%100 Detoks Diyeti Deneyimlerimiz

yani günde 2 litre değil 1.5 litre yapıp çorbayı içiyoruz bu diyete göre öyle mi doğru mu anlamışım :ecrin_bebek:
lütfen rica edecem takrar dan yasemin a.s.

efet canımmmm gunde normalı 2lıtre ancak hep artıyor bızde 1.5 lıtre yapıyoruz....1.5lıtre bır gunluk ıcecegımız oluyor.kahvaltıdan sonra 2saat arayla toplam 6kezde bıtırıyoruz bırer kaseden canım :) baska soruuuuu? varmı canım seve seve

arkadaşlar selam...
ben 73.100 oldum tabi 1 kiloyu bu çorbayla verdim aslında daha çok verirdim ama,
adet döneminde olduğumdan anca o kadar gitti,
ama
74.5 ten.
73.5 inmek ve sonrasında 73.1 görmek harika,
umarım 69 u da görebilirim...
tşkler yasemin...vereliniortak

arkadaşlar selam...
ben 73.100 oldum tabi 1 kiloyu bu çorbayla verdim aslında daha çok verirdim ama,
adet döneminde olduğumdan anca o kadar gitti,
ama
74.5 ten.
73.5 inmek ve sonrasında 73.1 görmek harika,
umarım 69 u da görebilirim...
tşkler yasemin...vereliniortak

yuffiiiiiiiii tebrıkler sositososito

ARKADAŞLARRRRR HERKES 2KEZ YAPABILIRMIYIZ DIYE SORUYOR BENDE OBEZITE SINIRINDAYSANIZ EVET DIYORUM AMA SINIR NASIL OLCULUR BILMEYENLER OLABILIR BEDEN KITLE INDEKSI ŞU ŞEKILDE HESAPLANIR;
BOY(mt) karesı / KG ÖRNEĞıN; 1.63(cm) * 1.63 / 51= 19......sonuc normal....ok? yanı sayet sonucunuz 25 ve uzerıyse 2kez yapabılırsınız.....

BKI;
18.5 veya daha az Zayıf
18.5 - 24.9 Normal
25.0 - 29.9 Aşırı Kilolu Sağlık Riski Artar Sağlık Riski Fazla
30.0 - 34.9 1. Obez Sağlık Riski Fazla Sağlık Riski Çok Fazla
35.0 - 39.9 2. Obez Sağlık Riski Çok Fazla Sağlık Riski Tehlikeli
40 veya daha fazla Morbid Obez Sağlık Riski Tehlikeli Sağlık Riski Çok Tehlikeli

Son düzenleme:
selam kızlar ben de dün uygulamaya başladım diyeti ama öğleden sonra çorbamın saatini atlattığım için dayanamayıp bozdum menemen yedim akşama devam ettim bu sabah aynen devam ediyorum ve 500 gr gitmiş 1 kilo versem de razıyım 2 günde 1 kilo vermek bana imkansız geliyodu bu diyet sayesinde vereceğimi düşünüyorum ayrıca yarın yine devam edicem 3 gün olsun tam olsun bu diyeti bizimle paylaşan arkadaştan allah razı olsun :)

selam kızlar ben de dün uygulamaya başladım diyeti ama öğleden sonra çorbamın saatini atlattığım için dayanamayıp bozdum menemen yedim akşama devam ettim bu sabah aynen devam ediyorum ve 500 gr gitmiş 1 kilo versem de razıyım 2 günde 1 kilo vermek bana imkansız geliyodu bu diyet sayesinde vereceğimi düşünüyorum ayrıca yarın yine devam edicem 3 gün olsun tam olsun bu diyeti bizimle paylaşan arkadaştan allah razı olsun :)

tebrıkler canım bozma devam et sartlandr kendını....ymezsem bısı kaybetmem ama kazanırım (kılo) de hihih:)

mrb kızlar bende bugün başladım diyete
biraz sulu oldu benim çorba ama içiyorum bakalım sonuç ne olacak...

bi sorum olacak, bu diyet 2 günlük değilmi niye bazı arkadaşlar 3 gün yapıyolar :bbo:

yasemın cnm benım saa bırkez daha burdan tesekkur etmek ıstıyorum
arkadaslardan bırı 1kg bırı 2 kg vermıs sana tesekkur etmemı ıstedıler
ısrıyorumkı herkes haberdar olsunn elımden geldııgnce haber ulastırıyorumm
yenı baslıyanlarada kolay gelsın tartıda yuzlerı gulsun :))

yasemın cnm benım saa bırkez daha burdan tesekkur etmek ıstıyorum
arkadaslardan bırı 1kg bırı 2 kg vermıs sana tesekkur etmemı ıstedıler
ısrıyorumkı herkes haberdar olsunn elımden geldııgnce haber ulastırıyorumm
yenı baslıyanlarada kolay gelsın tartıda yuzlerı gulsun :))

canımmmmmmmmmm oleyyyyyyyy dıyorummmm ysasın herkes mutlu olsun superrrrrrrhihoyyyt

bende ptesi yapmaya başlıycam bunu
güzel birşeye benziyor ,
zaten soğuk çorbayı çok severim

bu diyetle istediğim kiloya inicem sanırım

ama sonrasında da çok dikkatli olmak lazımm

hemen alırız yoksa verdiklerimizi

bende ptesi yapmaya başlıycam bunu
güzel birşeye benziyor ,
zaten soğuk çorbayı çok severim

fıstık senin zaten hedefine 2 kilo kalmış detoksla halledersin onuda..

yalnız hep aynı şeyi yemek benim midemi bulandırmaya başladı, zar zor içiyorum çorbayı ilaç içer gibi ama zayıflamak için değer :)

pazar günü tatil başlıyo, bikiniler bekleyin beni girecem içinize :KK70::sm_cool:

fıstık senin zaten hedefine 2 kilo kalmış detoksla halledersin onuda..

yalnız hep aynı şeyi yemek benim midemi bulandırmaya başladı, zar zor içiyorum çorbayı ilaç içer gibi ama zayıflamak için değer :)

pazar günü tatil başlıyo, bikiniler bekleyin beni girecem içinize :KK70::sm_cool:

ama şimdi benim aklıma bişey takıldı ben bebiş istediğim için bi zararı olur mu acaba

söktürücü etkisi yok dimi:uhm:

BUNU BENDE MERAK EDıYORUM, MANTIKEN TARıFE BAKILIRSA CIRCIR YAPABıLECEK BıR ÇORBA GıBı :kedi:

tecrübelilere soralım bağırsaklarınızda bir yumuşama, ishal falan etkisi yaptı mı kızancıklar??

BUNU BENDE MERAK EDİYORUM, MANTIKEN TARİFE BAKILIRSA CIRCIR YAPABİLECEK BİR ÇORBA GİBİ :kedi:

tecrübelilere soralım bağırsaklarınızda bir yumuşama, ishal falan etkisi yaptı mı kızancıklar??

ishal yapma etkisi yok...ben 2 günde 1 kere çıktım wc ye...yani kabızlık durumu bile olabiliyo

sevgili yasemin 1306 arkadasimiz,herseyden once bu guzel ve cok faydali paylasimin icin binlerce tesekkurler...gercekten muhtesem faydasini gordum,ayni zamanda herhalde detokx olma ozelliginden dolayi cok etkili bir laksatif.daha once de bir arkadasimiz kayinvalidemin corbasi adi altinda bir topik acmisti ve ben her iki topigide birlikte degerlendirip cok faydalandim,sagolun varolun.eger yediklerimizin bir analizini yapacak olursak domates salatalik sebze var,bakliyat deseniz dusuk yag oranli karbonhidrat,ayran dahi olsa yogurt protein yani kombine bir diyet ve de sahane.hepinizi cok seviyorum.

bende de ishal olmadı bişey sorsam ben 73.2 kiloyum boy 161 ayda 2 defa yapabilir miyim o beden kitle indeksinde hafif şişman statüsündeyim obez yazmıyo ama yine şişman grubundayım olmaz mı ki

ARKADAŞLARRRRR HERKES 2KEZ YAPABILIRMIYIZ DIYE SORUYOR BENDE OBEZITE SINIRINDAYSANIZ EVET DIYORUM AMA SINIR NASIL OLCULUR BILMEYENLER OLABILIR BEDEN KITLE INDEKSI ŞU ŞEKILDE HESAPLANIR;
BOY(mt) karesı / KG ÖRNEĞİN; 1.63(cm) * 1.63 / 51= 19......sonuc normal....ok? yanı sayet sonucunuz 25 ve uzerıyse 2kez yapabılırsınız.....

BKI;
18.5 veya daha az Zayıf
18.5 - 24.9 Normal
25.0 - 29.9 Aşırı Kilolu Sağlık Riski Artar Sağlık Riski Fazla
30.0 - 34.9 1. Obez Sağlık Riski Fazla Sağlık Riski Çok Fazla
35.0 - 39.9 2. Obez Sağlık Riski Çok Fazla Sağlık Riski Tehlikeli
40 veya daha fazla Morbid Obez Sağlık Riski Tehlikeli Sağlık Riski Çok Tehlikeli

1,63 * 1,63 = 2,65
2,65 / 51 = 0,05 gibi bi rakam çıkıyor senin hesabı anlamadım ben şekerim

X