100 Kilo Üzerindekiler Birlikte Zayıflıyor!

Günaydınlar
dün yoğun bir gündü pek uğrayamadım menü de bildiremedim
hastaneye gidip kan verdim cumada diyetisyene gidiyorum tekrar
bende gizli şeker var ve son bir haftadır uyguladığım diyet yani IF ya da yaşadığım yoğun stres şekerimi çok yükseltti sanırım akşam öğünlerine fazla yüklendim zaten kiloda veremedim o yüzden cumayı beklemeden bugünden yeniden üç öğün sistemine geçeceğim cumadan sonrada listeme uymaya çalışacağım
Direk IF yeme sistemini de suçlamak istemiyorum aslında çok kolay uyguluyorum tam bana göre, bu ara çok stresli bir dönem benim için onun etkisi de olabilir deneyip bakacağım artık gerçek sebebini bulmaya çalışacağım

Günaydınlar
bende gizli şeker var ve son bir haftadır uyguladığım diyet yani IF ya da yaşadığım yoğun stres şekerimi çok yükseltti sanırım akşam öğünlerine fazla yüklendim zaten kiloda veremedim o yüzden cumayı beklemeden bugünden yeniden üç öğün sistemine geçeceğim cumadan sonrada listeme uymaya çalışacağım
Direk IF yeme sistemini de suçlamak istemiyorum aslında çok kolay uyguluyorum tam bana göre, bu ara çok stresli bir dönem benim için onun etkisi de olabilir deneyip bakacağım artık gerçek sebebini bulmaya çalışacağım
gizli şeker teşhisin konduktan sonra ilaçla kontrol altına alınır kilo verememenin asıl sebebi stres kesinlikle hem de
stresini yenemediğin sürece kilo vermen yavaş ve zor olur gülüm kendi kendine sürekli rahatım mutluyum başarılıyım telkinlerini yap allaha şükret bedenine seni taşıdığı için teşekkür et hatta ayna karşısında 1-2 dk cık bile yapsan bak nasıl işe yarayacak öylesine demiyorum bunları yüzlerce sayfa yazı onlarca kitaptan çıkan tema bu denemekten zarar gelmez:)

Selam kizlar
Umarim herkes iyidir.
Ben dün sabah merdivenlerden yuvarlandim. Yatiyorum simdi öyle 2.80. Basimi çarptigim için dün gece hastanede kaldim, bugün eve geri döndüm. Ayagim ve dizimde incinme var, dizim neyse de ayagim çok kötü iki kati sisti resmen ve mosmor. Neyse ki kirik filan yok.
Kaçirdigim mesajlara bakayim simdi..

çok geçmiş olsun canım.. en büyük fobim merdivenden düşmektir benim :KK57: yine ucuz atlatmışsın gerçekten her şey olabilirdi Allah korusun :KK35:

sevgili Topik başkanı sanırım salı gününe kadar olmayacağım eşimım dedesi vefat etti nete giremeyecegim kuralları ihlal ettiğimi sanmayın şimdi yoldayim aklıma gelmişken bilgi vereyim dedim.

Başınız sağolsun canım. Cuma günü kilonu sabit geçeriz sıkıntı olmaz :KK39:

Günaydınlar

Canım benim fikrimce bu tarz radikal diyetleri hiçbir rahatsızlığı olmayanlar yapabilir ama bi rahatsızlığı olan kişiler her zaman düzenli beslenmeli diye düşünüyorum ben. ben 3 öğün besleniyorum aralarda (iş yerinde) çay kahve hep :KK51:

Günaydın topiğimin güzel hanımları :KK36:

yarın yeni bi gün yeni bi haftanın başlangıcı. yarın kuralları açıklayacağım. haftalık hedef bildirimi hakkında bi tek kararsızlık oldu. onu dilerseniz kaldırabiliriz kurallardano_O

yarın bildirimlerinizi 13:30'a kadar yapmayı unutmayın sakın :KK20:

gizli şeker teşhisin konduktan sonra ilaçla kontrol altına alınır kilo verememenin asıl sebebi stres kesinlikle hem de
stresini yenemediğin sürece kilo vermen yavaş ve zor olur gülüm kendi kendine sürekli rahatım mutluyum başarılıyım telkinlerini yap allaha şükret bedenine seni taşıdığı için teşekkür et hatta ayna karşısında 1-2 dk cık bile yapsan bak nasıl işe yarayacak öylesine demiyorum bunları yüzlerce sayfa yazı onlarca kitaptan çıkan tema bu denemekten zarar gelmez:)
ilaç tedavisi başladılar metformin kullanıyorum. aslında kontrol altındaydı da ama son dönemlerde bakıcı krizi yaşıyoruz bakıcımız aniden işi bıraktı haftalardır yeni birini bulamıyorduk ne oldu ne olacak derken bir an kendimi çaresiz kalmış gibi hissettim. dün biriyle görüştük anlaştık gibi inşallah sıkıntı çıkmaz.
söylediğin yöntemde çok mantıklı canım deneyeceğim. Haklısın çok şükür ayaktayız çocuklarım sağlıklı, çok çok büyük dertlerimiz sağlık problemlerimiz yok bunlara odaklanmam lazım :KK19:

çok geçmiş olsun canım.. en büyük fobim merdivenden düşmektir benim :KK57: yine ucuz atlatmışsın gerçekten her şey olabilirdi Allah korusun :KK35:

Başınız sağolsun canım. Cuma günü kilonu sabit geçeriz sıkıntı olmaz :KK39:

Canım benim fikrimce bu tarz radikal diyetleri hiçbir rahatsızlığı olmayanlar yapabilir ama bi rahatsızlığı olan kişiler her zaman düzenli beslenmeli diye düşünüyorum ben. ben 3 öğün besleniyorum aralarda (iş yerinde) çay kahve hep :KK51:

Bende öyle karar aldım canım yarın diyetisyene gidiyorum bir de öyle deneyelim
inşallah sağlıklı bir şekilde kurtuluruz kilolarımızdan

Dünkü menüm
sabah:yok
öğle: kızarmıs tavuk birkaç tane kızarmış patates (dışarıdaydım:oops: )
akşam: yağsız patates salatası (iştahıma yenik düştüm:oops:)
kötü ve sağlıksız bir menü olmuş farkındayım :KK67:inşallah bugün telafi edeceğim

iyi akşamlar sevgili takımım menümü veriyorum
SABAH
2 HŞ YUMURTA
peynir
ÖĞLE
tavuk ayran
AKŞAM
1 kase yeşil fasulye
aslında protein yapacaktım bugün okul arkasından yürüyüş birşey hazırlayamadım evdeki yemekten yedim
40 dk civarı yürüyüş 2.5 lt su herkese hayırlı akşamlar

Dünkü menüm
sabah:yok
öğle: kızarmıs tavuk birkaç tane kızarmış patates (dışarıdaydım:oops: )
akşam: yağsız patates salatası (iştahıma yenik düştüm:oops:)
kötü ve sağlıksız bir menü olmuş farkındayım :KK67:inşallah bugün telafi edeceğim

evet sen farkındasın zaten ekstra bişey söylemeyeğim ama dışarda seçenek çok sen kızarmış tavuk yerine ızgara tavuk yeseydin eğer onun yanına da kızarmış patates değil salata gelirdi ve öğünün çok sağlıklı olurdu. patates salatası miktara bağlı olarak çok da sıkıntılı değil ama perşembe günleri protein ağırlıklı beslenme yaparsak tartıda güzel sonuçlar alırız

bişey söylemicem dedim ama demediğimi de bırakmadım :KK48:

iyi akşamlar sevgili takımım menümü veriyorum
SABAH
2 HŞ YUMURTA
peynir
ÖĞLE
tavuk ayran
AKŞAM
1 kase yeşil fasulye
aslında protein yapacaktım bugün okul arkasından yürüyüş birşey hazırlayamadım evdeki yemekten yedim
40 dk civarı yürüyüş 2.5 lt su herkese hayırlı akşamlar

bendce menün bu şekliyle de mükemmel olmuş :KK9:

Günaydın kadınlar kulübünün en fit kızları :KK53: kilo bildirimlerini unutmuyoruz. Geçen hafta listede olup da bu hafta kilo bildirmeyenlerin yanında 1.kez bildirimde bulunmadı. yazacak bu sayı 3 olduğunda listeden çıkacaklar. :KK4:

Kilo bildirimim:

Başlangıç Kilosu: 122 :KK57:
Boy :169
Geçen Hafta: 112,8 :KK43:
Güncel Kilo: 110,6 :oops:
Fark: 2,2 :KK55:
Toplam fark: 10,4 En Büyük KK
Yüzde: %1,95
Toplam Yüzde: %8,52 :KK9:
Hedef: 69,70 :KK51:

Arkadaşlar son 1,5 saat bildirimler yok :KK20: Bu gidişle 3 kişi olacağız listede :KK43:

günaydın kızlar
hayırlı cumalar

geçen hafta 97.8
bu hafta 97.4

Günaydın kadınlar kulübünün en fit kızları :KK53: kilo bildirimlerini unutmuyoruz. Geçen hafta listede olup da bu hafta kilo bildirmeyenlerin yanında 1.kez bildirimde bulunmadı. yazacak bu sayı 3 olduğunda listeden çıkacaklar. :KK4:

Kilo bildirimim:

Başlangıç Kilosu: 122 :KK57:
Boy :169
Geçen Hafta: 112,8 :KK43:
Güncel Kilo: 110,6 :oops:
Fark: 2,2 :KK55:
Toplam fark: 10,4 En Büyük KK
Yüzde: %1,95
Toplam Yüzde: %8,52 :KK9:
Hedef: 69,70 :KK51:

geçen hafta 118.1
bu hafta 115.6
fark 2.5
yüzde 2.12

hayırlı günler

:KK9::KK9::KK5::KK5:
Maşallah kızlar çok güzel kilo vermişsiniz:KK19:

Gelelim benim kilo bildirimime
Geçen hafta: 102,3 kg
Bu hafta: 101,0 kg
Fark: 1,3 kg :KK71:
Yüzde: % 1,94
Toplam fark: 2 kg

bu haftadan pek umutlu değildim listelerimi bilen bilir:KK23:

evet sen farkındasın zaten ekstra bişey söylemeyeğim ama dışarda seçenek çok sen kızarmış tavuk yerine ızgara tavuk yeseydin eğer onun yanına da kızarmış patates değil salata gelirdi ve öğünün çok sağlıklı olurdu. patates salatası miktara bağlı olarak çok da sıkıntılı değil ama perşembe günleri protein ağırlıklı beslenme yaparsak tartıda güzel sonuçlar alırız

bişey söylemicem dedim ama demediğimi de bırakmadım :KK48:

bendce menün bu şekliyle de mükemmel olmuş :KK9:

De canım de çokta haklısın bunun için burdayız. :KK60:

100 Kilo ve Üzeri Birlikte Zayıflıyor 4.Etap Sonuç Listesi (02.10.2015-09.10.2015) :nazar::nazar::nazar:

candy_candy (112,8/110,6/2,2/%1,95)
carpediem55 (114,0/114,0/0/%0)
ekim2009 (97,9/97,4/0,5/%0,51)
esbur (109,1///) 1.kez bildirimde bulunmadı
fatmanurkaya(118,1/115,6/2,5/%2,12)
Melanie81 (112,0///) 1.kez bildirimde bulunmadı
sunshine78 (102,3/101,0/1,3 /%1,27)

Genel Toplam (545,1/538,6/6,5/%1,19)

X