10 kişilik Hacet grubu

Başta nasıl konuşulduysa öyle bitmeli bence..Geç oluyor diyorsak günlük 2 kişi için okiyalım.4 gün sonra bitmiş olur..Yarıda bırakmak bence çok yanlış..
Bence zor olan sürekli kural değişmesi.Çok grupta dua okuduk baştan kurallar belli olunca hiç sorun çıkmadı..

Başta nasıl konuşulduysa öyle bitmeli bence..Geç oluyor diyorsak günlük 2 kişi için okiyalım.4 gün sonra bitmiş olur..Yarıda bırakmak bence çok yanlış..
Bence zor olan sürekli kural değişmesi.Çok grupta dua okuduk baştan kurallar belli olunca hiç sorun çıkmadı..
Bencede kızlar ben yarım saatte okudum 2 kişiye rahat okunur çabucakta biter karışıklıkta olmaz

Yok bu gece yanlız sizin için okuyalım yarın sabah sıradaki iki kişiye başlarız.yoksa iki iki gitmez son gün tek kişi kalır
Tamam canm yarına kadar bana okunsun. Herkes gördü sanırım tekrar paylaşım yapaym mı duamı

MoonfacedMom duası
İsmim Sevgi
Allahım hayırlısıyla 2. Ye anne olaym. Şu mubarek günlerin yüzü suyu hürmetine hayırlısıyla hamile kalaym sağlıklı sıhhatli evlatlarım olsun inşallah.

🌸1000 salavat
🌸313 ihlas
🌸313 Fatiha
🌸313 Ayetelkursi

Kişi başı
100 salavat
31 ihlas
31 fatiha
31 Ayetel kürsi

MoonfacedMom duası
İsmim Sevgi
Allahım hayırlısıyla 2. Ye anne olaym. Şu mubarek günlerin yüzü suyu hürmetine hayırlısıyla hamile kalaym sağlıklı sıhhatli evlatlarım olsun inşallah.

🌸1000 salavat
🌸313 ihlas
🌸313 Fatiha
🌸313 Ayetelkursi

Kişi başı
100 salavat
31 ihlas
31 fatiha
31 Ayetel kürsi
Ama ben koca konusunu gerçek sandım yaaa🤣🤣🤣

X