10 kişilik Hacet grubu

Ben herseye varım kızlar ama dunden anlastıgımız seye ne oldu anlamadım.. Bir suru kural attık günlük herkes okuyup 10 gunde bıtmıs olacaktı sasırdım bende ama sıkıntı yok..

Ben herseye varım kızlar ama dunden anlastıgımız seye ne oldu anlamadım.. Bir suru kural attık günlük herkes okuyup 10 gunde bıtmıs olacaktı sasırdım bende ama sıkıntı yok..
Biran önce bitsin diye canm duadan soğutıcaz yoksa gruptakileri. Çok karıştı soğumaya başladk

Canım listeyle uzicak gibiydi aktif olanlardan kim kaç sayı alabilirsw hızlıca 1 2 güne bitirelim dedik

Sıkıntı yok iptal edelım yoksa hıc baslamadan.. Mintimint ıcın okumus olduk en azından diper grupta karısık kımse zamanında bıldırım yapmıyor kafam agrıdı ınanınkı stres oldum

Mintimint için okudum bende kızlar Allah kabul etsin inşallah
Bende bugün çatlatma iğnesi vuruldum kafam dolu biraz bana sadece şu okunacak diyin okuyum kızlar

Bencede günlük 2 kişi olarak ilerleyelim böyle çok karışıyor.Herkes müsait olunca okur..Herkesin müsait olduğu zaman farklı.

Sıkıntı yok iptal edelım yoksa hıc baslamadan.. Mintimint ıcın okumus olduk en azından diper grupta karısık kımse zamanında bıldırım yapmıyor kafam agrıdı ınanınkı stres oldum
Canim benim bir önerim var grup bayağı bir karıştı. Şöyle yapsak 10 kişiyiz ya siz 10 günlük bir zaman belirleyin o zamana kadar tüm listeyi bitirelim isteyen günlük bitirir bildirim yapar, isteyen son gün bildirim yapılır. Hem regl konusunda herkes kendini ona göre ayarlar ve okurlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…