%100 Detoks Diyeti Deneyimlerimiz

Bide sadece tartıda mı kilo vermiş olarak görünüyorsunuz yoksa aynaya baktığınızda herzamankinden daha mı ince görünüyorsunuzzz???????????????*

ıkısıde seker hem karın dumduz oluyor hem tartı ıbresı gerı gıdıyorrrrr :)

Son düzenleme:
kızlar bu sabah sadece 200gr gıtmıs..öyle gördum tartıda ama şiş ve huzursuz uyandım.dün dümdüz olan karnım bugun davul gibi.. regl olmam lazım tarih olarak ama olamıyorum. bu yüzden olabılır..

bir arkadas sormus ben 2 gunde total olarak 1200gr kaybetmıs oldum.

ya ben dün sabah tartiya ciktigima yazdigim gibi 1 kilo gitmisti hani ciktigim vakit kahvahtidan filan sonradaydi o zaman 1 kilo gitmis görünüyordu ki fakat aksam iste kardesmle tartilmaya basladik ve benim verdigim 1 kilo tartida duruyordu...anlayamadim neden öyle oldu dünde normal diyetimi yaptim..sabah klasik diyet kahvaltisi öglen bir kase corba aksamda 5 yemek kasigi sebze bol suda cabasi...ya ben bundan korkuyordum acaba böyle olan var mi..sabahtan bisy yoktu ama aksam o 1 kilo geri geldi..yalniz sunu söylemyim ben o 1 kilo gittginde yazdigim gibi karnim güzel oldu yani bende o problem var ama iyi oldu görüntüde baslamadan önceki gibi görünmüyorum ama tartida öyle...anlayamadim nedne

peki verilenleri geri aldınız mı acaba bu diyeti bırakınca?

şekerler her dıyette oldugu gıbı bundada hemen eskı yeme alışkanlığınıza donerenız tbıkı kılo alırsınız.ben bu dıyetı yaptıkyn sonra yıne dıkkat ettım yaglı yemedım..aksam en gec 9da meyve yada dondurma yedım ama bol su ıctım yemegımı en gec 7de yedım ve almadım kılo....bu dıyetle vuct temızlenıyor hafıf hıssedıyor ınsan kendını :)

kızlar 2 gün çok güzel gidiyoduki akşam son çorbamdan önce yani 10 gibi eşim sıcacık kandil simidiyle geldi ve 3 tane götürdüm ama yemeden öncesi tv de nihat hoca bugün için oruç tutmanın çok sevap olduğunu söyledi ve bende nasılsa yarın oruç tutcam dedim ve o yüzden yedim yani bugünde normal de kiraz detoksu yapcaktım. o yüzden bozdumki gecede su ve kepekli tost nescafe ve domates salatalık kırmızı biber ve 1 tanecik daha kalmıştı simitden onuda yedim yani aslında 4 kandil simidi dışındakiler rejimlik ama gecede yemiş olduğum için ve tabiki suda içtiğim için sabahki kilo doğru bilgi olamazdı ayran çorbası detoksunda o yüzden kilom aynı 78. 500 ama almamışım yani zaten benim bir haftanın peşinden hemen yaptığım için ilk yapan arkadaşlar kadar çok veremezdim neyse yarın kiraz detoksu veya karpuz yapcam bakalım artık

baktım bulamadım cnm:KK43:
ve pazardan sonr a yıne yapcam detoksu haber ederım yasemıncıgım sonucu
tum aıleye yaymısm herkes detks dıyo baska bısey demıyoo
yıne kılo verenler olmus haberın olsun :))

süperrrr canımm :) ben vallahı cok şiş hıssettıgımde kendımı oglen ve aksam corbamı ıcıyorum rahatlıyorum dıyet larak deıl :) 2hafta sonra yıne yaparım ramazan oncesı :)

bu detoks sanirim bi bana yaramadi :) bitince tartildiginda 1 kilo vermistim simdi nerdeyse 1.5 kilo almis durumdaym ki aynen eski düzen diyetime devam ediyorum hemde cok dikkatli olarak neden böyle oldu anlamis degilim..zaten sdece kahvaltida ekmek tüketiyorum öglen ve aksam yemeklerinde yemiyorum.öglen corba aksam sebze yemegi 6 dan sonra yemiyorum ve 4 saat arayla ögünlerim mesela sabah 9 da kahvalti yapiyorsam 4 saat sonra öglen yemegi, en gec 6 da aksam yemegi..abur cubur hic yok gerckten anlayamiyorum

bu detoks sanirim bi bana yaramadi :) bitince tartildiginda 1 kilo vermistim simdi nerdeyse 1.5 kilo almis durumdaym ki aynen eski düzen diyetime devam ediyorum hemde cok dikkatli olarak neden böyle oldu anlamis degilim..zaten sdece kahvaltida ekmek tüketiyorum öglen ve aksam yemeklerinde yemiyorum.öglen corba aksam sebze yemegi 6 dan sonra yemiyorum ve 4 saat arayla ögünlerim mesela sabah 9 da kahvalti yapiyorsam 4 saat sonra öglen yemegi, en gec 6 da aksam yemegi..abur cubur hic yok gerckten anlayamiyorum

aynı durumdayım canm..verdıiğim kıloyu aldım. tek bir ihtimal söz konusu o da ben regl olamıyorum 10 gün kadar gecikti..belkı bu durum şişlik yaratıyordur bünyede.. ama bilemiyorum... :gitme:

once yenı gelen arkadaslarımız ıcınnn dıyetımızzzzz şu şekıldedır;--------------------------------------------------------------------------------

ARKADAŞLARRR:bir arkadasımın dıyetısyenı obez olanlar ıcın ayda 2 kez olmayanlar ıcın sadece 1 kezlık uygulanması gereken bır kür vermiş.ve kür sonucunda sadece yag verıyorsunuz ANCAK DIKKAT AYDA SADECE 1 VEYA 2 KEZ kılonuza gore!!!!(her ay uygulanabılır ama dıkkatt)
2 gunluk bır kürdür:KK43:YALNIZCA YAGDAN 1,5-2 KG VERILMEKTEDIR BIZZATTTT DENENMISTIR)
1. ve 2. gün beslenme aynı sekıldedır.
sabah saat 09-10 kahvaltı: 1 dilim kepek ekmek,1 yumurta,az mıktarda beyaz peynır ve (bolca yenebılır) domates,salatalık,yeşıllık.
2 saat arayla en son saat 21-22:00
1,5-2 lıtre yagsız ayranın ıcıne (gunluk hazırlanacaktır) ;2 adet salatalık(rendelenecek) , 4 yemek kasıgı haslanmıs bulgur,4 yemek kasıgı haslanmıs nohut ve 4 yemek kasıgı yeşil mercımek eklenecek,ıstenırse baharatlar konulup her 2 saat arayla bır corba kasesı ıçılecektır.yesıl cay-cay-su serbest sınırsız(ıstenırse)...kafeınlı asıtlı sekerlı ıcecekler ve tuz yasaktır :) ve kesınlıkle baska bırsey yenmeyecektır.
2.gunde aynı sekılde beslenılecektır.ıdrarınızdan yagların cıktığını goreceksınız(2.gun)
kolay gelsınnnnnnnnnn :) bu dıyet şok dıyet degıldır vucudumuzda bırıken artıkları uzaklastırma dıyetıdır(abur cubur gıbı hihi )

arkadaşlarrrr konumuz kılıtlendığı ıcın buradan yazmaya devam edelım...benım bugun 2.gunum yaın sonucu bıldırecegım sızlerınde sonuclarınızı beklıyorum :)

Yeşil mercimek haşlanacakmı?

X