10 kişilik Hacet grubu

Abdestli okunması lazım diye konuşuldu aklımda öyle kalmış dışarıda islerim var o yüzden aksam dedim ben
KIZLAR AYETEL KÜRSİYİ EZBERDEN ABDESTSİZ SEKILDEDE OKUYABİLİRİZ FAKAT 313 TANE OKUNACAK HACETIMIZ ICIN ABDESTLİ OKURSANIZ COK COK DAHA IYI VE TESİRLİ.. DUADA NE KADAR CİDDİ OLDUGUMUZU GOSTERIR... DAHA ÖZENLİ SEKILDE OKUMUS OLURUZ 🙏 GERCEKTEN COK ARASTIRDIM

Mintimint Mintimint
MoonfacedMom MoonfacedMom
Morrmeneksee Morrmeneksee
Yorgunkus Yorgunkus
Ssevincli Ssevincli
namaste21 namaste21
Magnifiaque Magnifiaque
K karamelli001
O oziko_53
SoLeiL12 SoLeiL12

Herkes grubun formulunu anladımı kızlar..

Adetliyken okunabilecek dualar : Adetliyken dua edilmesinde hiçbir sakınca yoktur. İstediğiniz her duayı okuyabilirsiniz. Hatta Kur'andan Fatiha da dua niyetiyle adetli regli döneminde okunabilir. Ayrıca Kur’an'daki duaya benzeyen âyetler de Kur’an okuma niyetiyle değil de dua maksadıyla regli dönemlerinde okunabilir. Mesela felak, nas, ihlas gibi dualar.

Regli döneminde zihir çekilebilir mi yapılabilecek ibadetler :Adetli kadınlar namaz kılamasalar da zikir çekebilir, dua edebilir. Bunlara bir mani yoktur. Bunun yanında Diyanet fetvasına göre regli döneminde kadınlar, kelime-i şehâdet, kelime-i tevhid, istiğfar, salâvat-ı şerife getirebilirler. Tefsir, hadis ve fıkıh eserlerini okuyup inceleyebilirler.

YANİ KIZLAR FATİHA DA IHLASTAADETLİYKEN DUA NİYETIYLE OKUNUYOR SALAVATTA.. K karamelli001 YANI SALAVATI FATİH DE OKUNUR 😌(AYETEL KURSI HARIC)
Cok tesekkur ederim bilgilendirmen icin tatlim 😘

21.04.2021 DUA SAHİBİ =) Mintimint Mintimint

🤲OKUNACAK DUALARIMIZ 🤲

Kişi başı 100 salavat
31 fatiha
31 ihlas
31 ayetel kürsi
(Dua sahibi 34'er adet) abdestli okumaya ozen gosterınn 😊
‼️‼️‼️ÇOK ÖNEMLİ DİKKAT‼️‼️

ADETLİ OLAN İHLAS FATİHA VE SALAVAT DUA NİYETIYLE OKUYABILİR!!!

AYETEL KÜRSİ HARIC! HASTA OLAN BELİRTSİN AYETEL KURSI YI ARAMIZDA PAYLASALIM ❗❗

DUA SAHİBİNİN ÖZEL NİYETİ 👇

Allahım Mintimint kulunun isteyerek veya istemeyerek işlediği günahlarını affeyle.Niyetlendiği şeyi senin rızanla hayırla sonuçlandır pişman ettirme. Amin

NASIL YAPILACAK ⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️

HERGUN YUKARIDAKI (SALAVAT AYETEL KÜRSİ İHLAS FATİHA) BELİRTİLEN SAYIDA DUA SAHİBİNİN İLK ONCE NIYETINI VE ADINI SOYLEYEREK DUALARI OKUYACAK GÜN İÇİNDE OKUYUP AKSAM SAAT 21.00 A KADAR OKUDUĞUNU Mintimint Mintimint GRUP YONETICISINE BİLDİRECEK KIZLAR

HERGÜN LİSTE SIRASINA GORE 1 KİŞİYE OKUNACAK 10 GÜNÜN SONUNDA LİSTEDEN CIKMAK ISYEYEN OLURSA MUTLAKA GRUPTAN BELIRTSIN..

LÜTFEN GUN ICINDE OKUYAN MUTLAKA GRUPTAN OKUDUM DIYE Mintimint Mintimint BİLGİLENDİRSİN 🌺

SIRASI GELENE ÖZELDEN DUASI VARSA MESAJ ATILACAK 🤭

RABBİM DUALARIMIZI KABUL ETSİN 🤲

KIZLAR TAMAM MI

Mintimint Mintimint
MoonfacedMom MoonfacedMom
Morrmeneksee
Yorgunkus Yorgunkus
Ssevincli Ssevincli
namaste21 namaste21
Magnifiaque Magnifiaque
K karamelli001
O oziko_53
SoLeiL12 SoLeiL12
Çocuksuz ve kocasız insanın zihni nasıl parlak ve berrak görüyorsunuz değil mi evlenmeyin oturun kızlar yoksa sonunuz benim gibi vahim🙈🤣

O oziko_53 canım sende bu gruptasin ve bız basladık aksam saat 9 a kdr bıtırıp okudum demen lazım.. 2. Sıradakı arkadasımıza nıyetlenecegız.. BİLDİRİM gelmesse aksama kdr listeye baska bır arkadası almamız lazım yoksa gun olarak aksar Mintimint Mintimint

Bizim niyetimiz de bir an önce evlenip çoluk çocuk sahibi olmak 😂

Estağfurullah olurmu.. Bende sızın durumunuza gelmek ıcın buralardayım ya zaten 😂
Her yazdığım msjda üstümde zıplayan 2 çocuk var bazılarınıda yanlış yazıyorum o nedenle,sonra telefonu ver anne youtube izlicem diye ağlamaları ve haftanın 5 günü ebadan ders bulaşık ,çamaşır,yemek,hatim okumaları, koçişko(öyle peri masalları gibi olmayanından) eeeee ne diyim darısı başınıza🤣🤣🤣🤣🤣

Her yazdığım msjda üstümde zıplayan 2 çocuk var bazılarınıda yanlış yazıyorum o nedenle,sonra telefonu ver anne youtube izlicem diye ağlamaları ve haftanın 5 günü ebadan ders bulaşık ,çamaşır,yemek,hatim okumaları, koçişko(öyle peri masalları gibi olmayanından) eeeee ne diyim darısı başınıza🤣🤣🤣🤣🤣
Bırgun nasıp olursa bu mesajın altına o zmn cevap yazacağım.. Suan ne diyeceğimi bilemedim 🤣🤣🤣

Çocuksuz ve kocasız insanın zihni nasıl parlak ve berrak görüyorsunuz değil mi evlenmeyin oturun kızlar yoksa sonunuz benim gibi vahim🙈🤣
Benimde bebegim 18 ayliik ve asiri hareketli bir cocuk. Sahura kalkinca okudum hemen. Hatta uyandi ayagimda salladim :) bence de kafaniz rahat evlenmeyin 😁

X