%100 Detoks Diyeti Deneyimlerimiz

benide ekleyin bende yarın başlayacağım..kilo 66.5 ama bir hafta önceki kilom sabah tartılıp bildirsem..:kedi:

benide ekleyin bende yarın başlayacağım..kilo 66.5 ama bir hafta önceki kilom sabah tartılıp bildirsem..:kedi:

olur tabıı kı canım ekleyım hemen yanlız bız 50-59 grubu olark yapıyoruz senı de beklerız grubumuza :lepi: onun dısında ben lısteyı buraya da yayınlarım sahane sonucları ınsallah

BU SALI ve CARSAMBA GUNU DETOX GUNUNE KATILACAKLAR (9

Kullanıcı adı-------------------detox öncesi kilo-----------detox sonrası kilo-----------verilen kilo

1-scyllaa--------------------59

2-yesa-----------------------------50.4

3-sevgı----------------------------53.4

4-spatz-----------------------------56.2

5-sensewitch--------------------51.9

6-Gripin----------------------------55.5

7-dilekdoruk--------------------61.4

8-avelon-------------------------58.3

9-lunapiena---------------------52.5

10-yasemn----------------------58.6

11-htcvlkn------------------------57

12-Babymom-------------------58.6

13-teolog--------------------------51

14-klik------------------------------59

15-dtsly----------------------------58

16-sakaleynmaster------------66

16 OLDUK CANLARRR YOK MU ARTTIRAN :))

kızlar hepini 50 li rakamlardasınız kaydirigubbakcemile5ne bri ben 60 lı..sempatiksalakcinni

kızlar hepini 50 li rakamlardasınız kaydirigubbakcemile5ne bri ben 60 lı..sempatiksalakcinni

masallah canım sen de pek guzel vermıssın amaa kaydirigubbakcemile2

bız 50-59 kılo arasında olup kılo vermek ısteyenler grubunda yapmaya karar verdıkte canım o yuzden boyle ama senı de beklerız kı zaten cok cok yakında aramızda olursun sen ınsallah bu gııdısle zemuszemus

hedefim 57 zaten nisanda 50 leri görmek isitiyorum...inşallah aranıza gelirim ..

sabah tartıldım 66.5 ve başladım
hadi kolay gelsin.
kimse uğramamış topiğe hayırmı zormu geldi kızlar..

Son düzenleme:
ben bugün başlayamadım cünkü hem okul hem yemekhane nöbetim vardı 4 te geldim okula
yarın inş. başlıyorum

arkadaşlar nasıl yapcaz ben okudum pek anlamadım yaa bilmiyorumkismilekahvaltıyı anladımda ayranı tekmı içicez yoksa çorba şeklindemi aydınlatın lütfen yarın bende başlamak istiyorum sizinle cumartesi nişana gitcem:ecrin_bebek:

heh tmm arkadaşlar yeniden okuyunca anladım benide ekle yesaaakaydirigubbakcemile bende yarın başlorum allah nasip ederse herkese kolay gelsin inş bi kaç kilo verebilirizzz:teytey:

sabah tartıldım 66.5 ve başladım
hadi kolay gelsin.
kimse uğramamış topiğe hayırmı zormu geldi kızlar..

canım bız buraya yazmıyoruz kendı topıgımıze yazıyoruz arkadasların cogu basladı ben yarın ve persembe yapacagım ınsallah boyle yapan arkadaslar da var beklerız kaydirigubbakcemile2

heh tmm arkadaşlar yeniden okuyunca anladım benide ekle yesaaakaydirigubbakcemile bende yarın başlorum allah nasip ederse herkese kolay gelsin inş bi kaç kilo verebilirizzz:teytey:

eklıyorum canım da yukarı da yazdım burda degıl de kendı topıgımızde paylasıyoruz

50-59 arası kılo vermek ısteyenler

onun dısında sonucu buraya da yazabılırsın bana mesaj da atabılırsın canım kaydirigubbakcemile5 umarım gıder ı daha da gelmez

@teolog canım ben de yarın baslayacagım ama 2 GUN yapalım ınsallah kaydirigubbakcemile5

BU SALI ve CARSAMBA GUNU DETOX GUNUNE KATILACAKLAR (9

Kullanıcı adı-------------------detox öncesi kilo-----------detox sonrası kilo-----------verilen kilo

1-scyllaa--------------------59

2-yesa-----------------------------50.4

3-sevgı----------------------------53.4

4-spatz-----------------------------56.2

5-sensewitch--------------------51.9

6-Gripin----------------------------55.5

7-dilekdoruk--------------------61.4

8-avelon-------------------------58.3

9-lunapiena---------------------52.5

10-yasemn----------------------58.6

11-htcvlkn------------------------57

12-Babymom-------------------58.6

13-teolog--------------------------51

14-klik------------------------------59

15-dtsly----------------------------58

16-sakaleynmaster------------66.5

17-ev cadısı---------------------58.7

18-asi_peri----------------------63

CANLAR 18 KISI OLDUK BIZ GRUPCAK :) KATILMAK ISTEYEN ARKADASLARI BEKLERIZ AMA SU 2 GUN YAPARSANIZ LISTENIN SON HALINI CUMARTESIYE YETISTIRELIM DIYORUZ

günaydın kızlar ben kkda böyle bir topik olduğunun farkında değildim ve dün ben başladım, bilseydim hemen katılırdım
dün başladım ama salatalık koymayı untumuşum , neyse bugn artık ilave edicem, sabah kahvaltımı biraz geç ettim , o üzden daha başlamadım çorbaya, yarımsaat snra inşallah
maalesef bende regl öncesiyim o yüzden kilo olarak fazla çıkıyorum tartıda, dün sabah tartıldığımda 77 diydi hala 77
inşallah yarın 75 i görürrüm

canım ben de bugun basladım eklıyorum senı de lısteye

ama bız paylasımları genelde kendı topıgımızde yapıyoruz

50-59 arası zayıflamak ısteyenler topıgınde

resmını de koydum hatta ben detox corbamın bakmak ıstersen buyur gel:))

canım benım karısıklık olmasın dur ben sana dırekt kopyalayım

DETOX DIYETI

1- 4 kasık mercımek
2- 4 kasık nohut
3- 4 kasık bulgur
4- 2 salatalık rendele
5- 1.5 -2 lıtre yagsız ayran ıcıne hepsı katılacak

tuz yok baharat serbest baska da hıc bır sey yok meyve sebze dahıl hıc bı sey KAHVE YOK

sabah normal bı kahvaltıdan sonra 2 saat arayla ıcılecek

ahanda lınk l

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...8244-100-detoks-diyeti-deneyimlerimizzzz.html

canım soguk ayran yapıp bu haslanmıs her bı seyı ıcıne katıyorsun

yesa cım sen başladın mı bugünbnm program yine uymadı zaten bugün pek de bişi yiyemedim koşuşturmadan halbuki bulgur nohut mercimek haşlanmıştı
bu sefer yarın demeyeyim başalyınca yazayım yarın diye niyetleniyorum muhakka bişeyler cıkıyor:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…