1 yaştan 27 yaşa her yaşa uygun hediye önerisi lütfen :)

Askere kaç yaşında gitti ? O yaş için askerlrin kullandığı hatıra defterleri varmıs ya onlardan bulup alabilirsin. Yada askerdeykende o , sevgiliymişsiniz gibi ozamanın tarihini atıp bir mektup yazabilirsin :)

Arabası var mı ? varsa kaç yaşındayken almışsa o yaş için araba anahtarı olabilir.
Benim çocuklugumun bir kaç yılı kuzenlerimlw her hafta sonu toplanıp leblebi tozunu ağzımıza atıp birbirimizin yüzüne karşı kahkaha atmakla geçti 9-10 yaş için öyle birşey düşünebilirsin.

Facebook kullanıyorsan 80lerde çocuk olmak ne demek diye bir sayfa var orayada bak fikir edilirdi bol bol 80 ve 90 ların şeylerini paylaşıyorlar :)

ayyyyyyyyyy sulu göz diye bi sakız vardı ozmnlar bi türlü çiğneyemiyodummmmm

.en iyisi çocukluk günlerinden konu açın neyi severmiş öğrenin.. ona göre alırsınız.. birde tasolar vardı çizgi film figürleri olan.bi ara bende 90 larda meşhur olan en sevdiğim eşyaları toplayım ilerde çocuklarıma hediye ederim.. anneniz bunlarla oynuyordu derim :) fikri çalabiliyor muyduk

Asker öğretmen olduğu için 18 günlük bi askerliği var ama onu bile çok önemser büyütür :) 2012 de gitmis . Ama mektup fikri süpermis :)

bi site var doğum günü ve tarihi yazıosun o yılda neler olmuş çıkarıyo sana oraya da baksana .Her yılı tek tek arat hepsini görürsün pratik olur

bu hediye fikrini daha önce bende çok tavsiye etmiştim, genelde kızlar bu tür şeylerden daha etkileniyor...tabi erkeğine göre de fark eder..

tuttuğu takımın atkısı, forması, cüzdanı, kupası, anahtarlığı
bunlar ergenlik çağları için çok ideal 14-18 arası doldurun bu tür hediyelerle..

meşe de vardııı ozmnlarr

Ya onu bulabilirmiyim ki adı da ali bulsam ne güzel olurdu ya hani şu saman kağıdına basılı olanlar vardı küçük Boy olurdu bide :)

Onları bulsan bile onlara çok para istiyorlar haberlerde gösterdi çok zormuş bulmak ama yeni basim d&r da var biz 10 liraya aldık cin ali serisi diye yaz çıkar

bi site var doğum günü ve tarihi yazıosun o yılda neler olmuş çıkarıyo sana oraya da baksana .Her yılı tek tek arat hepsini görürsün pratik olur
Güzelmis İzmirli oradan da fikir edinebilirim. Özelden yazabilir misin siteyi :)

meşe de vardııı ozmnlarr
Aslında sık sık konuşuruz çocukluk anılarını anlatmayı sever ama hep boş bos gezip top oynamış keretalar :)

Arada doksanlarin itemlerinden birsey bulursam koymak istiyorum dediğiniz gibi atariyi ne çok severdik :)

bak bunu yaparsan olur 90lardan bir şeyler koyarsan amacına ulaşmış olursun
bulması zor olur ama şahsen ben sevinirdim gameboy, atari falan böyle şeylere
ama güncel şeyler alırsan sıkıcı olur ya :/

Bazı mahallelerde ki tuhafiyelere ve bakkallarà gitsem bulurmuşum gibi geliyor bazı nostaljik ürünleri :)

Tabi ki efendim ne demek seve seve :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…