Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri 10 günde 3cmlık büyüme:))

ya hemen herkes yapmaya baslamıs ama bunun bir bilimsel açıklaması falan yokmu?

Var canım olmaz mı hiç. Araştırabilirsin de.
Arkadaşımız aşağıdaki yazıda anlatmaya çalışmış umarım faydası olur.

youtubedekini dinliyorum ...... 3 gün oldu dolgunlaşma hissediyorummm... 10 gün sonra diğerine geçicemmmmm

aynen bende 3 gündür dinlyorum bi ara da bi kaç gün dinlemiştim bi daha dinleyemedim şimdi her boş anımda acıyorum dinliyorum ve göğüslerimde acaip derecede sızlama var etki ediyolar sanırım

sağol canım umarım bırakıncaaa fosssss diye sönmezler ...o kadar gıy gıy dinliyozzz o kötü müziği göğüs büyütme uğruna.......inşallah geri küçülmezlerrr

Dolgunlaşması geçiyor canım üzgünüm. Sadece cm olarak kalıyor.
Bende 4 cm büyümüştü. Ama yinede bırakma derim. Başlamışsın devamını getir.
Bitirince de telkin melodisine kesin dinlemeni tavsiye ederim.

aynen bende 3 gündür dinlyorum bi ara da bi kaç gün dinlemiştim bi daha dinleyemedim şimdi her boş anımda acıyorum dinliyorum ve göğüslerimde acaip derecede sızlama var etki ediyolar sanırım

Sızlamsı büyüyüdüğüne işaret canım.

arkadaşlar bu melodiyi nerden indirebilirim? tüm sayfaları dolaşmak zor geldi :/ nette de araştırdım ama bulamadım.

kizlar aciklamayi ben yapayim ..

dinledigimiz melodi icerisinde evet bebek aglamasi var, ve tahmin edin bu bebek ne istiyor ?

bildiniz bebegimiz ac ve sut icin agliyor

dinlediginiz bebegin sut icin aglayisi, sut bezlerinizi proveke ediyor, ve gogusleriniz sizin bu halinize dayanamayip, bu ac bebek icin sut uretmeye basliyor..

canli bir bebegin sut icin agalyisinida surekli her gun belirli araliklarla dinlerseniz ayni sonucu elde edersiniz..

ama vercegim haberle uzulebilirsiniz, cunku sarkiyi dinlemeyi kestiginizde, sut bezleriniz , sut uretmeyi kesip, eski haline geri donecek..dolayisi ile gogusleriniz de.

ayri cok dinlememeye ozen gosterin, gogsunuzden atilamayan sutler, orda kist olusturabilir..

opuldunuz..

Son düzenleme:
ayyh durun ne 3cm büyümüs neresini büyütüyomus ya anlamadim jetonum tangir tungur yuvarlaniyo ama bitürlü yerine düsmedi

ha tamam simdi anladim yazilanlai iyice okuyunca :92: insanin orasi burasi muzikle siser büyürmü yaa Allahinizi severseniz muzik sisirseydi estetik uzmanlari yolda bitlerini ayiklarlardi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…