100 Kilo Üzerindekiler Birlikte Zayıflıyor!

canım hoşgeldin adaşmışiz mende 117 kiloyum inşallah hedefimize ulaşırız

Arkadaşlar yeni kurallar gelmiş inşallah hepimiz için çok güzel olur anladığim kadarıyla günlük menü verilecek
günde enza 1 mesaj yazılacak
cuma günü hedef belirlenecek
cuma öğleye kadar kilo b,ld,rimi yapılacak atladığim bir şey varsa hatırlatın canım

Eskilerde uyguladığım karbonhidrat diyeti vardı sanırım IF ile karbonhidrat diyetini birleştirerek denemede fayda var diye düşünüyorum. günlük 8 saatle sınırlı yeme döneminde de karbon hidrat kısıtlı diyet uygulamayı düşünüyorum. ama bu sisteme haftaya geçmek istiyorum arada ki farkı görmek amacıyla

günlük en az 2 mesaj canım. biri menü bildirimi biri o gün neler yaptığın.. Cumadan sonra uygulamaya girecek ve takip ve kontrolünü ben yapıcam

afiyet olsun canım. güzele benziyor sosun

iyi akşamlar kızlar
bugün orucumu tuttum
akşam: 3 minik (hakikaten küçücüklerdi) dolma +3 sarma
3 kaşık yogurt
bol çoban salata
1 dilim ekmek
iki saat sonra 3 parça kabak tatlısı (az şekerli)

afiyet olsun canım bence menün güzel ölçülü. kabak tatlısı da diyette birinin seçebileceği en iyi tatlılardan biri sonuçta.
oruç tuttuğun için ekmek ve dolmayı bir arada yemen de çok gözüme batmadı güzel hoş olmuş menün

canım patates kan şekerini çok hızlı yükselten bi besin. onun yerine bulgur veya makarnayı bile tercih edebilirsin sana tek önerim bu.

bir de menü paylaşırken yediklerini zamanlarına göre gruplandır. yani neyle neyi beraber yedin? neyi önce neyi sonra yedin?

Aralikli oruç tutan arkadaslar, eger detayli ve benim anlatimimdan daha açiklayici bir yazi istiyosaniz : http://www.mutlumikrop.com/icerik-detay/1780/aralikli-oruc-dusuk-kalorili-diyetlerden-daha-etkili

http://www.kadinlarkulubu.com/forum...g-diyeti-ile-zayiflama-deneyimlerimiz.841803/

canım burda da az buçuk bilgi var. bu grubu eski hesabımla ben açmıştım ama yapamayınca pek takip etmedim. hesabım da kapatıldı zaten. burdan da bakabilirsin

afiyet olsun canım. menün .çok güzel

Evet böyle bi uygulamayı ben de yapıyorum. hatta on kilo verdiğim için başladığımdan beri kendime daha dün şunu aldım

ama diğer 10 kilo için bişey belirlemedim henüz

seni çok iyi anlıyorum. ben emzirdiğim halde haşatım çıkıyordu ki bence asıl anne emziremeyen annedir. emziremeyen anne çok daha fedakardır, çok daha fazla şey verir kendinden ben buna inanıyorum zaten anlattıkların da bunu gösteriyor.

Allah kolaylı versin canım sana

ben de o programı kullanıyorum orda adım imseval ekle beni

günlük 1150 kal iyi canım. benim üst sınırım da 1200 kal

ama ben tek öğünde aldım hepsini yani üç öğün beslendiğim zamanlar ve pekte dikkat etmediğim zamanlar geldi aklıma birden bugün daha dikkatli olcam inşallah
fatsecret ı yeni keşfettim ben becerebilirsem ekleyim canım

Sabah 2 adet domatesli beyaz peynirli tost öğlen haslanmış patates yoğurt ve fırında patlican cipSi yedim.akşamda 2 adet yeşil elma yiyeceğim.

Slm kızlar Sabah kalkınca 3 bardak tarçınli su içtim. Fırsat bulamadığım için bir saat önce
yarım kk beyaz peynir
5 zeytin
Bir çay tabağı kadar patlıcan turşusu
Bir dilim tam buğday ekmeği yedim

Bu arada daha zayıf olduğum bir fotoğrafı alıp buzdolabının üzerine astım. Belki küçükde olsa faydası olur. Bende diyete ilk başladığımda su kadar kilo verirsem bunları yapacağım ödül olarak şunları alacağım tarzında bir liste yaptım bunuda buzdolabının üzerine astım. Her 10 kiloya bir ödül şeklinde

Bebeklerimden dolayı giremezsem diye şimdiden yazıyorum. Akşam yemeğinde
1 tabak zeytinyağlı fasulye
1kase yoğurt
1 dilim tam buğday ekmeği yiyeceğim nasip olursa.

selam canım bende denemiştim o metodu en zayıf olduğum fotoğrafı yapıştırmıştım ama pek işe yaramadı şimdi en şişman olduğum fotoğrafı yapıştırmak istiyorum bir de onu deneyim belki işe yarar
Ne yapmışım kendime der de belki kendime çeki düzen veririm

Ajken Ay hiç gülecegım yoktu ömürsün. Laf aramızda ben son zamanlarda hiç bir fotoğrafa dahil olmadım yani bir bütün olarak olduğum fotoğraflarda sadece kafama kadar gerisini koymuyorum çünkü çok mutsuz oluyorum:-(

Aynen bende oyle
Hatta yeni taktiğim çocukları önüme alıp hafif yan dönüyorum hele bir de siyah giymişsem bir 25 30 kilo eksik çıkıyorum

iyi akşamlar sevgili takımım menümü veriyorum
SABAH
2Ldlm tam tahıllı ekmek
5 zeytin
peynir
dom salatralık
ÖĞLE
2 hş yumurta
lor ayran
ARA
2 SIKIM CEVİZLİ KÖFTE
AKŞAM
1 tabak patlıcan doğrama
ayran
saltam yok ama sebze yemeği yedim salata yapmaya çalışsam iyi olur
40 45 dk yürüdüm su 2.5 lt hepinize hayırlı akşamlar

fatmanurkaya, 4 dakika önceDüzenleK.İ.B.Favorilere Ekle
#165958+ Çoklu AlıntıCevapla

Çok iyi gidiyorsun canım. Neler yapıyorsun bize de tüyo verir misin

canım yaptığim özel bir diyet yok menümü verdim genel olarak böyle besleniyorum 3 ayı aştı diyet sürem çok şükür hi bu kadar devam edememiştim diğer diyetlerimden farkı aç kalmadım aç kalıp strese girip pes edip buzdolabına koşmadım 7. takımdayım takımımında yaparsın çok iyisin gibi sözleri tekrar kendime olan güvenimi getirdi inşallah devam edbilirim ekmeği yalnızca sbahları 2 dlm tam tahıllı çavdar vs ekmek türlerinde kullandım bir ekmek manyağiydım onu azaltmam bile
çok fark ettirdi salatayı ve ayranı çok tükettim o sebepten açlık kirizleri yaşamadım sebze ve eti sınırsız yedim 2 tabak yemek yediğim oluyor birde sporuma dikkat ettim inşallah hepimiz başarırız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…