10 Gunde 8 Kilo Verdiren Şahane Rus Diyeti

tiftifhane irem24 nerdesiniz arkadaşlar......
kızlar bende işten güçten pek fırsatbulamıyorum malum bebeğim var.bugün 5.günüm ve gayet güzel gidiyor.hiç kaçamak yapmadım ama kilom hala 67. bakalım bitene kadar kaç olacam.buarada bştene kadar tartılmamaya karar verdim.yenmesi gerekenler listesine harfiyen uyuyorum canım bişeyler çekince su içiyorum.suyun içine birkaç dilim limon koyorum ferahlatıyor litfen destek olalım paylaşımlarımızı arttıralım arkadaşlar

Gerçekten sekiz kilo verdiniz mi?

2. günüde tamamladım hayırlısıyla kaldı 8

bugunde dün yediklerime benzer yedim
sporada devam 3 güne bir tartılayım diye düşünüyorum ama merakta ediyorum 2 günde ne olabilir ki

daha öncede sordum ama cevap veren olmamış yediklerimin kalorisini hesaplayınca 700 civarı çıkıyor ne yapmalıyım demiştim çünkü daha önce başıma geldi müthiş halsizlik oluyor. bende tarçın çayımı yine balla içmeye devam ediyorum 900 civarı bi kalori almış olcam

ben şöyle yapmayı planlıyorum,mesela o gün ev halkına taze fasulyemi pişiricem,bir avuç kendime fasulyeden ayırıcam onu haşlıycam,limonlı tuzlu salatasını yapıp yiycem,yada tost makinesinde tavuk göğüsü pişiricem onu yeşillik salataya karıştırıp yiycem..yada brokoli,havuz,brükseli haşlayıp limonlayıp yiyicem...

haaa birde tuz kullanabiliyormuyuz ben yumurtayı tavuğu falan tuzsuz yiyemem deeee...

yesss tuz serbesttt
ben bu diyeti yaparım arkadaş ama cuma-cumrtsi-pazar bakalım regl bitimime bağlııı

canım bendede halsizlik oldu sanırım tansiyonum düştü ilk günler.bende normalden birazdaha fazla tuz attım yemeklere geçti.ilk günler alışma süresi vücut bi şaşırdı bence başımda ağrıdı.ama sonrası günler normalden daha iyiyim gerçekten umarım sende alışırsın ..ama öyle 8 kilo verileceğini düşünmüyorum 4 bile olsa süper dimi ama

naaapıyonuz kızlar?nasıl gidiyoorr..bağınıı koparmayın burayla bugün cumartesi aman hafta sonu gazına gelip yemeyin 10 günnnnn !!!!

slm hanımlar
başlangıç:65,8
3. gün:64,9

bugun 3. günüm
dayanamadım ve tartıldım dün 2 günde ne olabilirki demiştim ama gözlerime inanamadım ama sporumu hiç aksatmıyorum yeşil çay ve ballı tarçın çayıda içiyorum bugun biraz halsizim ama geçer diye umuyorum herkese kolay gelsin

kesinlikle cnm 4 süper fazlasınada hayır demem
tahminime göre bu şekilde 4 ü rahat verirmişim gibi geliyor sen ne durumdasın?

aynen canım bende pazartesi tartılacam ama göbeğim baya indi hafif hissediyorum kendimi..yemekleri azmı yiyorsun canım acaba o yüzdenmi geçmedi halsizliğin:tuz olayını denedinmi

herkese iyi akşamlar ben bu sabah tartıldım 58,500 çıktım tam.ve p tesi yi beklemeyim bu günden başlayım istedim zaten uzun süredir dikkat ettiğim için yediklerime çok zorlanmadım...
sabah:
1.5 yumurta , 4 zeytin, yarım domates,yarım salatalık...

öğlen:
3 adet haşlanmış tavuk but incik ...

akşam :
1 büyük çıpura buğulama şeklinde. ve salata..

bunların dışında bişi yemedim. aralarda su içtim.çok mu az yedim kii acep..

1 haftada 3 kilo verebilecegim bir diyete ihtiyacım var,liste önerebilecek arkadaslar yardım istiyorum

canım merhaba menün güzel ama zeytin dışında.porsiyonlarınını arttırabilirsin eğer az geldiyse özelliklede sebzeleri canım onun dışında bende aç hissetmiyorum doyurucu bir diyet sadece meyve olayı ilk günler zorluyodu şimdi alıştım

merhaba..
zeytini de yumurta için yedim..normalde yarım yumurta bile zor yerim onuda ekmekle.ama alıştım..öğünlerimi arttıramıyorum bebeğim var kendime çok zamanım kalmıyo ..işe gdince daha da az olucak pek yeme fırsatım olmıcak birde yanımda ne götürüp yiyebilirim acaba..tam anlayamadım ben aslında diyeti. yani, sadece yenilecekler de olanmı yeniliyo yani mesela ben bu gün iki kepçe tarhana çorbası içtim ..

sabah 8:30 da: 1.5 yumurta haşlama.3 zeytin.
öğlen saat 2 de anca fırsatım oldu :
önce 2 kepçe tarhana çorbası içti kepçe küçüktü ama..
yarım saat sonrada 6 adet minik köfte tavada yaptım ama yağ koymadım kıymanın kendi yağıyla pişirdim.

acıkmadığım için akşama yemek düşünmüyorum ama .............

bunlara artı olarak 1 tatlı kaşığı haydari yedim.. eşim yapınca kokusuna dayanamadım.:18::18::18:
birde 2 çatal ucuyla mozaik pasta :26::26::26::26:
birde çok az fişne suyu

bunları yemesem çok güzel olucaktı ama ben genelde hafta sonları aşarım kendimi anca bu kadar tuttum.ama geri kalan günlerde bu kaçamaklar asla olmıcak..
onun dışında ekmek falan hiç yemedim içecek olarakda suuuu...

bu gün 2. günümdü tartılmadım yarın sabah tartılıcam...

bu diyeti yapanlar örnek menü verebilir mii..:26::26::26::26:

canım örnek liste yok şu an ,ama sabahlar belli yumurta domates salatalık

öğlen ve akşam içinse kendin çeşitlendireceksin mesela lahana ve havuç hariç sebleri doldur midene masıl yiyebiliyorsan..
örneğin; ıspanağı kavur kendi suyuyla pişir tuz koy ye,yada tavuk göğüsünü tost makinesinde çevir göbek,kıvırcı v.s. salatanın içine koy ye gibi gibi...sebzeyi ve tavuğu evirip çevirip yiyeceksin :26:

Çorbada mı yasak mesela. neysee yiyilecekleri yiyelim madem

benim bu gün 3. günüm olucak .ve sabah tartıldım başlangıç kilom 58,5 dü sabah tartıldım ilk önce 59.400 çıktım 10 dk sonra bi daha tartıldım 58,2 çıktım ya tartıda bi sorun var ya bende...gerçi bi anda bellli etmez kilo verip vermediğimiz...1 haftam kaldı devam edicem..hafta içi kaçamak yapamam zaten ama sık sık da yiyemem...çaycı çayı önüme koydu gitti şimdi nasıl içicem bilmiyom şekersizzz

canım çok güzel özetlemişsin aynen dediğin gibi yapıyorum bende.

bugün 8. günüm 66 kiloyum.kızlar ben son 3 gündür bol bol yiyemedim fırsatım olmadı zar zor 3 kez yedim fazla yiyemedim..kaçamak hala yapmadım... ah mozaik pasta ah peynirli pide eşim ve kızım götürdüler valla tadına bile bakmadım.son 3 günüm 65 le tamamlasam iyi olur biraz daha az ve sık yemek lazım sanırım kullanıcı arkadaşda öyle diyo

bu arada konuyu açıp kaybolmasa bu arkadaşlar niye hiç arada bakmıyolar yaaaaa

aynen katılıyorum konuyu açmış tüymüş :))
bende çok sık yiyemiyorum ymek lazım ama elimde değil...sen kaç kiloyl a başladın ...benimde eşim normalde az yerken götürdü durdu gece uyuyana kadar cipsler pasta meyve çekirdek içecekler vs vsssss hain kocaaaaa
ben bu sabah sadece 1 yumurta yiyebildim ekmeksiz tek..öğlene kadar da bişi yiyebileceğimi sanmıyorum işteyken zor olucak bu durum öğlende nasıl yiyicem bilmiyorum .ya köfte yerim ya yavuk ızgara..ve salata.

birileri yazmıştı kabızlık falan yaıyo diye bendede oldu günde 2-3 defa çıkan ben 2 günde bir defa çıktım oda zor...
birde bol sü içmek lazım ben 2 lt ye kadar içtim ama dudaklarımda bi değişiklik oldu böbreklere de etki ediyo sanırım..boll suuuuuuuuiçin kızlar.

ben 69 la başladım aslında 7 günde 3 fena değil sanki ama çok yesem daha çok olurdu inanıyorum.valla bizdede aynen abur cubur her akşam götürüyorlar baba kız ne yapim sıktım dişimi.senin işin zor gerçekten çalışıyorken haşlanmış limonlanmış sebze çeşiti yapsan yanında götürsen olmuyormu arada bunlardan atıştırırdın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…