10 kişilik Hacet grubu

Napıcaz şimdi.Ne okunacak kaç tane okunacak netleşti mi Morrmeneksee en son baktığımda ya vedud esması okuyalim demnişti...Sayfalara bakinca kafam karıştı .Nedir son durum..Geç olmadan okuyalimda

Son düzenleme:
Bugün benim duam okunup bitecek karışıklık olmasın diye ondan sonra sırayla arkadaşların niyetini paylaşıp sayıdan düşerek hızlıca bitirecez benim umudum 1 2 güne biter yeni liste başlatacaz sonra

Arkadaşlar ben özel günündeyim kim ne okunuyo kaç tane okuyo hiç biley anlamadım çok karışık olmuş

Adetliyken okunabilecek dualar : Adetliyken dua edilmesinde hiçbir sakınca yoktur. İstediğiniz her duayı okuyabilirsiniz. Hatta Kur'andan Fatiha da dua niyetiyle adetli regli döneminde okunabilir. Ayrıca Kur’an'daki duaya benzeyen âyetler de Kur’an okuma niyetiyle değil de dua maksadıyla regli dönemlerinde okunabilir. Mesela felak, nas, ihlas gibi dualar.

Regli döneminde zihir çekilebilir mi yapılabilecek ibadetler :Adetli kadınlar namaz kılamasalar da zikir çekebilir, dua edebilir. Bunlara bir mani yoktur. Bunun yanında Diyanet fetvasına göre regli döneminde kadınlar, kelime-i şehâdet, kelime-i tevhid, istiğfar, salâvat-ı şerife getirebilirler. Tefsir, hadis ve fıkıh eserlerini okuyup inceleyebilirler.

YANİ KIZLAR FATİHA DA IHLASTAADETLİYKEN DUA NİYETIYLE OKUNUYOR SALAVATTA.. K karamelli001 YANI SALAVATI FATİH DE OKUNUR (AYETEL KURSI HARIC)

Arkadaşlar ben özel günündeyim kim ne okunuyo kaç tane okuyo hiç biley anlamadım çok karışık olmuş
Canım sen salavatını çek adetli olmayan bi arkadaş bugün için senin adına diğerlerini okusun. Ondan sonrq karışıklık yok düzeldi

Konuya acıklık getirelim...

Adetliyken okunabilecek dualar
: Adetliyken dua edilmesinde hiçbir sakınca yoktur. İstediğiniz her duayı okuyabilirsiniz. Hatta Kur'andan Fatiha da dua niyetiyle adetli regli döneminde okunabilir. Ayrıca Kur’an'daki duaya benzeyen âyetler de Kur’an okuma niyetiyle değil de dua maksadıyla regli dönemlerinde okunabilir. Mesela felak, nas, ihlas gibi dualar.

Regli döneminde zihir çekilebilir mi yapılabilecek ibadetler :Adetli kadınlar namaz kılamasalar da zikir çekebilir, dua edebilir. Bunlara bir mani yoktur. Bunun yanında Diyanet fetvasına göre regli döneminde kadınlar, kelime-i şehâdet, kelime-i tevhid, istiğfar, salâvat-ı şerife getirebilirler. Tefsir, hadis ve fıkıh eserlerini okuyup inceleyebilirler.

YANİ KIZLAR FATİHA DA IHLASTAADETLİYKEN DUA NİYETIYLE OKUNUYOR SALAVATTA.. K karamelli001 K karamelli001 YANI SALAVATI FATİH DE OKUNUR (AYETEL KURSI HARIC

O zaman ben 100 salavat 33 ihlas 33 Fatiha Mintimint niyetine okuycam

21.04.2021 DUA SAHİBİ =) Mintimint

OKUNACAK DUALARIMIZ

Kişi başı 100 salavat
31 fatiha
31 ihlas
31 ayetel kürsi
(Dua sahibi 34'er adet) abdestli okumaya ozen gosterınn
ÇOK ÖNEMLİ DİKKAT

ADETLİ OLAN İHLAS FATİHA VE SALAVAT DUA NİYETIYLE OKUYABILİR!!!

AYETEL KÜRSİ HARIC! HASTA OLAN BELİRTSİN AYETEL KURSI YI ARAMIZDA PAYLASALIM

DUA SAHİBİNİN ÖZEL NİYETİ

Allahım Mintimint kulunun isteyerek veya istemeyerek işlediği günahlarını affeyle.Niyetlendiği şeyi senin rızanla hayırla sonuçlandır pişman ettirme. Amin

NASIL YAPILACAK

HERGUN YUKARIDAKI (SALAVAT AYETEL KÜRSİ İHLAS FATİHA) BELİRTİLEN SAYIDA DUA SAHİBİNİN İLK ONCE NIYETINI VE ADINI SOYLEYEREK DUALARI OKUYACAK GÜN İÇİNDE OKUYUP AKSAM SAAT 21.00 A KADAR OKUDUĞUNU Mintimint GRUP YONETICISINE BİLDİRECEK KIZLAR

HERGÜN LİSTE SIRASINA GORE 1 KİŞİYE OKUNACAK 10 GÜNÜN SONUNDA LİSTEDEN CIKMAK ISYEYEN OLURSA MUTLAKA GRUPTAN BELIRTSIN..

LÜTFEN GUN ICINDE OKUYAN MUTLAKA GRUPTAN OKUDUM DIYE Mintimint BİLGİLENDİRSİN

SIRASI GELENE ÖZELDEN DUASI VARSA MESAJ ATILACAK

RABBİM DUALARIMIZI KABUL ETSİN

KIZLAR TAMAM MI

Mintimint
MoonfacedMom
Morrmeneksee
Yorgunkus
Ssevincli
namaste21
Magnifiaque
K karamelli001
O oziko_53
SoLeiL12

Abdestli okunması lazım diye konuşuldu aklımda öyle kalmış dışarıda islerim var o yüzden aksam dedim ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…