10 kişilik Hacet grubu

Aslında yine herkese bölüşsek benim şuan işlerim var okuyamıyorum şuan gelene kadar okuyamam diye hakka girmiyim

Kızlar bence böyle sayı düşürerek olmasın karışık oluyo ve benim şuan zamanım yok geceye kadar yokum bugün iki kişi için alalım yarın akşama kadar sonra hakka girmeyelim günde iki kişi birkaç güne bitiyo zaten diğer türlü çok karışır bence

Canım sen geçmiş msjlardan benim dileğime bakıp 1000 salavat 313 ihlas 313 fatiha 313 ayetel kürsi okurmusın listeden çokan arladaşın yerine
Okurum canım bugünde bu arkadaştaya sıra ben yarın bu arkadaşamı okuyacam kafam karıştı biraz

Okurum canım bugünde bu arkadaltaya sıra ben yarın bu arkadaşaöı okuyacam kafam karıştı birazEki Görüntüle 2831351
Canm bu 2.kişi bugün okuduğumuz arkadaş Mintimint niyetine 100 salavat 31 ihlas 31 fatiha 31 Ayetel kürsi okunacak. Yarın akşam 9 a kadar da o fotodaki kişinin niyetine 100 salavat 31ihlas 31 fatiha 31 Ayetel kürsi okunacak

Şimdi kızlar ilk gün bölerek okumayı yapamadık onun için 2. Arkadaştan sonra sayıdan düşerek birden bitirelim diyorum ama aynı anda çevirim içi olamıyoruz ilk defa bi duanın içinden çıkamıyorum

En iyisi sahura kadar okumak. Herkes işlerini bitirsin sonra herkes duaya dönsün

Aynı şekil böyle bugün okuduğumuz bölüştüğümüz gibi gidelim ama 2 kişi için yani yarın akşam herkes 2 kişi için okumuş olsun niyetini paylaş her ikisinin böyle daha iyi bence ama siz ne dersiniz bilmiyorum

Canm bu 2.kişi bugün okuduğumuz arkadaş Mintimint niyetine 100 salavat 31 ihlas 31 fatiha 31 Ayetel kürsi okunacak. Yarın akşam 9 a kadar da o fotodaki kişinin niyetine 100 salavat 31ihlas 31 fatiha 31 Ayetel kürsi okunacak
Canım sen geçmiş msjlardan benim dileğime bakıp 1000 salavat 313 ihlas 313 fatiha 313 ayetel kürsi okurmusın listeden çokan arladaşın yerine
Biraz karıştı ben 1000 salavat olanımı okuyacam 100 olanımı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…