Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri 10 günde 3cmlık büyüme:))

bende indirdim 2-3 gün dinledim ama pek inanmadığım için bıraktım dinlemeyi.o günlerde boyun ağrısı çektim tabi melodiye inanmadığım için boyun ağrısınıda melodiye yormadım hiç.havalar dengesiz rüzgarda kaldım herhalde dedim.ama şimdi herkes boyun ağrısından şikayetci ve heveslendim simdi daha inançlı ve düzenli bi şekilde devam edicem dinlemeye:)))

bende indirdim 2-3 gün dinledim ama pek inanmadığım için bıraktım dinlemeyi.o günlerde boyun ağrısı çektim tabi melodiye inanmadığım için boyun ağrısınıda melodiye yormadım hiç.havalar dengesiz rüzgarda kaldım herhalde dedim.ama şimdi herkes boyun ağrısından şikayetci ve heveslendim simdi daha inançlı ve düzenli bi şekilde devam edicem dinlemeye:)))

boyun agrısı bu melodıyle alakalı degıl tek cnm ne ıle olursa olsun gogus buyurken boyunda agrı oluyo ben masaj yaptıgım zamanlarda da olmusdu cnm boyle boynumda gogus kafesımde agrı umarım duzenlı yaparsın ve sende de ıse yarar cnm:KK76:

tam okuyamadım yorumları okuycam deniycem tşkler paylaşım için cnm

denicek arkadaslar inş fayda görürüsünüz ben baska seylerde yaptım gözle görülür fark var

hepinize kolay gelsin

Gögüslerim büyüyecek diye boyun ağrısına katlanıyorum tek büyüsünler de (hepimizin inşallah büyür). Müzii dinlemeye devam. :KK36:
Kompleks oldu bende küçük gögüs. Ne zaman büyük gögüslü kadın görsem memişlerine bakıyorum. Sapık zannedecekler valla. Ne yapayım yani bende de o dert var. :KK52:

Birde ben müziği tamam dinliyorum da annem de yanımda oluyor, o da duyuyor. Onunki kocaman valla daha büyüyecek diye korkuyorum. Hiçbirşey bilmiyor söylemeye utanıyorum ne yapım. Neyse tek büyüsün de. :KK60:

gögüslerim büyüyecek diye boyun ağrısına katlanıyorum tek büyüsünler de (hepimizin inşallah büyür). Müzii dinlemeye devam. :KK36:
Kompleks oldu bende küçük gögüs. Ne zaman büyük gögüslü kadın görsem memişlerine bakıyorum. Sapık zannedecekler valla. Ne yapayım yani bende de o dert var. :KK52:

Birde ben müziği tamam dinliyorum da annem de yanımda oluyor, o da duyuyor. Onunki kocaman valla daha büyüyecek diye korkuyorum. Hiçbirşey bilmiyor söylemeye utanıyorum ne yapım. Neyse tek büyüsün de. :KK60:

boyun agrısı on gun sonunda gecıyo cnm merak etme kulaklıkla dınle cnm ıstersen hem daha etkılı hemde annene de etkı etmez:KK9:

dün akşam göğüslerimde dolgunluk ve acı başladı :) şimdide devam ediyo.dokunduğumda ya da hareket ettiğimde hissediyorum.adetime daha 3 hafta var.ondan dolayı olmadığına eminim.melodinin etkisi olduğuna inanıyorum.inşallah büyüme olur :KK17:

dün akşam göğüslerimde dolgunluk ve acı başladı :) şimdide devam ediyo.dokunduğumda ya da hareket ettiğimde hissediyorum.adetime daha 3 hafta var.ondan dolayı olmadığına eminim.melodinin etkisi olduğuna inanıyorum.inşallah büyüme olur :KK17:

cnm ben dınlemeyı bırakdım ama aynı sonmedı yanı benım adetımle aynı zamana denk gelmısdı onun sıslıgı de ayrı oluyo zaten anlıyosun bı ıkı cm de o buyutuyo melodı on gunde 3cm buyutuyo o kadar ara verıp tekrar dınleyınce etkı devam edermı onu denemeyı dusunuyorum ben de cunku ıkıncı on gunde cok etkılı olmadı:KK34:

Güzel bir arastırma ve sonuc,,
Umarım etkileri kalıcı olur..
Ben85 beden giyiyorum ama az büyüse fena olmaz,,
Hemen baslıyorum :)

ya çok enteresan =) ama günde dinleme sayısı çok önemli mi yani 30-40 kere dinlesek nolur =)) çok mu aç gözlüyüm ne =) bir de kızlar müziiği dinlemeyi bırakınca eski haline dönmüyor dimi? ne kadar yapmamız gerekiyor bu terapiyi?

bugün 8. günüm ve sadece 1 cm büyüdü sizinkiler gayet iyi, benim göğüslerimin alt 71 üst 76ydi 77 oldu işte bu 8 günde o kadar. Üzüldüm açıkcası baya :/

boyun ağrısı diyosunuz bende boyun fıtıgı war ara ara ağarıyo bakalım ne olacak bende dinlemeye başladım ama saymadım yarın düzenli dinlemeye başlıycam bakalım ne olucak inş büyürler

boyun ağrısı diyosunuz bende boyun fıtıgı war ara ara ağarıyo bakalım ne olacak bende dinlemeye başladım ama saymadım yarın düzenli dinlemeye başlıycam bakalım ne olucak inş büyürler

canım bu oyle bıldıgın fıtık agrısı degıl sadece boynun sag veya sol tarafında her ıkı kısımda da farklı zamanlarda tek bı noktada gerılme gıbı oluyo bır kac sanıye oluyo gecıyo gun ıcınde oyle tam agrı denemez yanı:KK34:

X