10 yıldan fazla süredir bana takıntılı olan biri var, ne yapmalıyım

“Burada kimse sizi pohpohlamaz” Hahahahah ay iste bu çok doğru :KK70: burası genelde hemcinslere destek olma adı altına hemcinslere sallama platformu olmuş sanırım. He ama sorsan kız kardeşlik kazanacak , kadın hakları , kadın dayanışması falan baya iyi yani :KK70: yaşadığım saçma sapan durumu belirtmişim tanımadığım insanlarla sorunumu paylaşmak istemişim, bu absürt durumdan ötürü nasıl oluyor da ben sorunlu oluyorum , yani cümleyi cımbızla çekmenin de bu kadarı :KK70: neyse hata bende olacak ki , gerek yokmuş böyle bir başlık açmaya böyle bir sitede bunu anladım :KK70: hadi iyi geceler
Hadi selametle. Üyelik iptalini profilinizden yapabilirsiniz.

Size karşı sosyal medyadan (sürekli Stalk, adınıza fake hesap açma, arkadaşlarınıza size ulaşmak adına rahatsızlık verme vs) ya da fiziksel yakınlık kurmaya çalışmak (takip etme, evinizin önünde bekleme gibi) adına bir tacizi oldu mu?

Ben burda ne gördüm biliyo musunuz. Çok yargılayacısınız , insana kendini kötü hissettirici bir üslupla yaklaşıyorsunuz . Haketmediğim kelimeler için tabi ki de cevap hakkımı kullanacağım. Birini yoktan yere sorunlu ilan edip normal bir tepki vermesini bekleyemezsiniz.
Boşver bacım hepsi kadın düşmanı :KK43:

Benim bu hareketli emojileri keşfetmem kaç ay sürdü, hatta onu da başkasına sordum yalan değil😁 daha dün üye olmuş ve hemen keşfetmiş ne güzel. Bir de kurulmuş gibi daha ilk mesajda sinirlenmesi falan bi şüphelendim yaa, burayı bilen birinin 2. Üyeliği olabilir belki. Ama tüm bunlardan bağımsız, can sıkıcı bir durum tabii konu sahibinin içinde bulunduğu durum.

Yengene söyle
O biriyle evlendi falan desin
O adam manyak anladığım kadarıyla
Geçmiş olsun
Umarım sizi de haberlerde izlemeyiz

X