Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri 10 günde 3cmlık büyüme:))

canm ayy hıc gulesım yokdu yaa ne yapacak baban zıl sesı olarakmı kullanacak acaba Duyanların da buyur o zaman Sende bence kulaklıkla dınle ben oyle yapıyorum masallah tatlım 6saatı tamamlamıssın devamı gelır ınsallah ayy hareketlerde kollarımda agrı yaptı ya devam edıyorum bugun 5 kez yapacam

ya arkadaşlar bi türlü ben bu müziğe ulaşamadım nerden buluyosunuz ilk sayfada verilen adresi açamıyorum yardım edin

günaydın kızlar :) bende dinlemeye başladım bi hafta önce melodiyi.bende hiç sızlama kaşınma falan olmadı o yüzden bende etki etmio galiba demiştim ama etti gibi bi dolgunluk var göğüslerimde yani ölçmedim hiç ama farkediorum yada büyümesini çok istediğim için bana öyle gelio of heyecan yaptım inşallah büyür:26:ben bide elimle küçük su şişelerini alıp kollarımı göğüs hizamnda dirseklerden kırıp açma kapama hareketi yapıorum göğüs kaslarını geliştiriomuş.buna da melodiyle birlikte başladım ay inşallah bu yaz bikinilerimizi utanmadan sıkılmadan giyeriz.ben zaten küçük gösteren biriyim 24 yaşındayım ama herkes 18 sanıo bide göğüsler ergen göğsü olunca hepten ufalıorum

Bende 20 yaşındayım bana da yaşını hiç göstermiyorsun diyolar aynı senin gibi.
Üzülsem mi sevinsem mi bilemiyorum.

Bende 20 yaşındayım bana da yaşını hiç göstermiyorsun diyolar aynı senin gibi.
Üzülsem mi sevinsem mi bilemiyorum.

ilerde kesinlikle çok sevinicez ama şimdi çok iyi bi durum değil sanki liseli çocuklar falan asılıyo bana ,bulunduğum ortamda yaşımı söyleyene kadr çocuk muamelesi gördüğüm olmuştur.şu gögüsler azcık büyüseydi belki değişirdi bu görüntü

Evet canım dediğine katılıyorum.

canım o hareketi bende yapıyorm şişesizz sıkıştırıyorm göğslerimi kollarımı açp kaparkn hergün mtlaka 100 defa yapıyormm dolgnlk vrr birzz sankii

canım o hareketi bende yapıyorm şişesizz sıkıştırıyorm göğslerimi kollarımı açp kaparkn hergün mtlaka 100 defa yapıyormm dolgnlk vrr birzz sankii

ne zamandır yapıosun benim ikinci hafta.göğsümün alt tarafı daha dolgun üstte dolsun istiorum ayy yeter artıkk benm memişlerde güzel olsun istiyorum çok mu şey istiyorum:84:

canımm fazla olmadı işten ewe gelnce kıyaftleri değiştirirken yaaprm her akşam.dediğm gibi çok azz ama devam edeceğm bakalm ne olackkmasajda yapıyorm dşta

ya kızlar bu melodi çok ürkütücü! bildiğin korktum ben hayatta dinleyemem ben bunu uff

slm arkadaşlar.
telkin olan slow olan değilmi ?.bende denemeye karar verdim.umarım işe yarar.

slm arkadaşlar.
telkin olan slow olan değilmi ?.bende denemeye karar verdim.umarım işe yarar.

evet cnm o lınk verdım zaten cıdden ıse yarıyo buyusun ısteyen herkese tavsıye edebılırım yanı dıger yontemlerle bos yere vakıt kaybetmesın kımse:26:

bu telkini dinleyipte sonuc alan arkadaslarımız varsa paylassın lutfn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…