Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri 10 günde 3cmlık büyüme:))

adam bu işe 15 yılını vermiş sonunda başarmış desek yeridir. çok ilginç gerçekten ya insanın aklı almıyo gerçekten böyle bişeyin olabileceğini ama nez sen başka yöntemleri de bayaa denemiştin diye hatırlıyorum bu kadar zahmetsiz basit olması çok garip gerçekten bende denicem birşey kaybetmem nasılsa bundan daha basit bir yöntem olamaz gerçekten de gelişmeleri yazarsan sevinirim bu arada ilk ve son ölçülerini de yazarmısın :KK1::KK1:

beyine mesaj gönderim bezlerin çalışmasını sağladığı için büyütüyormuş ya, bazıları bu etkinin dinlemeyi bıraktıktan bir süre sonra geçtiğini öne sürmüş.

Bu yöntem discovery channel'a çıkmış, şimdi meraklandım ben bunu iyice araştırıyim öyle yazarım.

Acaba uyurken kulaklıkta çalsa nasıl bir etkisi olur :d
ben bıraz arastırdım da anlamadım evet cnm cıkmıs ama turkce degıl malesef:KK50: Fazlası zarar verır gıbı gelıyo cnm yaa cunku bellı sekılde sayı verılmıs ya gunde 20 dıye ben bır ay denesem dıyorum ama bakalım arastır cnm beklıyorum haberlerını:KK9: Ama etkısı gececek gıbı degıl sankı sısırmedı cunku bıde herkes tam anlamıyla yapmıyo sonra yorum yapıyo sınır oluyorum once bı duzenlı kullan bakalım yarım yamalak yapıp sonra etkısı gecıo dıyo olabılırlermı yaa ne olur gecmesın cok uzulurum bu halı benı umutlandırdı:KK14: Moral bozmak ıstemıom hem bunyeye gorede degısıyodur belkı

Moralini bozma cnm daha kesin bir bilgi yok. Sonuçta yorum yapmışlar, nasıl ne şkilde uyguladılar bilemeyiz. Adamın diğer melodileri, kellik, sigarayı bırakma ve zayıflamaya yönelik çalışmaları varmış. Efsane yahu eğer işe yarıyorsa gerçekten helal.

İnsan beyni ne garip.

Bir de sanırım bu bizim dinlediğimiz gerçek melodiden yalnızca bir kesitmiş, demosu. Yani esas olay olan melodinin orjinali nette yok sanırım. Neyse önce bunu bi değerlendirelim de :KK1:

adam bu işe 15 yılını vermiş sonunda başarmış desek yeridir. çok ilginç gerçekten ya insanın aklı almıyo gerçekten böyle bişeyin olabileceğini ama nez sen başka yöntemleri de bayaa denemiştin diye hatırlıyorum bu kadar zahmetsiz basit olması çok garip gerçekten bende denicem birşey kaybetmem nasılsa bundan daha basit bir yöntem olamaz gerçekten de gelişmeleri yazarsan sevinirim bu arada ilk ve son ölçülerini de yazarmısın :KK1::KK1:
evet cnm sıfırdan baslayarak bu hale geldı ama cok zor oldu dıger masajlar falan gercekden bu cok kolayıma geldı acıkcası o kadar sıkıntıdan sonra sımdı dınlemeye usenıyorum dıyenlere sasırıyorum acıkcası bu yuzden:KK9: Bencede yıllarını vermıs demı olması lazım etkısı umarım kalıcıdır be etkısı buyume yanı devam eder tamam cnm dınledıgım etkısını gordugum surece yazarım 92 cm le basldım dınlemeye suan 96 ama uc cm buyume oldu yanlızca 1cm regl etkısı yaklastı cunku:KK9:

Moralini bozma cnm daha kesin bir bilgi yok. Sonuçta yorum yapmışlar, nasıl ne şkilde uyguladılar bilemeyiz. Adamın diğer melodileri, kellik, sigarayı bırakma ve zayıflamaya yönelik çalışmaları varmış. Efsane yahu eğer işe yarıyorsa gerçekten helal.

İnsan beyni ne garip.

Bir de sanırım bu bizim dinlediğimiz gerçek melodiden yalnızca bir kesitmiş, demosu. Yani esas olay olan melodinin orjinali nette yok sanırım. Neyse önce bunu bi değerlendirelim de :KK1:

melodinin demosu nezde bu etkiyi yaptıysa tamamını düşünemiorum 10 günde afrodit yaratır herhalde :KK52::KK52::KK52::KK52:

İnsan beyni ne garip.

melodinin demosu nezde bu etkiyi yaptıysa tamamını düşünemiorum 10 günde afrodit yaratır herhalde :KK52::KK52::KK52::KK52:

moralini bozma cnm daha kesin bir bilgi yok. Sonuçta yorum yapmışlar, nasıl ne şkilde uyguladılar bilemeyiz. Adamın diğer melodileri, kellik, sigarayı bırakma ve zayıflamaya yönelik çalışmaları varmış. Efsane yahu eğer işe yarıyorsa gerçekten helal.

Insan beyni ne garip.

yanı bende bunu dusundum adam bundan mutlaka kazanır para nıye dagatsın bedavadan dıye yaa yarısı boyle etkıledıgıne gore demı tamamı kımbılır ne yapar yaa orjınalını bulalım :) zayıflama olsa varyaa cıdden harıka olur cok sevdım ben bu adamı yaa senın yabancı dılın cok ıyı galıba cnm ne guzel:KK34: Yenı bılgı bulursan paylas mutlaka

ben bu akşam başlıyorum dinlemeye gerçi bu saatten sonra 20 kez aynı anda dinlemem lazım ki onun da işe yarıyacağını sanmıorum yarını başlangıç günü ilan ediorum melodinin tamamını da bulmaya çalışıcam ben eğer bulabilirsem linkini paylaşırım burda hadi bana başarı dileyin bende de işe yarasın kendimi eksik hissdiyorum ben ya:KK59:

ben bu akşam başlıyorum dinlemeye gerçi bu saatten sonra 20 kez aynı anda dinlemem lazım ki onun da işe yarıyacağını sanmıorum yarını başlangıç günü ilan ediorum melodinin tamamını da bulmaya çalışıcam ben eğer bulabilirsem linkini paylaşırım burda hadi bana başarı dileyin bende de işe yarasın kendimi eksik hissdiyorum ben ya:KK59:

cnm ınanarak dınle ben kulaklıkla dınledım tavsıye ederım bıde goguslerının buyudugunu dusun dınlerken etkılı oluyo sankı:KK52: Bol sanslar sonucu beklıyoruz umarım sende de ıse yarar evet yaa gercek halını bulsak keske:KK76: Bu kadarı bıle etkı ettıgıne gore demı ama gercegı nasıl olur kımbılır:KK9:

ya kızlar yeter artık neden bizim göğüslerimiz küçük sokakta ne biçim inek gibi göğüsleri olan kadınlar var. yani azıcık bizdede olsa ne olur ya. haksızlık bu bende büyük göğüs istiyorum aaaaa.valla kızlar kafayı yiyicem gözüm sürekli kadınların göğüsünde takıntı oldu artık.kendimi sapık gibi hissediyorum denemediğim yol kalmadı ama mutlaka silikon dışında bir yol olmalııııııııııııııııı............bunu da deniyicem bakalım olsun artık yaaaaaaa:KK52:

:90::90::90: Gerçekten yaaa:KK1:

Benimkiler azıcık işe yarasa, ucundan kıyısından razıyım valla.

yanı bende bunu dusundum adam bundan mutlaka kazanır para nıye dagatsın bedavadan dıye yaa yarısı boyle etkıledıgıne gore demı tamamı kımbılır ne yapar yaa orjınalını bulalım :) zayıflama olsa varyaa cıdden harıka olur cok sevdım ben bu adamı yaa senın yabancı dılın cok ıyı galıba cnm ne guzel Yenı bılgı bulursan paylas mutlaka

Herşeyi bırakır bu adama ibadet ederim hem göğüs büyütsün hem zayıflatsın ohh. Yine ne varsa Japonlarda var.

Yabancı dilim iyidir. Hatta bi umut adamın kendi sitesine girdim ama japonca herşey :S Mail adresi falan da var, belki soruları yollasak cevap verir diyecem ama adam meşguldur herhalde, bu felaketin ortasnda sorulara bakmaz. :KK60: Neyse dedigim gibi haberler bulursam eklerim.

Ben bir iki dinledim ama bu saatten sonra olmaz herhalde. Ben de tam olarak yarın başlıyorum. Sonuçlarımızı paylaşalım mutlaka.

:90::90::90: Gerçekten yaaa:KK1:

Benimkiler azıcık işe yarasa, ucundan kıyısından razıyım valla.

Herşeyi bırakır bu adama ibadet ederim hem göğüs büyütsün hem zayıflatsın ohh. Yine ne varsa japonlarda var.

Yabancı dilim iyidir. Hatta bi umut adamın kendi sitesine girdim ama japonca herşey :s mail adresi falan da var, belki soruları yollasak cevap verir diyecem ama adam meşguldur herhalde, bu felaketin ortasnda sorulara bakmaz. :KK60: Neyse dedigim gibi haberler bulursam eklerim.

Ben bir iki dinledim ama bu saatten sonra olmaz herhalde. Ben de tam olarak yarın başlıyorum. Sonuçlarımızı paylaşalım mutlaka.
japonyadakı olaylara sımdı ıkı kat daha cok uzuldum yaa:KK5: Tmm cnm gelısmelerı haberlerı paylasalım :KK9: Tavsıyem duzenlı sekılde dınlemen ınanarak dınlemen gunun farklı saatlerınde bıde kolay gelsın

kızlar kızlaaarrr bu melodi 30 snymiş yani dinlediğimiz şey doğru :KK70: discovery programını izlerken farkettim orda 'kadınlar bu 30 saniyelik melodiyi 10 gün boyunca 20 defa dinleyerek' dio müjde müjde başka biyerde aramamıza gerek yok:KK62::KK62:

kızlar kızlaaarrr bu melodi 30 snymiş yani dinlediğimiz şey doğru :d discovery programını izlerken farkettim orda 'kadınlar bu 30 saniyelik melodiyi 10 gün boyunca 20 defa dinleyerek' dio müjde müjde başka biyerde aramamıza gerek yok:KK62::KK62:
benım merak ettıgım tek seferlık mı bı on gun ıcın mı yoksa her on gune bı 3 cm mı:KK53:

kızlar kızlaaarrr bu melodi 30 snymiş yani dinlediğimiz şey doğru :KK70: discovery programını izlerken farkettim orda 'kadınlar bu 30 saniyelik melodiyi 10 gün boyunca 20 defa dinleyerek' dio müjde müjde başka biyerde aramamıza gerek yok:KK62::KK62:

hadi cnm inşallah.inanmak başarının yarısıdır.şimdi bile dinliyorum.bide şunu fark ettim benim pc nin yanında balığım var.normalde fanusun içinde fır dönen balık melodi çalınca yerinde sabit duruyo.ya bizim balıktada meme çıkmasınmı:KK1::KK28:

Kızlarrr kulaklıkla dınleyın dıye bos yere demıyorum ben demı ama:KK34:

ya nasıl peki yüksek seslemi dinleyecez bilen var mı?

X