10 yıldan fazla süredir bana takıntılı olan biri var, ne yapmalıyım

buzdansaray

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2021
59
53
Merhaba bütün sevgili kadın arkadaşlarıma.
Bugün sinirlerimi çok bozan bir konuyu sizlere açmak istedim. Ben 29 yaşındayım, Bundan belki de 12 yıl önce falan liseye giderken bir çocukla konuşmuştum, dedemlerle ve yengemlerle aynı sokakta oturuyorlar aynı zamanda yakın köylümüz oluyorlardı. Çocukluk aklım işte, konuşuyorduk o zamanlar MSN’den falan ama sadece konuşma şeklindeydi , ama hiçbir zaman sevgili olmadık, hiçbir zaman onunla görüşüp buluşmadım. Köyde karşılaşmışızdır en fazla tüm diyaloğumuz bundan ibaret yani. Hatta sonra iyice başıma bela gibi sarmaya başlayınca numaramı değiştirmiştim. Ben üniversiteye başladım, beni birkaç kez farklı hesaplardan kendi adıyla eklemişti falan asla kabul etmedim tabi. Neyse gelelim günümüze, geçen gün yengemlere oturmaya gitmişler , yengeme ben onu çok seviyorum ne olur engelimi kaldırsın demiş. Sesini duysam yeter demiş. Evlenelim benim evim de var ister çalışır ister çalışmaz nasıl isterse ben ona bakarım demiş. Geçen sene sizin eve geldiler sizin balkonda oturdular ben gördüm hatta gittim radyodan son ses ona şarkı açtım , rakı koydum işte şimdi anlasın onu nasıl sevdiğimi demiş . Bu arada böyle bi şey yaşanmadı , yengemlere giden ben değildim kimi bana benzettiyse ruh hastası …En son kuzenımın düğününe gelmişti 2016 falandı belkide, onun için gittim takım elbise aldım ama benim yüzüme bile bakmadı çok üzüldüm demiş . Bu Arada diğer kuzenım de evlenecek yakında, onun düğünü ne zaman ona geleyim orda onu göreyim en azından demiş …. Ya kanım dondu . Sinirlerim çok bozuldu böyle onu karşıma alıp hakaret etmek istiyorum öyle bi sinir . Bu nasıl bir takıntı, nasıl bir saplantıdır hiç görmediğin etmediğin bir insana nasıl bu duyguları bekleyebilirsin ki evlenmek istemek ne demek , sen beni ne kadar tanıdın da evlenmekten söz ediyorsun yA deliricem . Bi de gidip yengeme bunları anlatması falan aşırı aşırı sinir bozucu yani beynini mi yitirdin gidip bunları söyleyecek kadar ? Hiçbir yaşanmışlık yok aramıZda… lanet olsun çocuktum işte MSN’de konuşuyorduk ne bileyim böyle takıntı yapacağını? Lise 3 e falan gidiyordum yA onla konuşurken … hiç mi hayatına biri girmedi hiç mi sosyal ortamlara girmedin de teee 10 yıl önceki insana taktın kafayı ya delircem. Benim uzun bir ilişkim vardı arkadaşlar , 1 yıl once kadar bitti . Bazen diyorum ki o mu büyü falan yaptırdı da bitti ilişkim , vallahi bu aklıma o kadar çok geldi ki bi kısmetimi mi bağladı bi şey mi yaptı diye düşünüyorum bazen bu takıntıyla ondan beklenir cunku bu. Ayrıldığımızı da öğrenmiş kesin sevinmiştir . Günlerdir aklıma geliyor çok rahatsız oluyorum , ne bu yani ben biriyle evlenene kadar hayalet gibi beni mi izleyecek bu beyinsiz ruh hastası.

Bazen diyorum ki o mu büyü falan yaptırdı da bitti ilişkim , vallahi bu aklıma o kadar çok geldi ki bi kısmetimi mi bağladı bi şey mi yaptı diye düşünüyorum bazen bu takıntıyla ondan beklenir cunku bu.
Buraya kadar dikkatle ve cidi cidi okudum adınıza endişelendim hatta
Ama bu cümleden sonra sorunlu siz olabilirsiniz
Yani geçiniz

aman Allah'ım çok korkunç ya cidden. lütfen size ulaşabileceği, haber gönderebileceği kişileri tembihleyin bir daha böyle şeyler söylerse ağzının payını versinler onun, hatta tabiri caizse canına okusunlar onun ve seni asla muhatap etmesinler onunla. bir de lütfen onun olduğu yerlere, yakınına bir yere giderken lütfen tek başına olma yanında mutlaka biri olsun, Allah korusun ruh hastasının ne yapacağı belli değil.

Buraya kadar dikkatle ve cidi cidi okudum adınıza endişelendim hatta
Ama bu cümleden sonra sorunlu siz olabilirsiniz
Yani geçiniz
Pardon ?? Neye göre sorunlu olarak değerlendiriyorsunuz beni ? Bence şu an asıl sorunlu sensin . Yaşanmıyor mu bunlar bu ülkede, sanki çok normal insanlarla yaşıyoruz

Pardon ?? Neye göre sorunlu olarak değerlendiriyorsunuz beni ? Bence şu an asıl sorunlu sensin . Yaşanmıyor mu bunlar bu ülkede, sanki çok normal insanlarla yaşıyoruz
İlişkinin bitmesini bile saplantılı hayranının büyüsüne bağlıyorsan
Belkide olayları değerlendirmede bir problemin vardır

Önceki ilişkiniz sudan bir sebepten mi bitti? Yani büyü falan olmaz demeyeceğim daha önce gördüm ettim ama tabi bilemem kimsenin günahını almayalım Ramazan Ramazan. Sadece bu adamı öyle bir bozun ki yani ağzını açamayacak kasa rencide edin o şekilde sizden vazgeçer yengeniz ve tanıyan akrabalarınız da bu kişiye haddin bildirmeli yoksa bu şekilde devam eder

Adamın size karşı herhangi bir girişimi, rahatsızlık vermesi, taciz ya da tehdit durumu yok anladığım kadarıyla. Kendi içinde yaşıyor ne yaşıyorsa.

Ancak ilişkinizin bitmesini büyüye bağlamak bana da pek sağlıklı bir bakış açısı gibi görünmedi açıkçası.

Adamın size karşı herhangi bir girişimi, rahatsızlık vermesi, taciz ya da tehdit durumu yok anladığım kadarıyla. Kendi içinde yaşıyor ne yaşıyorsa.

Ancak ilişkinizin bitmesini büyüye bağlamak bana da pek sağlıklı bir bakış açısı gibi görünmedi açıkçası.
Hahaha ya tabi ki direkt buna bağlamadım arkadaşlar sakin olur musunuz. Sadece böyle bi ihtimali de düşünüp korkmuştum ama tabi öyle algılamak istiyorsan öyle algıla sen

Hahaha ya tabi ki direkt buna bağlamadım arkadaşlar sakin olur musunuz. Sadece böyle bi ihtimali de düşünüp korkmuştum ama tabi öyle algılamak istiyorsan öyle algıla sen
Biz sakiniz de siz mi sakin olsanız acaba? 35 dakika önce üye olup her mesaja saldırmak pek normal insan davranışı değil. Burada uzun ömürlü olamayacaksınız gibi.

Önceki ilişkiniz sudan bir sebepten mi bitti? Yani büyü falan olmaz demeyeceğim daha önce gördüm ettim ama tabi bilemem kimsenin günahını almayalım Ramazan Ramazan. Sadece bu adamı öyle bir bozun ki yani ağzını açamayacak kasa rencide edin o şekilde sizden vazgeçer yengeniz ve tanıyan akrabalarınız da bu kişiye haddin bildirmeli yoksa bu şekilde devam eder
İlişkim büyük bi sebepten bitti.

Bir ihtimal aklıma gelmedi değil , yoksa kalkıp da bir ilişkinin bitişini tamamen buna bağlamayacağım elbette, herbokolog bilirkişi seni :)
Evet dikkatli olmanızda fayda var fakat bu,burada insanlarla bu şekilde konuşabileceğiniz anlamına gelmiyor.Üslübunuzu düzeltin lütfen.

Yerinizde olsam yok olurum onun gozune görünmemeye çalisirim. Ben böyle takinti şeylerinden çok korkarim, hakaret filan etmeyin 10 sene aklinda boyle şeyler tutan insandan ben herşeyi beklerim fiziksel zarar verebilir saldirabilir. 🙄

Bu seviyede hasta takintili birine ben rastlamadim ama fazla duygusal ve yapisik erkeğe denk geldigimi anladigimda bile daha ben sinirlensem de daha sakin davranmaya calisiyordum kendisini iyice degersiz hissedip manyaklaşıp bana sarmasin diye. 😬 Uzak durun yani hasta o

Biz sakiniz de siz mi sakin olsanız acaba? 35 dakika önce üye olup her mesaja saldırmak pek normal insan davranışı değil. Burada uzun ömürlü olamayacaksınız gibi.
Ben burda ne gördüm biliyo musunuz. Çok yargılayacısınız , insana kendini kötü hissettirici bir üslupla yaklaşıyorsunuz . Haketmediğim kelimeler için tabi ki de cevap hakkımı kullanacağım. Birini yoktan yere sorunlu ilan edip normal bir tepki vermesini bekleyemezsiniz.

Ben burda ne gördüm biliyo musunuz. Çok yargılayacısınız , insana kendini kötü hissettirici bir üslupla yaklaşıyorsunuz . Haketmediğim kelimeler için tabi ki de cevap hakkımı kullanacağım. Birini yoktan yere sorunlu ilan edip normal bir tepki vermesini bekleyemezsiniz.
Siz tepki vermek için hazır kıta bekliyormuşsunuz zaten. Burada kimse sizi pohpohlamaz, beklentiniz buysa yanlış platform tercih etmişsiniz. Ne görürsek onu yazıyoruz biz.

Kuzeninizin düğününde aynı burda ki üslupla konuşursanız o kişiyle kurtulmuş olursunuz bu saplantı
Siz tepki vermek için hazır kıta bekliyormuşsunuz zaten. Burada kimse sizi pohpohlamaz, beklentiniz buysa yanlış platform tercih etmişsiniz. Ne görürsek onu yazıyoruz biz.
“Burada kimse sizi pohpohlamaz” Hahahahah ay iste bu çok doğru :KK70: burası genelde hemcinslere destek olma adı altına hemcinslere sallama platformu olmuş sanırım. He ama sorsan kız kardeşlik kazanacak , kadın hakları , kadın dayanışması falan baya iyi yani :KK70: yaşadığım saçma sapan durumu belirtmişim tanımadığım insanlarla sorunumu paylaşmak istemişim, bu absürt durumdan ötürü nasıl oluyor da ben sorunlu oluyorum , yani cümleyi cımbızla çekmenin de bu kadarı :KK70: neyse hata bende olacak ki , gerek yokmuş böyle bir başlık açmaya böyle bir sitede bunu anladım :KK70: hadi iyi geceler

“Burada kimse sizi pohpohlamaz” Hahahahah ay iste bu çok doğru :KK70: burası genelde hemcinslere destek olma adı altına hemcinslere sallama platformu olmuş sanırım. He ama sorsan kız kardeşlik kazanacak , kadın hakları , kadın dayanışması falan baya iyi yani :KK70: yaşadığım saçma sapan durumu belirtmişim tanımadığım insanlarla sorunumu paylaşmak istemişim, bu absürt durumdan ötürü nasıl oluyor da ben sorunlu oluyorum , yani cümleyi cımbızla çekmenin de bu kadarı :KK70: neyse hata bende olacak ki , gerek yokmuş böyle bir başlık açmaya böyle bir sitede bunu anladım :KK70: hadi iyi geceler
Sinirden bu gülmeler her halde üslubunuzu düzeltin bana komik gelmedi

X