10-11-12-13-14-15 Eylül yumurtlaması-çatlaması olan kızçelerr

12 Eylül pik
13 Eylül çatlama
Sadece 12-13 günü değerlendirdim .
Pikten 10. Gün
Çatlamadan 9. Gün
Reglime 3 gün var .
Karın guruldaması var
Hafif bazen olan karın ağrısı var
Dün kabızdım
Bugün ishal oldum
Akıntı yok
Meme hasasiyeti adet olacağım zamanla kıyaslarsam şu an çok az
Kalçamın üst et bölgesı kaslarım ağrıyor
Hafif belim sırtıma doğru ağrıyor
Mide bulantım yok
Bas donmem yok
Üşüme yok
Ateş yok
Kasık agrısı yok
Test yaptım bugün silik gordum ama siz görürmüsunuz bilmem ben çok zor gördüm .yorumlarsanız sevınırım . Resımle hiç oynamadım .

Kız bende ara sıra üşüme oluyo ama birden geliyor böyle gebelik belirtisi mi bu da

Benim de 9 eylül pik 10 çatlama göğüslerim hassas dün gece sol kasığımda iğne batar gibi oldu yarım saat-bir saat sürdü ama geçti, bugün tekrar ovulasyon yaptım t çizgisi c den silik 😔

Benim de 9 eylül pik 10 çatlama göğüslerim hassas dün gece sol kasığımda iğne batar gibi oldu yarım saat-bir saat sürdü ama geçti, bugün tekrar ovulasyon yaptım t çizgisi c den silik 😔
Obulasyonla alakası yok canım onun hamıleyken de yumurta oluşuyor bazıları ona denk geliyor , o yüzden koyu çıkıyor sonuçta adettten sonra yumurtluyoruz benim gebelkklerımde pik degıldı gebe olduğunu öğrendikten 1 hafta sonra pik oldu hamılelıkle hıc bır alakası yok

Obulasyonla alakası yok canım onun hamıleyken de yumurta oluşuyor bazıları ona denk geliyor , o yüzden koyu çıkıyor sonuçta adettten sonra yumurtluyoruz benim gebelkklerımde pik degıldı gebe olduğunu öğrendikten 1 hafta sonra pik oldu hamılelıkle hıc bır alakası yok
Ya gerçekten mi o kadar umut verdinki bana şuan günlerdir araştırıyorum içime su serptin Allah razı olsunn

Bende 9 u pik 10 u çatlama gördüm
IMG_7603.jpeg

Benim de 9 u pik 10 u çatlama 🙏🏻 pcos var bende döngümün 56. Gününde yumurtlama gördüm çok ümitlüyim bu ay ya dün gece rüyamda kan veriyodum betam 13 çıkıyordu 😅😅
1000080096.jpg

Kızlar size bi foto atacağım bugün akşam yaptığım test sabah bişi yoktu ama şimdi ki böyle çıktı 10. Günüm bılıyorsunuz ay yorumlarınızı bekliyorum resımde efekt yok kuruma olabılır mı ?

Eklentiler

• IMG_0989.jpeg
    IMG_0989.jpeg
    350,9 KB · Görüntüleme: 56
Selamlar , 11-12 Eylül Ovulasyon Pik
13 Eylül Çatlama
10-11-13 Eylül değerlendirdik. Bir sonraki hafta özellikle sağ kasık bacak diz ve alt karın ağrılarım oldu. 2-3 gün kabızlık oldu. İnanılmaz yorgun hissediyorum sürekli uyuma ve bir şeyler yeme istediği var. Uyuduktan sonra uyanamıyorum resmen. Akıntı koyu sarılı değişik bir şey daha henüz yerleşme kanaması vs olmadı. Bazen üşüme bazen bi ateş basması var. Ama bilemiyorum negatifi görmekten korktuğum için testte yapamıyorum.
Regle tahmini olarak 4 gün var olarak gösteriyor. Bir umut bekliyoruz bu ay tutar diye inşallah 🤲🏻 Allah hepimizin gönlüne göre hayırlı olanı versin inşallah 🤲🏻

Son düzenleme:
X