%100 Detoks Diyeti Deneyimlerimiz

kızlar ben bir hafta önce yapmıştım, ama tamamlayamadım tatile gittiğim için yani ikinci günde ayalık tostu falan yedim :) ama çok hafif hissetmiştim kendimi bu hafta tekrar yapacağım, nohutları ıslanmaları için suya koydum bile :)

günaydın kızlar bende dün başladım 54.5 dim bugün 54.0 çıktım bugünde devam
dün sadece arada kaçamak olarak şeftali yedim çünkü elim ayağım titriyordu

bide bişey diycem kıslar ben öyle 2 saatte bir yemedim dün acıktıkça yedim hepsini yoksa bayılırdım kesin siz 2 saatte bir mi yediniz?

bende bugün deniyorum bu detoksu(!)
ya aslında bu detoks değildir diye düşünüyorum çünkü detoksta hayvansal gıda(peynir,ayran) olmaz ayrıca kepek ekmeği de olmaz kaydirigubbakcemile3
ama hafif yiyip mideyi az da olsa rahatlatmak adına 2 günlük katlanılabilinecek bişey

CAnım sana ne kadar teşekkür etsek azdır a.s. , şimdi bizim çaycı da yapıyor bu diyeti, bugün 2. günü, adam 106.5 kilo. Arkadaşlar bana kızıyorlar, bu adam kilo veremez, adamın duyguları ile oynama diyolar kaydirigubbakcemile3, ama vercek inşallah, eğer verirse ramazandan önce bir daha yapıcak. Anneme de zorla yaptırıcam kötükedihüso , etrafta kilolu kimse bırakmıcam bu gidişle kaydirigubbakcemile2.
Yaw bu diyet çok güzel, düşünsenize bir, özel bir gün için zayıf olmanız gerekli 2 gün içinde formdasınız, süpperrrrrrr hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt

Arkadaşlar çaycımız diyeti yaptıktan sonra tartılmış 1.700 gr. vermiş alkisalkisalkis, ramazandan önce 2 defa daha yapacak. Adama kilo veremez diyenlere de kapak oldu bu lülülülülülü .

bende bugün basladim bakalim ....insallah bende az yada cok veririm gerci güzel veriyorum ama buda iyi olacak hani degsin herkesin yapisi farkli ya ondan korkuyorum insallah vermis olurum..benim tarti dijital degil belki hemen yansimaz ama olsun güzel birsey sonucuda iyi olursa daha güzel olacak

bende bugün deniyorum bu detoksu(!)
ya aslında bu detoks değildir diye düşünüyorum çünkü detoksta hayvansal gıda(peynir,ayran) olmaz ayrıca kepek ekmeği de olmaz kaydirigubbakcemile3
ama hafif yiyip mideyi az da olsa rahatlatmak adına 2 günlük katlanılabilinecek bişey

Canım detoks, toksin atmak demektir. Bu diyetle toksinlerimizi de atıyoruz hihoyyyt

benim regli dönemim yakın olduğu için fark edemiyorum galiba heryerim şiş

canim yapanlar yazmis ya ayran sisiyor insani yogurt var salatalik var bunlar siskinlik verir hatta gerideki sayfalara bakarsan arkadaslar patlayacaklarini yazmislar cünkü sisirir bu maddeler..ya insallah iyi olur detoks yada baska bisy sadece iyi gelecekse güzel olur birde spor yapinca daha iyi olur..
valla ben spor yürüsün sayesnde bugün 4.haftama girmis bulunuyorum bugün tartildim toplam 7 kilo gitti bence sporsuz zayflama vucudun toplanmasi yavasliyor..herkese kolay gelsn

canim yapanlar yazmis ya ayran sisiyor insani yogurt var salatalik var bunlar siskinlik verir hatta gerideki sayfalara bakarsan arkadaslar patlayacaklarini yazmislar cünkü sisirir bu maddeler..ya insallah iyi olur detoks yada baska bisy sadece iyi gelecekse güzel olur birde spor yapinca daha iyi olur..
valla ben spor yürüsün sayesnde bugün 4.haftama girmis bulunuyorum bugün tartildim toplam 7 kilo gitti bence sporsuz zayflama vucudun toplanmasi yavasliyor..herkese kolay gelsn

zaten sporsuz olmaz bende yürüyüş yapıyorum
dün 1 saatten fazla yürüdüm

Canım detoks, toksin atmak demektir. Bu diyetle toksinlerimizi de atıyoruz hihoyyyt

detoks açıklaması için sağol canım:nazar:cahil gibi mi geldim gözüne kaydirigubbakcemile3 bi ara kozmik beden temizliği topiğini incelebilirsin istersen
aa memnun kalmadım o ayrımirmirmirmir
neyse detoksta hayvansal gıda olmaz kepekli de olsa ekmek olmaz sadece haşlanmış sebze ve onun suyu vardır ki sebzelerde sadece mevsimde olan sebzelerdir
toksin atmaya da ne var ayrıca terle toksin atarsın gaz çıkardığında da toksin atarsın

54 le basladim ama bir gün yaptim sadece. tansiyon sorunum var benim, zaten cok düsük. bide tuzsuz yiyince hepten düstü bayildim kaldim. ama o bile ise yaradi diyebilirim.

ayrica iltifat icinde tesekkürler :))

ayda bir kere ama fazla kilosu olanlar ayda iki kere yapabilir sanirim 3 kez fazladir gibime geliyor...ya tabi ki güzel kilo gidince ama dikkat ederek yapalim yani sonra bize zarari olur

54 le basladim ama bir gün yaptim sadece. tansiyon sorunum var benim, zaten cok düsük. bide tuzsuz yiyince hepten düstü bayildim kaldim. ama o bile ise yaradi diyebilirim.

ayrica iltifat icinde tesekkürler :))

iltifat değil gerçek. benimde tansiyon sorunum var çorbaya biraz tuz koyucam oyüzden. benimki nasılsa detoks olmıycak tuzda atıyımda tansiyonum düşmesin kafamçokkarıştı

ayy kızlar acayip miydem bulanmaya başladı ellerim titriyor gözüm kararıyor sanki sanırım benimde tansiyonum düştü bugün 2. günüm biraz peynir yedimm

X