Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri 10 günde 3cmlık büyüme:))

nasıl yani şaka gibi :S bu melodiyle göğüs mü büyüyor?

aslında melodi ile büyümyor cnm. içindeki sesle büyüyor. biz telkinle büyütüyoruzz.
çok hoş bir müzik içinde telkin cümleleri var bilinç altımıza yerleşiyor. ihtiyacın varsa bekleriz

ihtiyacım var tabiikide gelip gecici dolgunluk mudur bu ve göğüsleriniz kac beden benimki olldukca kücük 75B desteksiz takmıyorum o derece

ihtiyacım var tabiikide gelip gecici dolgunluk mudur bu ve göğüsleriniz kac beden benimki olldukca kücük 75B desteksiz takmıyorum o derece

canım bu japonun bulduğu müzik geçici büyüme.ilk başta konuyu başlatan arkadaş denemiş ve geçici olduğunu görmüş.
ve yine o konuyu başlatan arkadaş "telkinli ses dosyası" adlı bölümdeki müzikle büyütmeyi denemiş ve olmuş ve kalıcı oluyor.çünkü bizim dinleğimiz telkin boş olarak şişirmiyor içini dolduruyor. ve bir çok arkadaş var deneyen ve olumsuz sonuç alan yok.bende dinliyorum. seni de oraya bekliyoruz o zaman. geç kalmadan başla

arkadaşlar bn 13 gündür diğer başlıktaki telkin dosyasını dinliyorum onu bırakıp buna başlasam mı acaba . nez sende telkin dinlioyordun etkisini gördüm diyodun. bunu ne zaman dinlemeye başladın bunun mu etkisi oldu digerinin mi ?

Son düzenleme:
cnm nez12 buraya uğramaz heralde. önceden nez12 bunu dinlemiş ve göğüslerini 10 gün de büyütmüş. fakat etkisi geçici olmuş. daha sonra bizim telkinie başlamış. tabiikitelkinin etkisi daha kuvvetli ve kalıcı. şimdi nez12 ve diğer dinleyen arkadaşlar ben de dahil olmak üzere çok memnunuz. sen de o kadar gün dinlemişsin sakın bırakma derim. bu konu çok eski bi konuydu kimse kalmadı takip eden

peki sadece dinlicezmi yapcak baska bisey yok heralde kac dk. kac defa?

peki sadece dinlicezmi yapcak baska bisey yok heralde kac dk. kac defa?

21 gün boyunca günde en az 6 saat dinleyeksin ve sonra bir hafta ara verip tekrar 2. 21 güne başlayacaksın buda bitince tekrar bir hafta ara verip 3. 21 e başlayacaksın bu kadar... Daha ayrıntılı bilgi için lütfen "Göğüs Büyütmek İçin Telkinli Ses Dosyası" konusuna bakınız...

nez12 buraya uğramaz demiştim ama uğramış.
bende burdaki arkadaşlar da bizim oraya gelsin diye uğraşıyorum. boşa vakit kaybetmesinler

kızlar ben onu bunu bilmem vallaaaa çörek otu acaayyiipp büyütüyo ben 5 gün oldu çörekotu masajı yapıyorum olmayan göüslerim cıktı aynaya bakınca moralim bozulmuyo artık sabah akşam ılık suyla duş aldıktan sonra masaj yapıyorum ve sabah akşam rezene çayı içiyorum ben bile şasırdım halime haaaaa birde sigaranın ve kafeinin büyümeyi yavaşlatmada cok etkisi var bunuda hatırlatmadan gecemıycem

ya ben uğraştım ama indiremiyorum siteden müziği elinde olan varsa bana göndermesi mümkünmü???

kızlar ben pek inanamadım bu duruma

Ayy ben evde tek başımayım ses çok ürkütücü yahu korkuyorum

ayy şaka gibi bu nedir ya :) gerçekten işe yaradı diyenler var çok enteresan korku filmi gibi.

yaptıgınız yöntem daha mantıklı geldi
belli bir yaş sınırı var mı , herkes nedeye bilir mi . denerde etkı eder mı acaba ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…