1 yıldır ALDATILMIŞIM...Aptalım...ben 3 çocuklu gencecik bir anneyim yüreğim yanıyor haykırmak istiyorum sokaklara acımı ne olur bakın

Yasadigim olayın üzerinden 3 ay geçmiş ne garip sanki dün gibi acısı...Yazmadım buraya yazamadım belkide yüzüm olmadi yazmaya sizlere ne garip değil mi hatam yokken yuzumun olmamasi yapamadım belki gelecek tepkilerden belki duymak istemediklerinden hepinizkizacaksiniz bana biliyorum belki ben gerçekten aptalım yapamadım...Boşanmadım cesaret edemedim buna neden biliyorum seviyormuydum belki buda değil çocuklara kıyamadım çok küçüklerdi tek basima bu yuku omuzlanmak beni korkuttu belkide bilmiyorum ...Aldatilmayi kabul etmis bir kadin olatak degilde onun tum yalanlarina inanmis gibi yapan bir kadin olarak döndum olumune inkar eden adama inandim dedim cunku aldatildigimi kabul edip dondugumu bilipte yuz goz olalim istemedim inaniyorum dedim dondum bir daha olursa yanlis anlamada olsa biter bu evlilik diyerek dondum ...Inanmis gibi yaptim ama inanmadim...Dogrumu yaptim yanlis mi bilmiyorum . Bildiğim tek şey her şey iyi gitsede acısı hep içimde kalacak bir yaram var artık..

Sizin adınıza üzgünüm gerçekten.
En çok da artık gönül rahatlığıyla,huzurla eşinizle aynı yastığa baş koyamayacağınız için üzgünüm.

Önemli olan iç huzurunuz.
Huzurlu olabileceğinize inanıyorsanız başkalarının ne dediği önemli değil. Ama huzursuz, sürekli bunları düşündüğünüz bir evlilik yaşamak size de zarar verir çocuklarınıza da.
Madem döndünüz, eşinizle çift terapisine gidin bari. Böyle düşünerek hasta etmeyin kendinizi.

Garip ki acısı ölüm gibi gelen şeye geçen zamanla içim soğudu tabiki ilk günkü acıyla aynı evde duramazdım biliyorum hayatin koşturmacasicocuklar derken iyiyim şükür şimdi daha iyiyim ama hic aklıma gelmiyor desen yalan olur mümkün mü...ilk 2 ay çok zor oldu ama sonra belli etmemeye başladım gayet iyiyken dinlediğim bir müzikle bile aklıma geliyor gözlerim doluyor bazen yada sebepsiz oturup ağlamak istiyorum mesela sonra geçiyor ama iste biyerlerde bir acı kalıyor unutulsada aklından çıkmıyor mümkün mü

Yasadiklarim bir çok şeyi farketmeme sebep oldu meğer ben kendimi ne çok şey için feda etmişim kendim için biseyler yapmayı unutmusum dedim açık öğretime yazıldım kaldığım yerden devam edeceğim çalışmaya başladım evden düzenli gelirim var çok olmasada birikim yapacagim hesabıma atıyorum geldikçe.. kendim için güzel şeyler yapmak istiyorum artık sadece insanlara olan bütün öz Verim ve güvenim öldü geri gelmesi çok zor güven ruh gibi terkettiği bedene geri dönmüyor anladım ki insan en çok kendini sevmeliymis

3 ay değil 3 yıl da geçse, affettiğinizi ya da sevdiğinizi de sansanız asla o acı dinmiyor. Keşke unutulsa her şey ama olmuyor. İnsan psikolojisi buna izin vermiyor. Tam en mutlu an'ınızda boğazınıza düğümleniyor.

Canım umarım herşey yoluna girer ve iyi hissedersin. Çok üzüldüm, çünkü biliyorum insanı zorlayan bir acı.. kimin ne düşündüğü pek önemli değil aslında. Sen nasıl hissediyorsan ona göre karar ver ve yaşa. Herşey olacağına varır

Sizi yargılamak benim haddime değil sadece böyle karaktersiz böyle yalancı bir heriften kurtulamadığınız için çok üzgünüm. İşe girmenize yeni kararlar almanıza çok sevindim. Bundan sonra hayatı kendiniz ve çıcuklarınız için yaşayın. Gezin, eğlenin canınız ne istiyorsa onu yapın. O pislik içinde kılınızı dahi kıpırdatmayın.

geçmiş olsun allah sabır ve kolaylıklar versin

okurken çokkk üzüldüm bu acıyı bende evlenmeden önce eski flörtmde yaşamıştım ancak sizin sorumluluklarınız da var ve ortak paylaşımlarınız daha fazla.. güçlü durun ve vazgeçmeyin, bir kez yapan bir daha yapar

Hakkınizda hayırlısı olsun , keşke inanmış gibi yapmak yerine aldatıldıgini bilip kabullenmiş olduğunuzu soyleseydniz elinizde koz olur ve kafasına kakardiniz
Evlilginiz nasıl durumda peki eskisi gibi mi yoksa ev arkadaşı ve anne baba gibi misiniz sadece

Bi sıkıntı yok eskisi gibi devam ediyor hatta daha dikkatli şimdi hic biyere gitmiyor izin gününde vs. Ev iş arasında sadece

Çok doğru. Adam ne yardan ne serden.

Bi sıkıntı yok eskisi gibi devam ediyor hatta daha dikkatli şimdi hic biyere gitmiyor izin gününde vs. Ev iş arasında sadece
Bosanmamanizi anlıyorum çoluk çocuk varken düzen bozmak zordur ama ben eskisi gibi karı koca sekinde yaşayamzdm ev arkadaşı olurdum diye düşünüyorum

Sıze tokat atana obur yanagını cevırırsenız çok yakında 7 karılı ahmetınız olacak.
Bır konunuzu okudum, daha evvelde okumustum hatırladım. Pes
Daha önce boyle bısey yazmısım. 3 cocuk var. Ucuncu ıle ortanca arası cok az. Kaza da olmus olabılır ama sunu unutmayın cocuk her sekılde kadını ortalama bir 5 sene kadar kısıtlıyor. Umarım verdıgınız bu kararla beraber dorduncu cocugu da yapıp daha fazla saplanmazsınız bu adama

Adiniza coook uzdum. Ins barismakla hata etmediniz. Yalvarttiniz mi pesinizden kosturduz mu bilmiyorum ama keske surunseydi bari biraz

Allah yardımcınız olsun ne diyebilirim ki
Rabbim yüreğinize ferahlık versin

işiniz var mı? Aileniz var mı ?ve önemlisi aileniz arkanızda mı ? evli degilim bekara karı boşamak kolay derler . imkanın olsa böyle bir adamdan anında boşanırdım.

Ahmet karaktersiz.Ve malesef bunlar seri üretim..Yalnız değilsin binlerce milyonlarca erkek var bu şekilde.Ve bu acıların yaşatıldığı bir o kadar kadın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…