10 kişilik Hacet grubu

Evet kızlar hesap basından yanlıs olmus..

333/33=330 yapar kişi bası 33 duser dua sahıbı saddce + 3 tane okuyacak (dua sahibi 36 yanı)

Ben hepsını 333 adet dıe bılıyorum
Ama 313 dıe hesapladık galıba

Hıkmetli olan 313 mü 333 mü?

Tamam o zmn 31 adet dusuyor herkese dogru.. Dua sahibine sadece 34 dusuyor.. Kusura bakmayın benım kusurum oldu ben 333 dıe hesapladım.. Fazladan 2 tane ayetl kursi okudum ıhlas fatıha 31 okudum sıkıntı yok onlarda Magnifiaque siz eksık okursunuz hakkınızı helal edın valla

313 diye biliyorm canm

Olsun Canim ne demek olur estagfullah ben simdi okuyorum o zaman 29 okuyorum olurmu

21.04.2021 DUA SAHİBİ =) Mintimint Mintimint

OKUNACAK DUALARIMIZ

Kişi başı 100 salavat
31 fatiha
31 ihlas
31ayetel kürsi
(Dua sahıbı 34 adet)
abdestli okumaya ozen gosterınn
ÇOK ÖNEMLİ DİKKAT

ADETLİ OLAN İHLAS FATİHA VE SALAVAT DUA NİYETIYLE OKUYABILİR!!!

AYETEL KÜRSİ HARIC! HASTA OLAN BELİRTSİN AYETEL KURSI YI ARAMIZDA PAYLASALIM

DUA SAHİBİNİN ÖZEL NİYETİ

Allahım Mintimint kulunun isteyerek veya istemeyerek işlediği günahlarını affeyle.Niyetlendiği şeyi senin rızanla hayırla sonuçlandır pişman ettirme. Amin

NASIL YAPILACAK

HERGUN YUKARIDAKI (SALAVAT AYETEL KÜRSİ İHLAS FATİHA) BELİRTİLEN SAYIDA DUA SAHİBİNİN İLK ONCE NIYETINI VE ADINI SOYLEYEREK DUALARI OKUYACAK GÜN İÇİNDE OKUYUP AKSAM SAAT 21.00 A KADAR OKUDUĞUNU Mintimint Mintimint GRUP YONETICISINE BİLDİRECEK KIZLAR

HERGÜN LİSTE SIRASINA GORE 1 KİŞİYE OKUNACAK 10 GÜNÜN SONUNDA LİSTEDEN CIKMAK ISYEYEN OLURSA MUTLAKA GRUPTAN BELIRTSIN..

LÜTFEN GUN ICINDE OKUYAN MUTLAKA GRUPTAN OKUDUM DIYE Mintimint Mintimint BİLGİLENDİRSİN

SIRASI GELENE ÖZELDEN DUASI VARSA MESAJ ATILACAK

RABBİM DUALARIMIZI KABUL ETSİN

MoonfacedMom arkadaşımızın sırası sayıdan düşerek gidiyoruz.....

DİLEĞİ

İsmim Sevgi
Allahım hayırlısıyla 2. Ye anne olaym. Şu mubarek günlerin yüzü suyu hürmetine hayırlısıyla hamile kalaym sağlıklı sıhhatli evlatlarım olsun inşallah.

1000 salavat
313 ihlas
313 Fatiha
313 Ayetel kürsi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…