❤12 Haftalık yarışma serüveni❤

_Masalim_

❤Herşey gönlümüzce olsun❤
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2014
22.104
27.504
Bu sabah tartilip yeni bi ben icin yola cikiyorum Benimle birlikte bu 3 ayi yarisarak gecirmek isteyen arkadaşlar buyursun gelsin haydi BiSMiLLAH ❤

✔Pazar tartı günü
✔Diyet şeklim Dukan ekspres❤
✔Başlangıç 5 Nisan
✔Bitis 5 Temmuz (yarışma için)
✔Ben Agustos 30 a kadar devam edicem (hedef kurban bayraminda harika görünmek)

✔İlk ay hedef☛☛ 84 kg
✔Ikinci ay hedef☛☛ 78
✔Üçüncü ay hedef ☛☛73
✔Dördüncü ay hedef☛☛69
✔Beşinci ay hedef☛☛65/66

Son düzenleme:
Bende bugün diyete başladım güzel oldu bu başlık. Kilomuzda çok yakın belli ama ben anmak bile istemiyorum 9 ile başlayan rakamı. Dün baskülde gördüm şok oldum

Ne yazikki baslangic kilom 9lari buldu tahmin etmistim 25 kilo vermem lazim yolun uzun yolumuz acik olsun

Ramazan'da cok alırım ben ozaman a kadar biraz verebilsek inşallah. Çok mutsuzum hiç tartılmıyorum dün kendimi zorlaya zorlaya çıktım basküle. 23 ünde bi yakınımın dügünü var ilk hedefim ozaman a kdr 85 olsun. Aman Allah ım 85 diye hedef olurmu ne oldum ben

Cok tatlisn kiz yapariz merak etme basladik kuzucanim

Kızlar bende 80.9 geldim geçen günlerde. Tartı günümüz var mi.

Saat 00.00 a kadar alim bitiyor arkdaslar o zamana kadar gelen arkadaslarimizla yola devam edicez☛☛⛿ iNŞALLAH hedeflerimize ulasicaz ben bu yola bas koydum basaracagimiza inaniyorum ⛿

Diyet şeklim (Dukan Express)
▶1.Gün : Saf protein (yumurta,lor peyniri,tavuk,ciğer,balık,Et,yogurt)
2.Gün: Saf protein/ Sebze(Proteine Sebze eklencek)
3.Gün: Saf protein/ Sebze/ 2 porsiyon Meyve (Yeşil elma tercihen secilebilir)
4.Gün: Saf protein/ Sebze/2p Meyve/ 1 2 dilim tam buğday ekmek(yulaf kepeginden ekmek yapilirsa 1 dilim tb ekmek olsun)
5.Gün Saf protein/Sebze/2p Meyve/2 T.b Ekmek/40 gram yagli peynir( peynir yerine 2 yemek kasigi fistik ezmesi yenebilir)
6.Gün Saf protein/Sebze/2 Tb ekmek/Y.Peynir/Nisasta ( kepekli princ kepekli makarna Kuru fasulye nohut tuketebilinir)
7.Gün Öğün olarak ödül (Sadece bi öğün olucak yemek+tatli+icecek) (Diger öğünler hafif beslenilcek)

Saat 00.00 a kadar alim bitiyor arkdaslar o zamana kadar gelen arkadaslarimizla yola devam edicez☛☛⛿ iNŞALLAH hedeflerimize ulasicaz ben bu yola bas koydum basaracagimiza inaniyorum ⛿
Bende çok inanıyorum ya inşallah olacak

Kizlar onemli olan cok kişi olmak değil gercekten aktif olursak bu yolda super ilerleriz Kez23 @selen21 kizlar biraz kendinizden bahsedermisiniz ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…