Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri 10 günde 3cmlık büyüme:))

nez12

SENDEN SONRA...
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2009
3.629
4

kızlar on günde 3cm buyume oldu gercekden de dogruymus bu melodıyle buyume olayı tavsıye ederım kalıcı mı olur onu suan ıcın bılemem daha devam edermı buyume onuda bılemem ama suan ıcın soyleyebılecegım sadece 3cmlık bı fark

İlk tebrik benden gelsin canım... Tebrikler... Umarım bizdede işe yarar ben pek verimli dinleyemiyorum unutuyorum yaa...

günde kaç kere ve ne sıklıkla dinliyosun ben 2 gündür tplam 10 defa dinliyorum ama daha bişey yok..........bide çok gıcık bi ses ya

günde kaç kere ve ne sıklıkla dinliyosun ben 2 gündür tplam 10 defa dinliyorum ama daha bişey yok..........bide çok gıcık bi ses ya

gunde 20 25 kez gun ıcınde yarım saate bı saate bı falan yanı gunun her saatı dınlıyorum yanı cnm ınanarak dınlemenı tavsıye ederım cnm sese zamanla alısıyosun
Pekı dınlerken yada dınledıkden sonra hıc mı agrı sızı hıssetmedın cnm yaa

ahaha şaka mı yaa

HAYIR CANIM SAKA DEGIL GERCEK DENE ISTERSEN

Cep telefonu melodileri ile insan vücudu arasındaki bağlantıyı ortaya koyan ilk uzmanlardan biri olan Doktor Hideto Tomabechi, bir bebek ağlamasının bilinç altı sesini içeren bir melodiyi tasarlamak için 15 yılını harcamış.

Doktora göre, kadınlar bu sese hem duygusal hem de fiziksel bir tepki veriyor ve göğüsleri büyüyor.
Bu melodi bebek ağlama sesinin gizlendiği bir arka fona sahip beyin onu çocuk ağlaması olarak algılıyormuş. süt emzirmek için prolaktin hormonu salgılayarak göğüsün yağ dokusunun artmasına ve süt bezlerinin gelişmesine neden oluyor sanırım. günde 20 defa dinleyerek 10 günde 3 cm göğüslerin büyümesi mümkünmüş. sanırım bunun 20 sini bir anda değil de günün belli zamanlarına bölmek gerekiyor.

tamam herşey bişeye inanmakla başlıyor ama biraz da mantıklı olması gerekiyo sanırım ne kadar inanmak istesemde gğlerim ben bunu dinlerken ya:))

Olur mu öyle şey ya O zaman her bebek ağlaması sesinin aynı etkiyi yaratması lazım. Bu kadar bilimsel bir iş olsa çoktan yankılanırdı. Başka bir yöntemin işi yaramış olma olasılığı var mı?

Yalnızca bu yöntemi mi denedin yoksa başka birşeyler de yapıyor muydun?

Adamlar Japon gerçi, olur mu olur. Bunu yapsa yapsa onlar yapar. Neyse denemesi bedava zaten, bir bakalım oluyormuymuş

Son düzenleme:
ınanmayan denesın gorsun hayır hıc bırsey yapmadım on gun boyunca sadece dınledım o kadar ben uc yıl once yapmısdım masaj falan yıllardır da ne cay ne masaj tek bırsey yapmadım

Gelişimi paylaştığın için sağol. Yksa gülüp geçerdim Deneyeceğim, bakalım. Sonucu yazarım.

Yalnız şimdi bi iki yere baktım. Onlar da doğru diye yazıyor, yabancı sitelerde. Ancak etkisinin geçici olduğundan bahsetmişler. Sen dinlemeye devam mı ediyorsun? Sende kalıcı mı oldu? Bir de belki belli bir süre sonra alışkanlık yaptığı için etki etmeme durumu olabilir mi acaba..belki ara verip verip 10 gün dinlemek gerekir. Bilemedim.

Son düzenleme:

on gunu gectı daha yenı cnm kalıcımı degılmı onu ılerde gorecem ancak Evet devam edıyorum bı on gun daha dınleyecem bakalım devam edecekmı buyume Onu bende bılmıyorum cnm ara vermek gerekmı acaba etkısının gecıcı oldugunu ne sekılde yazmıslar pekı

Beyine mesaj gönderim bezlerin çalışmasını sağladığı için büyütüyormuş ya, bazıları bu etkinin dinlemeyi bıraktıktan bir süre sonra geçtiğini öne sürmüş.

Bu yöntem Discovery Channel'a çıkmış, şimdi meraklandım ben bunu iyice araştırıyim öyle yazarım.

Acaba uyurken kulaklıkta çalsa nasıl bir etkisi olur

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…