10 Gunde 8 Kilo Verdiren Şahane Rus Diyeti

yarın karnıbakar getiricem haşlayıp semiz gtiricem ..ama tavuğu gfalan soğuk yiyiemiyorum ki .neyse olduğu kadar artıkkk ama sık yemek lazımsa ben yandım ..bunca çaba boşa gitmese barii..
evet fena değil normale göre çok iyi aslında ama zor oluyo yoğurt peynir yemeden meyve yemeden ....benim için.senin kilon la o kadar verdiysen ben en fazla 2 veririm galiba...

ben 3 hafta önce diyete başladım kendimce kıstım yediklerimi azalttım ..günde 5-6 bardak çay içer içine 2,3 şeker atardım her defasında arada götürüdüğüm tam pideler pizazalar hamburgerlerde cabası ve ekmek yiyodum az olmamakla beraber..sadece öğünleri azalttım ve akşam yemiyordum çoğunlukla o şekilde 10 günde 2 kilo verdim.yani bu şekilde daha çok vermeyi umut ediyorum çok zorlanmıyorum açlıktan yana alıştım bayaa ama artık incecik olmak istiyorum.. c tes ii günü gezemye çıktık çok güzek elbiseler vardı incecik olmak lazım onlar için eşime dedim bi gün gelip bunları denicem ve cuk diye içine giricem diye sence olur mu dedim bişi demedi sadece sence dedii..birde bunların mıı diye imalıca belirttii... kilomdan şikayetçi değil iyisin diyo aslınd ma akıyafet denerken hiç öyle olmuyo.. S - XS giyerken L a kadar çıktım bazen M de oluyo ama öyle şık durmuyo bol kesimelre kaçıyorum genelde ...inaşllah olur veriri ve almayızz.. işimiz çok zor kadınalr kilo konusunda daha zor verip ve kolay alıyolar erkeklere göre..

günaydın hanımlarr hepimiz için güzel bi hafta olur İnşallah

sabah tartıya çıkınca bütün keyfim yerine geldi

2 kilo vermişim

(perşembe).................başlangıç:65,8
(cumartesi).................3. gün:64,9
pazar.........................4. gün: 64,5
pazartesi....................5. gün: 63,8

listem hep aynı
sabah: 2 yumurta , domates
öğle: et yada tavuk sote , salata
akşam: sebze yemeği, çorba , salata
yeşil çay, ballı tarçın çayı

veeeeeeeeee kesinlikle spor yapın hanımlar yoksa yalnız diyet pek işe yaramaz

yasaklardan bal,havuç ve günde 10 tane fındık yiyorum

aynen canım bende pazartesi tartılacam ama göbeğim baya indi hafif hissediyorum kendimi..yemekleri azmı yiyorsun canım acaba o yüzdenmi geçmedi halsizliğin:tuz olayını denedinmi

yemekleri az da yemedim aslında ama aşırı spor yaptım sanırım amam faydasınıda görüyorum

vall abuncacık yedikten sonra spora takatim kalmıyo ben daha az yiyoum .. ama 2 kilo süperr 2 kilodaha gitse 10 günde 4 genede çok çok iyiii.....bakalım benim akıbetim nasıl olucak...

vall abuncacık yedikten sonra spora takatim kalmıyo ben daha az yiyoum .. ama 2 kilo süperr 2 kilodaha gitse 10 günde 4 genede çok çok iyiii.....bakalım benim akıbetim nasıl olucak...

bence yediklerinin kalorisini hesapla ve 1000 den aşağı düşeme 800 kal alıp spora halin kalmayacağına 1100 al spor yap daha çok veririsin

bence yediklerinin kalorisini hesapla ve 1000 den aşağı düşeme 800 kal alıp spora halin kalmayacağına 1100 al spor yap daha çok veririsin

spora zamanımda yok eve gidene kardar 6 oluyo çocuk uyuyana kadar 8 o saaten sonrada bende hal kalmıyo kii.. her sabah 6 da kalkıp sabah akadar 3-4 kez uyanıyorum gene mekik flaan çekiyorum ama öyle haldır haldır bşiler yapamam.
bi hesaplayayaım bakayım ne kadar lıkmış yediklerimin kalorisi.

bi siteden hesapladım en çok yediğim gün c tesi idi o günkü yedikleriem göre 680 kalori etti yediklerim.hadi gene aşağı yukarı 750 falan olsun...ben açım yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Kızlar merhaba,
Bende başlayacağım yarın ya da çarşamba günü..
Uyabilirim ve bende biraz kilo kaybederim inşaALLAH..
Yaklaşık 33 kilo fazlam var..
Umarım tez zaman da uçar gider bu fazlalar sağlıklı bir şekilde..
Çünkü artık ciddi anlamda sorun oldu bu kilolar benim için..
Huri37 keşke birlikte başlayabilseydik destek olurduk bir birimize..
Bu arada çarşamba benimle birlikte başlamak isteyen var mı?
Rabbim hepimizin yardımcısı olsun..

boyun kaç bilmiyorum senin kilonda ben 36 /38 beden giyiyorum.vücudunun ya sıkılaşması lazım ya baskülün yanlış.sıkılaşmak için jillin micheals dvd öneririm sadece 20 dak ve müthiş etkili forumda var topiği istersen bak

boyum kısa cnm 1,55 doğumdan sonra baya genişledi 15 ay oldu doğum yapalı 75 le doğuma girdim ama gene de baya iyi durumdayım gören doğum yapmış demiyo.sadece ben alıştığım için eski halimi istiyorum ....spor şart tabii ama dediğin gibi kısa süreli olanlar anca yapabiliyorum yürüyemiyorum uygun yer yokk ..kosu bandı falanda bana göre değil. dediğne bi bakayım..ama böyle giderse ben rus diyetini salıcam gibi..zaten çok az yiyordum ama meyvesi,z yoğurtsuz çorbasız kendimi mutsuz hissediyorum dişimi sıkmaya çalışıyoruma ama 2 günde gram gitmmiş en azından bi 57 küsürlere düşseydim daha bi azim gelirdi.

bi siteden hesapladım en çok yediğim gün c tesi idi o günkü yedikleriem göre 680 kalori etti yediklerim.hadi gene aşağı yukarı 750 falan olsun...ben açım yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

canım sen napıyosunn

kaç gündür bu şekilde besleniyorsun???????

canım sen napıyosunn

kaç gündür bu şekilde besleniyorsun???????

cumartesi başladım. yazmıştım menüülerimi .dün daha az yedim tek duurm dün 2 çatal ucuyla mozaik pasta yedim.bi çaybardağı kadar da visne suyuu ...çok fırsatım olmuyoo yemeye bide haşlama ızgara olunca kalıyo hep .....
bu hesapladığım kaloride 1 yumurta, yarım salatalık, 3 küçük incik but haşlama, ve akşam 1,5 a yakın çipura buğulama ..ve salata bi kase kadar yağsız.
yanlış mı hesapladım ki.

istersen bidaha hesapla canımda daha önce başıma geldiği için biliyorum aynı hataya bende düştüm seviniyordum çok az kalori alıyorum diye oyle bi halsizleştimki sürekli uyku hali baş dönmesi göz kararması çok fenaydı sonra tabi 1 hafta toparlayamadım kendimi bence yediklerini en az 1000 kalori civarında tut ben 1000 bile az olur diye düşünmüştüm ama şimdiki aldığım kal. boyle bi sorun olmadı

yanlış yok sanırım.... ama genede böyle bi durumda neden zayıflayamadım analamadım 2 günde aynıyım. yarın sabahta tarılıcam bakalım bi değişiklik var mı..bu diyet konusunu açan kişi olsa en azından daha bi yardımcı olurdu.neysee dediğim gibi yarın sonunda kilom düşmemeiş ise normale dönmeyi düşünüyorum sonuçta geri kalan 7 günde de mucize olmayacaktıuır kendimi zorladığıma değmez öyle olursa.zaten az yiyordum kaçamaklarımı ve şekeri azaltırsam kısa sürede olmasa da veriri zaten 1-2 ayda fazlalıları diye umuyorum...

cnm ben son 8-9 aydır sürekli kilo vermeye çalışıyorum artık hedefime çok az kaldı en iyi diyet yöntemi (en azından benm için) bu.
sabah ve öğlen protein akşam sebze bu şekilde kilo veriliyor ve tabiki aburcuburdan uzak durumakta çok önemli

perşembe...................başlangıç:65,8
cumartesi...................3. gün:64,9
pazar.........................4. gün: 64,5
pazartesi....................5. gün: 63,8
salı............................6. gün:63,5

yibe beraber başlıyoruz gibi canım,ben yarın bitermiyim bilmiyorum,ama perşmebe günü biterim,cuma başlarım,2 gün aramız var olsun,ben daha başlamadım ama buraya hergün girip bakıyorum ki sayfadan soğumayayım beraber ilerleyelim diye..hadi bakalım hayırlısı canım...

ben bu gün tartıldım hala aynı kiloda gibiyim .tarıda bozukluk varsada kıyafetlerimden farkederdi demi yani vermiş olsam...bende diyeti bozdum normal diyetime döndüm...yani 3 günde verilmeyen kilo bir anda cuk diye düşmicek herhalde diye düşündüm .herkesin bünyesi farklı olabilir ama bana yaramadı bu diyet ve günlerdir çıkamadığım wc ye bu gün bi öğün değişmemle çıktım..sabah iki incecik dilim ekmekle peynir zeytim ve 1 yk kadar tahin pekmez yedim. öğlenede tavuk sotem var onu yicem 1 dlm ekmekle falan. akşamada ene bu tarz yerim yada yemem bu şeşkilde dah aiyi oluyo bana herşeyden yemek ve az az tatmak mutlu ediyo tamamen yasaklanmasıı zor oluyo.. yani ben pes ettim size iyi sonuçlar diliyorum bu şekilde verirsem kilo sonucuda gene yazarım buraya ..herkeslere kolay gelsin.. emekleriniz boşa çıkmasın inşşşşşşşş.......

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…