Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri 10 günde 3cmlık büyüme:))

cnm bencede daha etkili olur tlf bi yüklesem daha rahat olur ama henüz yükleymedim...

cep telefonu melodısıyle göğüs buyutme bolumunde var cnm aynı konu zaten orda kızlar anlatmısdı ben denedım oldu telefona o sekılde yollabılırsın

teşekkür ederim canım verdiğin bilgi için bende denemeyi düşünüyorum yarın ilk günüm olsun :)

birde birşey soracağım bir beden büyümesi için kaç cm büyümesi gerekiyor acaba?

teşekkür ederim canım verdiğin bilgi için bende denemeyi düşünüyorum yarın ilk günüm olsun :)

birde birşey soracağım bir beden büyümesi için kaç cm büyümesi gerekiyor acaba?

hıc bılmıyorum cnm ama bende merak edıyorum bunu

nez cnm özel mesaj atamıyorum o yüzden burdan yazıorum. ben düzenli kullanıodum ama adet düzenim bozuldu hayatımda başka deişiklik olmadığı için ısırgan otuna bağladım ve bıraktım bence diğer kullananlara böyle bişi yaşayıp yaşamadıklarını sor

sagol cnm yada bu melodıyı dınlemeyı bırakdıkdan sonra baslayım ıcmeye ısırgan otunu kı hangısının faydası oldugunu bıleyım

sagol cnm yada bu melodıyı dınlemeyı bırakdıkdan sonra baslayım ıcmeye ısırgan otunu kı hangısının faydası oldugunu bıleyım

canım senin göğüs altı ölçün ne merak ettim yani 3 cm az bi fark deil 3 cm daha büyüsün istiosun ya merak ettim o yüzden

benimki öle olsa havalara uçardım ben yani alt 78 üst 96 sen daha ne istiosun canım yaa

senın olcun kac pekı? Cnm dedım ya oyle degıl sırttan genıs yanı ust kısımlar yenı dolmaya basladı benım hıc yoktu dumduzdu 83lerdeydı ıkı uc yıl once bu hale nasıl geldı bana sor oyle anladıgın gıbı degıl yanı yoksa nıye ugrasıyım kı demı ama Avcumu dolduruyodu melodıden sonra az tasmaya basladı yanı

benim 6 cm fark var alt ve üst arasında çok kötü bi durum kendimi eksik hissediyorum eğer bu yöntem işe yararsa hedefim 15 cm e çıkarmak tabi işin rengi deişebilir büyüdükçe büyüsün isteyedebilirim

BU ISE ILK MASAJLA BASLADIGIMDA BENIMDE OYLEYDI BAZEN BURAYA YAZDIGIM ESKI YAZILARIMI OKUYORUM DA CNM BUYUR SENINDE INSALLAH EVET INSAN BUYUDUKCA DAHA FAZLA ISTIYO SOYLE GOGUS SEKLIINE GELENE KADARDA ISTEMEK NORMAL YANI

şöle kocaman olsun ellerimden taşsınlar istiyorum vücudumla barışık olmak istiyorum artık vücudumda sewmediğim tek yerim göğüslerim onlara şöööle büyüse ne güzel olurdu yaa

şöle kocaman olsun ellerimden taşsınlar istiyorum vücudumla barışık olmak istiyorum artık vücudumda sewmediğim tek yerim göğüslerim onlara şöööle büyüse ne güzel olurdu yaa

ben 83cm le basladım dusun yanı hıc yok gıbıydı ama suan 96 ama 95 deyım ben cunku reglım yakın 1cm o yuzden sanırım ama yınede oyle yenı yenı bellı oluyo kıyafetden yanı dusun cm fark oyle gozunde buyumesın ıclerı dolu dolu olması onemlı yanı

Allah Allah ne kadar ılgınc ya bı deneyım barı ama kulaklıkla denemesem ıyı olur cunku gögüs yapayım derken kulaktan olmayın cok uyuz bı ses

Hatta 80 cm mıs ınanmıyorum 84e bonvıva sayesınde gelmıs Alt 78 ust 80 mıs yanı Suan cok sukur yaa baya bı buyumus aslında ama ınsan buyudukce hosuna gıdıyo ve daha fazlasını ıstıyo

allah allah ne kadar ılgınc ya bı deneyım barı ama kulaklıkla denemesem ıyı olur cunku gögüs yapayım derken kulaktan olmayın cok uyuz bı ses

ben kulaklıkla dınlyorum ama bısı olmuyo cnm Ben ılk okudum sacma dedım sonra bı dınledım ıkı dınledım uc dort derken ust uste goguslerımde karıncalanma bıseyler oluyo ama ben ınanmak ıstemedıgım ıcın ust uste dınlemeye devam ettım ertesı gun falan sızlamaya baslayınca ınandım cnm ve devam ettım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…