%100 Detoks Diyeti Deneyimlerimiz

ben şeyi sormak istemiştim düşük felan olmaz dimi onu demek istemiştim ne biliym saçma gelebilir size aklıma herşey geliyor sakın gülmeyin bu sorduğum soruya

ben şeyi sormak istemiştim düşük felan olmaz dimi onu demek istemiştim ne biliym saçma gelebilir size aklıma herşey geliyor sakın gülmeyin bu sorduğum soruya

cnm niye gülelim, mantıken olmaz çünkü bebek rahimde, boşaltım sistemi ise bağırsaklarda işliyor.. ama yine de doktora sormadan yapma istersen...

(umarım en yakın zamanda bebişine kavuşursun cnm)

hamilelerin ve emzirenlerin diyet yapmasi iyi degil arkadaslar. dr kontrolunde olursa ancak. bu diyeti de bir diyetisyen verdigine göre bence diyetisyene danisip dr una da sormalisin arkadasim

bende calisiyorum hatta incir kürü yapiyorum bu ay. ama 3 senedir bisey olmadi bu ay da olmaz zaten diye kollari sivadim. bari rejim ise yarasa.

mrb ben ve kardeşimde bu diyeti yaptık çok rahatlatyr o kesin karındaki şişliği alıyor ben 800 gr kardeşim 1100 gr verdi tavsiiye olunurrrr :eek:

bozduklrı ıcın arada :)

üstüme alınmıyayım ben 2 gün küçücük bir parça yiyip bozmadım 3 günkü kendi isteğimle yaptım ve 4 nescafe içtim 3 kaşık haşlanmış makarna 1 küçük sosis bir ince dilimde karpuz ama 3 günü herkes yapmasın öyle bir kural yok ve ben açıkmadım hiç o yüzden hafta içi tekrar yapcam

ben sicak corba severim, accik isitip yisek???

canım ya bende senin gibiyim korunmayı bıraktık ama benim kiloda vermem lazım. bu detoxu okudum içindekiler çok sağlıklı. ama hamile kalmış olma ihtimali olduğu için bu çorbayı yapsak öğün gibi tüketsek arada meyve falan da yesek olurmu 2 gün değilde daha uzun süreli yapsak olurmu yani kilo verirmiyiz.

okudugum kadariyla uzun süreli yapmak dogru degilmis. ben zaten kilo icin degil, bebekten baska seylerle mesgul olim diye yapiyorum.
hamile kalmis olsam bile iki gün sadece sonucta. ayrica icindekiler de besin degeri olan seyler. neden zarari dokunsun ki diye düsündüm. insallah bu rejim olayina kafayi takip bebek düsünmezsek olur bebisler. baska yolum kalmadi cünkü.

sen saglikli bi diyet ve spor yapmalisin. ciddi kilo verceksen. ben ac kalmaya dayanamiyorum, bir kere diyet yapmistim daha önce onda da karpuz yemistim yemek öncesi 4 kilo vermistim. evlilik öncesinde. 1 ay filan yapmistim bunu. birde yürümüstüm cok. simdide yürüyüs yapiyorum vede egzersiz yapiyorum. birde bu diyeti yapiyim dedim. ama spor olmadan verilmio bunu anladim

okudugum kadariyla uzun süreli yapmak dogru degilmis. ben zaten kilo icin degil, bebekten baska seylerle mesgul olim diye yapiyorum.
hamile kalmis olsam bile iki gün sadece sonucta. ayrica icindekiler de besin degeri olan seyler. neden zarari dokunsun ki diye düsündüm. insallah bu rejim olayina kafayi takip bebek düsünmezsek olur bebisler. baska yolum kalmadi cünkü.

seni okadar iyi anlıyorum ki bende başka şeylere yoğunlaşmak istiyorum. kendimide eşimide yıpratmaya başladım çünkü. stress olunca zaten olucağı varsada biz engel oluyoruz. bu arada bir kaç kiloda verirsem hiç fena olmaz hani 7-8 kilo kadar :bbo:

canim hesap yapiyorsun
boyun kac? boyunun karesini aliyorsun.
kilonu boyunun karesine bölüyorsun. 18 ile 25 arasinda cikarsa normalsin demektir.

sen saglikli bi diyet ve spor yapmalisin. ciddi kilo verceksen. ben ac kalmaya dayanamiyorum, bir kere diyet yapmistim daha önce onda da karpuz yemistim yemek öncesi 4 kilo vermistim. evlilik öncesinde. 1 ay filan yapmistim bunu. birde yürümüstüm cok. simdide yürüyüs yapiyorum vede egzersiz yapiyorum. birde bu diyeti yapiyim dedim. ama spor olmadan verilmio bunu anladim

havuzumuz var haftada 3-4 gün yüzüyorum. 2saat kadar ve fazla durmadan. haftada birde akşamları sahile yürüyüşe iniyorum ama eşimle olunca pek tempolu olmuyor.geçen sene hergün yüzerdim kilo farkı çok olmamasına rahmen çok sıkıydım. bu sene iyice saldım. tembellikten ölücem çok kızıyorum kendime yaaa

canim hesap yapiyorsun
boyun kac? boyunun karesini aliyorsun.
kilonu boyunun karesine bölüyorsun. 18 ile 25 arasinda cikarsa normalsin demektir.

yaptım canım 27 çıkıyor. ben evlendikten sonra 14 kilo almıştım 4 ünü vermiştim 2 sini gene geri almışım. 8 kilo daha verirsem bana yeter drum öyle tavsiye etmişti. bu çorbada nerdeyse herşey var. abur cubur yerine acıkınca bu çorbayı içsem sanki veririrm gibi geliyor. ani kilo vermek istemiyorum. haftada 1 en fazla 2 kilo versem yeter. tabii öyle yaparsam detoks olmamış olucak ama olsun.

kilo vermem durdu acaba bu hizlandirir mi? pazartesi baslamayi düsünüyorun insallah yaparsam bendede bi fayda gösterir suanda durmus durumda böyle vermezsemde cok canim skilacak insallah veririm

bu detoks beni hızlandırdı durmuştum bende ama şimdi iyi öyleki,
73.500 olmuştum
74.500 den şimdi simit diyetiyle 72.600 gösterdi bugün baskül ve 3. günüm daha,
yani tereddüt etmeyin hızlandırıyor gerçektende bu çorba :)

benim tansiyon sorunum var. corba beni bayiltti dün. zaten cok düsüktür tansiyonum, iyice düstü. bir gün yapabildim sadece:KK43:(

merhaba kızlar detoks tarifinizi arkadaşlarla paylaşabilirmiyim izin verirsenizopuyorumnanaktan

X