1 yıldır ALDATILMIŞIM...Aptalım...ben 3 çocuklu gencecik bir anneyim yüreğim yanıyor haykırmak istiyorum sokaklara acımı ne olur bakın

1 yıldır olduğuna emin misiniz? Başka bir konunuza 18 Ekim 2017’de yani 20 ay önce şöyle yazmışsınız:

Ben de yorum olarak şöyle yazmışım:

Amacım sizi üzmek değil. Ama elinizde doğru bilgiler olmasını istersiniz diye düşündüm. 20 ay önce de bu kadınla olmasa da yine bir işler karıştırıyormuş gibi görünüyor.

Son düzenleme:
Cok zor bir durum. Okurken bile hissederek okudum. Eşiniz cok ustaca aldatmis anlaşılan bide ustune cikmaya çalışıyor. Dalga geçiyordum diyo ya bu nasil bir tabir valla anlam veremedim. Ne guzel ailen arkandaymis hic arkana bakma bosan, gidip o kadinla napiyorsa yapsin. Biliyorm cok zor olacak ama atlatacaksin. Bunuda bir ferahlığı olacak icini rahat tut arkadasim. Cocuklarina örnek güçlü bir anne olmaya calis.Allah yardimcin olsun.

Konunuzdan o kadar etkilendim ki rüyamda eşimin beni aldattığını kızla yüzleştiğimi falan gördüm. Allah sabır versin size. Gerçekten çok zor. Ne yapacaksınız karar verdiniz mi? Aynı evde misiniz? Aynı evdeyseniz çok sağlıklı düşünemeyebilirsiniz.

Evi başına yıkıp darma duman edip çocuklarınızı da alın gidin o zaman da atsın bakalım fotoğraflarını bak ne halde yaşıyorum diye Terbiyesiz yüzsüz herif!

Canim benim bu durunlar o kadar zor ki evet bazen bu aci ne diyorsun. Ben gecemicem bu sinavdan diyorsun. Ama unutuluyor 3 hagtadir esimle ayriyiz. Bosanma davalari acildi. avukatlar tutuldu. ilk 1 hafta cok kotuydum simdi alistim hatta olse yuzine bakmam diyorum.. insan herseye alisiyor. O adi pisligin belasini versin

Bu evliliğin en güzeli 3 çocuk onun harici defolsun gitsin..
Kendinde demişsin genceciksin.. en güzel yaşındasın. Hayata tekrardan başlamak için tam zamanı. Bundan sonrasını arsız kocan düşünsün!
Lütfen boşan! O kadar güzel bir yaştasın ki en güzel zamanlarını kıymetini bilmeyen bir erkek uğruna harcama..

Ailen ne güzel yanında.. kimse de evlatlarından seni ayıramaz. Muz cumhuriyetinde değiliz.. kanıtların zamanı geçmeden aç mahkemeyi..

Evlatlarının gözünde onuru, gururu kırılan aşağılanan bir anne yerine.. güçlü, hayata karşı dimdik durabilen bir anne, kadın ol!

Hadi artık ağlamanın değil, daha güçlü ayağa kalkmanın zamanı!
Keşkeleri unut.. geçmişi boşver artık bundan sonrasını nasıl kâra geçirebilirim onu düşünme zamanı!

Sizi çok iyi anlıyorum bu olay hiç yaşanmamış gibi geliyor sanki kötü bir kabusmuş gibi öyle görmek istiyorsunuz çünkü kabullenemiyorsunuz eşinizi farklı bir gözle görüyordunuz haklı olarak,ama maalesef hepimiz darbeyi hep en yakınlarımızdan yememiş miyiz?İnanın eşinizin gerçek yüzünü gördüğünüz için şanslısınız şu an öyle düşünmüyorsunuzdur hatta belki keşke yapsaydı ama bunu hiç bilmeseydim bile diyor olabilirsiniz.Kendinize gelmek zorundasınız öncelikle 3 çocuğunuz için sonra kendiniz için inanın değmez..Erkeklere değmez..Daha genceciksiniz ve aileniz arkanızda bu konuda şanslısınız bence silkelenip kendinize yeni bir sayfa açın eşinizle devam edin diyemiyorum çünkü ilişkide güven bitti mi sürmüyor bunu biliyorum..Eden bulur dünyasında yaşıyoruz bana hep öyle derler inşallah öyle de olur sizin için..Üzmeyin daha fazla kendinizi diyecem bliyorum elde değil diyeceksiniz ama kendinizi eşinizden soğutun kötü özelliklerini düşünün ve önünüze bakın..Umarım her şey gönlünüzce olur..

Hanimlar aldatildiginizi ogrenince bosanmayacaksaniz sindirebilecekseniz kocalarinizi YAKALAMAYIN.
Yaaa bazıları sırf parası için babası dedesi yaşındakilerle evleniyor aldatılıyorlar hala eşimdir deyip menfaatleri için kalıyorlarrrr

Eger aileniz yaninizdaysa.ayrilin gitsin

Zamab size en iyi gelecek şey, unutmayın Allah var ve o yâr.. derdin içinde dermanda gizlidir. Belki seneler sonra o acı günü hatırladığinızda" iyi ki o kadın beni aramış ve boşanmışım bu adamsan " diyeceksiniz. Boşanın arkanıza bakmayın böyle adi bir adam evlatlarını da haketmiyor ama devletin izin verdiği kadar görür ve yavrularınız baba hasreti çekmez siz onları hiç düşünmeyin güçlü dimdik duran bir anne onlara lazım olan simdi. Kolay değil çok zor bir durum ama şerrin içinde ki hayrı yakın bir zmaanda görürsünüz belki ümidimizi taze tutun. Dualarımdasınız.

Acinizi icimde hissettim..Çok gecmiş olsun..Şuan sizin icin en buyuk avantaj ailenizin yaninizda olup cocuklara ve size sahip cikmasi..Bunu yapmayan o kadar cok aile var ki..Aglamasi gereken cani yanmasi gereken siz degilsiniz..Onurlu bir hayat surmeye devam edin evlatlarinizla..Inanin hersey gelip geciyor..Aldatan aldanir..bunu unutmayin..Evlatlarinizla mutlu bir hayat dilerim.

Ailen arkandaysa bir dakika bile durma o adamla mutfağın fotoğrafını çekip atmak nedir ya

Canım çok geçmis olsun hep ayni yalanlar hic degismiyor.Sana tek tavsiyem olurda barismak istersen ya da icinden konusmak gelirse bu sovmek icin bile olsa ne ara ne de sor cunku kim aramazsa o kiymete biner intikamini almak istiyorsan sana asla ulasamasin hep mahrum kalsin.

Kendinize iyi bir avukat bulun. Paraniz yoksa kadinin magdur oldugu davalara gonullu bakan avukatlar var, onlara ulasin sosyal medyadan.. aldatildiginizin delillerini sakin kaybetmeyin. Mahkemeye sunun, donuna kadar alin, tazminat davasi acin. Cocuklarinizi da alip o evden cikin. Calismaya da baslayin, dertsiz tasasiz bir hayatiniz olur en azindan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…