Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri 10 günde 3cmlık büyüme:))

ilk bşlarda pek inanmamıştım ama söyledklerinizden sonra inanmaya başladm. size bi öneride bulunucam isterseniz denyin müziği dinlerden aynı zamanda burnunuzdan dern nefes alıp ağzınızdan verin derin nefes alırken göğüs kaslarnızın kasıldığını hissediceksiniz ben 3 gündür aklıma geldikçe yapıyorum bi etkisi oluyo mu tam olarak bilmiyorum ama göğüslerim hassaslaştı dokunduğum da hatta bile dokunmadan acı hissediyorum bakalım ne olucak. isterseniz sizde deneyn :KK66: :KK70: :KK71:

evet şuan aynı durumdayım çok acılar sızılarıda devam ediyor birde baya dolgunlaştılar kızlar bu melodi etkili

arkadaşlar bende istiyorum şu özel mesajdan hee =))

tatlıııım o özel mesajtan bi tane de ben alabilir miyiiim? :KK1:

benimde 5 ay sonra düğünüm var ve ne yapacağımı bilmiyorum. Lütfen bana da özel mesaj atar mısın?

kızlar durun teker teker gelın :KK1: Saka bı yana herkesde aynı sonucu vermeyebılır yanı ama umarım sızde de ıse yarar farklı bısey yapmadım burda yazanları yaptım bende okudugum seylerı yanı:KK9:

kızlar durun teker teker gelın :KK1: Saka bı yana herkesde aynı sonucu vermeyebılır yanı ama umarım sızde de ıse yarar farklı bısey yapmadım burda yazanları yaptım bende okudugum seylerı yanı:KK9:

olsun ya tatlım en azından şevk verir bize sen yine de at :)

canm banada atbılırmısn ozlden hem kolarda kalınlasma oldugunu yazmısn bnde istıorm koların ınce sımdıden teskler nezcim

kızlaaaaaaar ne özel mjı yaaa nezzzzzzzzzzzz bende istiyorum cnmm ne diyosan özelden :KK34: :KK34: :KK34:

canım daha öncede sana çok soru sormuştum üşenmedn cevaplamıştın hepsini teşekkürler. şu an ara verdim ben hiçbirşey yapmıyorum cuma günü maratona başlıyacam önce melodiyle sonra senin yöntemlerinle. şu özel mesajı bende çok merak ettim farklı bişeyler varmı diye rica etsem bana da atabilirmisin canım

önemlı degıl kızlar:KK76: Yanlız yapmıs oldugum özel bısey yok sadece sabırlı olmak gerekıyo burda yazanları yapmaya calısdım o kadar:KK34:

Kızlar,sizi huzursuz etmek istemem ama bu baya tehlikeli bir şey. Çünkü psikolojinizle oynuyorsunuz. Sonucunda ya da ilerde ne olacağını bilmiyorsunuz. Ben de merak edip 5-6 kere dinledim. Arka fonda bebek ağlaması var ama acıklı,acıkmış bi halde ağlıyor. Sanki yolun ortasında bırakılmış yapayalnız... İnanılmaz derecede hissettim bunu. Ve sadece 5-6 kere dinlememe rağmen göğüslerim dolgunlaştı. Ama bu çok tehlikeliymiş.

Yakınım doktor ve bilimsel araştırmalar yapıyor. İnsan psikolojisi üzerine de doktor arkadaşlarıyla konuşur. O gün dinledikten sonra gece rüyamda sürekli ağlayan bebekler görüp durdum. Anlattım ama rüyadan bahsetmedim. Bana dedi ki,''bunu bir kere yaptın,bi daha sakın yapma. Beyin dalgalarıyla,psikolojinle bu tür oyunlar oynayamazsın. Ancak bir doktor,uzman yapabilir bunu. Ya bu müziğin dalgaları engellenemez bi şekilde sürekli beyne giderse? Ya geçmezse etkisi? Bu melodi beynine yerleşirse? O zaman ne olur hiç düşündün mü? Bu ne kadar tehlikeli bi durum biliyor musun?'' diye kızdı. Tercih sizin kızlar ama ben açıkçası korktum. Üstelik daha 6 kez dinlememe rağmen dolgunlaşmıştı.

nez canım teşekkür edrim özel mesaj için. son bişey sorsam biliyorum çok oldum artık, masaj yağı olarak çörek otuylamı başlasam yoksa bonviva ilemi başlasam kararsız kaldım ,üç ayda halletmem lazım. zaman olsa hepsini denerdim yavaş yavaş ama...

nez canım teşekkür edrim özel mesaj için. Son bişey sorsam biliyorum çok oldum artık, masaj yağı olarak çörek otuylamı başlasam yoksa bonviva ilemi başlasam kararsız kaldım ,üç ayda halletmem lazım. Zaman olsa hepsini denerdim yavaş yavaş ama...

onemlı degıl canım sen bılırsın bıraz çörek otuyla yap sonrasında da bonvıva dene ıstersen canım sen bılırsın :KK34:

[ı]kızlar,sizi huzursuz etmek istemem ama bu baya tehlikeli bir şey. çünkü psikolojinizle oynuyorsunuz. Sonucunda ya da ilerde ne olacağını bilmiyorsunuz. Ben de merak edip 5-6 kere dinledim. Arka fonda bebek ağlaması var ama acıklı,acıkmış bi halde ağlıyor. Sanki yolun ortasında bırakılmış yapayalnız... Inanılmaz derecede hissettim bunu. Ve sadece 5-6 kere dinlememe rağmen göğüslerim dolgunlaştı. Ama bu çok tehlikeliymiş.

Yakınım doktor ve bilimsel araştırmalar yapıyor. Insan psikolojisi üzerine de doktor arkadaşlarıyla konuşur. O gün dinledikten sonra gece rüyamda sürekli ağlayan bebekler görüp durdum. Anlattım ama rüyadan bahsetmedim. Bana dedi ki,''bunu bir kere yaptın,bi daha sakın yapma. Beyin dalgalarıyla,psikolojinle bu tür oyunlar oynayamazsın. Ancak bir doktor,uzman yapabilir bunu. Ya bu müziğin dalgaları engellenemez bi şekilde sürekli beyne giderse? Ya geçmezse etkisi? Bu melodi beynine yerleşirse? O zaman ne olur hiç düşündün mü? Bu ne kadar tehlikeli bi durum biliyor musun?'' diye kızdı. Tercih sizin kızlar ama ben açıkçası korktum. üstelik daha 6 kez dinlememe rağmen dolgunlaşmıştı. [/ı]

ya bu hangi melodi ki

X