%100 Detoks Diyeti Deneyimlerimiz

slm arkadaslar 50-59 grubu olarak bız de bu kürü denemeye karar verdik aramıza katılacak arkadasları da beklerız

BU SALI ve CARSAMBA GUNU DETOX GUNUNE KATILACAKLAR (9

Kullanıcı adı-------------------detox öncesi kilo-----------detox sonrası kilo-----------verilen kilo

1-scyllaa--------------------59

2-yesa-----------------------------50.4

3-sevgı----------------------------53.4

4-spatz-----------------------------56.2

5-sensewitch----------------------51.9

6-Gripin-------------------------55.5

7-dilekdoruk--------------------61.4

8-avelon-------------------------58.3

9-lunapiena---------------------52.5

10-yasemn----------------------58.6

11-htcvlkn----------------------57

12-Babymom-----------------58.6

canım farkındayım yanlıs yaptıgım ama elimde deil yiyemiyorum tesekkür ederim yinede

bu cidden iyi bir şok diyet( ya da detox) biz 3 kişi yaptık. birimiz ilk günün sonunda bıraktı 900 gr verdi. Diğer iki kişiden erkek olanı toplamda 2.5 kilo verdi ve 3 hafta geçmesine rağman koruyor. Diğer kişi yani ben de 1.5 kilo verdim. Geri almadım ama alırmıydım bilmiyorum 1 hafta sonra lahana diyetine başladım onunla da 2 kilo gibi bişe verdim. Sonuç olarak iyi bir diyet. İlk gün çok şişkinlik oluyor ama 2. gün geçiyor hafif hissediyorsunuz.

bende bugun baslamak uzere kahvaltımı yaptım.karısımımı hazırladım.ama bırsey yenı aklıma geldı ben bugun adet olacaktım ve adet olunca hatırladım. bilmiyorumkismile regl donemınde yapsam olur mu acaba?ama sabah tartıldıgımda herzamankı gıbı 58 kıloydum.madem gerı alınmıyor 2 gunun sonunda degılde degılde adetımın bıtımınde tartılsam o zaman kac kılo verebıldıgımı daha net hesaplamıs olmaz mıyım.hanı adetım benı yanıltmasın dıye???ne dersınız?:uhm:

canım yaa aynısını ben de sordum regl donemınde yapılır mı acaba dıye ılk zamanlarında degıl de son zamanları dıye sormustum ben de ama ???*

kızlar regl zamanında yapmayın bunun etkisi olurmu bilmem ama annem doktora gidiodu zayıflamak için regl döneminde gelme diodu kadın annemde gitmiodu zaten oldugumuz kilodan fazla görünüyoruz dönemde

bide şu çizelgeyi nasıl yapıyorsunuz?

canım google a ticker weight yaz ilk cıkan sıtede o senı yonlendıryor zaten secıp next basacaksın

sonra da lınk alıp

KULLANICI PANELI sag daPROFIL DUZENLE den CIZELGE baslıgı altına kopyalayacaksın

yıne sorun olursa sorabılırsın ıstersen senın ıcın yapabılırım begenırsın umarım bı dene de sen :lepi:

yesa cım yarınan itibaren ben de detoks uygulamak isityorum beni de ekler misin şu an 51 kg diyelim bana olur mu cnm

bende bugün iş çıkışı hemen 2 lt ayran alıp akşamada nohutlu karışımımdan hazırlayıp başlamak istiyorum inşallah.

yesa cım yarınan itibaren ben de detoks uygulamak isityorum beni de ekler misin şu an 51 kg diyelim bana olur mu cnm

ekledım canım benım beklıyoruz topıgımıze kaydirigubbakcemile5

bende bugün iş çıkışı hemen 2 lt ayran alıp akşamada nohutlu karışımımdan hazırlayıp başlamak istiyorum inşallah.

canım senı de beklerız 13 arkadas hepberaber yapacagız

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...araligindakiler-birlikte-zayifliyor-1691.html

Bu alandaki Çizelge yazılımınız öngörülen Formatta değildir diye bı yazı cıkıyor.neyı yanlıs yapıyorum acaba.benım sectıklerım o sıtede gorununce onun ustunde bı lınk oluyo onu yapıstırdım olmadı.alttakılerı denedım yıne olmadıkafamçokkarıştı

canım basında ve sonunda atılması gereken yerler var tam format soyle olmalı

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/t/wiDOqGO/weight.png

yanı basında http ile baslayıp sonu png ıle bıtecek gerısını at yapıstırma
:

yesa,ben nasıl gireceğim bu 13 arkadaşın arasına?

canım senı de ekleyım ben hemen :hulya: kılon neydı canım senın

ayy pek guzel olmus ama kılonu gostermıyor sadece 8 dıyor :)) ama yıne de cok sahane :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…