1 yaştan 27 yaşa her yaşa uygun hediye önerisi lütfen :)

Eski bir müzik kasedi alabilirsin, sevdiği bir sanatçının. 13-17yaş arası için uygun bence.

bnce de erkekler böyle hoş süprizlerden pek bişey anlamazlar o parayla adam akıllı bir şey alın derim :)
hevesinizi de kırmak istemem tabii
gönlünüzce olur umarım herşey :)

Esinin hic umrunda olmayacak bir sey icin bosa debelenme. Erkekler boyle seyleri umursamaz hediyenin pahali kullanisli iyi olanini sever. Butcene gore kaliteli bi hediye al ver daha iyi.

Bir arkadasim yapacakti bunu ben dedim yapma adam umursamaz. O tirivirilara harcayacagin paraya emege yazik git kaliteli bi kazak al daha iyi demistim. Ki evli bile degillerdi sevgilisine yapacak. Dinlemedi ugrasti yapti. Sevgilisi hediyeleri tek tek acmis bakmis ve sonra HMM OK ASKIM SAGOL GERCEK HEDIYEM NERDE HADI ONU VER demis. Kiz bozulmaktan bronzlasmis geldi asudecim ne kadar hakliymissin dedi.

Esinin hic umrunda olmayacak bir sey icin bosa debelenme. Erkekler boyle seyleri umursamaz hediyenin pahali kullanisli iyi olanini sever. Butcene gore kaliteli bi hediye al ver daha iyi.

Bir arkadasim yapacakti bunu ben dedim yapma adam umursamaz. O tirivirilara harcayacagin paraya emege yazik git kaliteli bi kazak al daha iyi demistim. Ki evli bile degillerdi sevgilisine yapacak. Dinlemedi ugrasti yapti. Sevgilisi hediyeleri tek tek acmis bakmis ve sonra HMM OK ASKIM SAGOL GERCEK HEDIYEM NERDE HADI ONU VER demis. Kiz bozulmaktan bronzlasmis geldi asudecim ne kadar hakliymissin dedi.
herkes aynı olacak diye bişey yok konu sahibi heves kırın demedi fikir istedi sdc illa olumsuz bişey söylenicek yani

Iyi ki esin 40 yasinda filan degil :) caban tabi ki hos ama esin muhtemelen fuzuli masraf gozuyle bakacak. Erkekler anlamaz oyle seylerden pek. Hem evlenmis koca adam olmus emzik hediyesi biraz sarsar.

bence ps4 alın ve pastayı yine siz yapın. önce pastayı yer kutlarsınuz sonra ps4te pes atarsınız bayağı eğlenceli olur :)

Muhtemelen senin hazırlarken aldığın zevki,eşin paket açarken almayacak.
Düşünce güzel,incelik güzel ama bu hediyeyi bir erkek bir kadına yapsa daha güzel olurdu.
Nedense bu tür jestleri tersine hep kadınlar erkeklere yapıyor.

Ya simdi kizacaksin ama yazicam yorum yapmak bedava degil mi:KK53: hic begenmedim bu fikri. Ne biliyim cok arabesk mi desem sulu mu desem. Hosuma gitmedi. Neyse zaten bana hazirlamiyosun. Begenmesem ne olcak sanki:KK70:

Biraz sacma olmamismi:KK66:
Onu yapacaginiza o masraflarla suan cok istedigi super bi hediye alirsiniz.yas pastadan daha uygun olur su yasinda:KK66:

Ya onu bulabilirmiyim ki :KK43: adı da ali bulsam ne güzel olurdu ya hani şu saman kağıdına basılı olanlar vardı küçük Boy olurdu bide :)
Cin Ali seti var Nezih'ten aldım ben kızıma set olarak satıliyor.
Çok kapsamlı düşünmüşsünüz hediye kkonusunu. Keyifli olur tek tek açmak ve sürprizler.
Hangi yıla eklersiniz bilemedim ama en basitinden çocukluğumdan aklıma ilk gelenler. Elma şekeri, Tavanda asılı kalan balonlar, leblebi tozu, pamuk şekeri,Walkman, tetris, Ayşegül ve Cin ali kitapları, susam sokaği karakterleride olabilir yada dvdleri.
Kolaylıklar dilerim.

Merak etmeyin benim Kocam öyle biri değil maddiyattan çok emeğe kıymet veriyor :)))

Bence her yaşa değil de çocukken o yıllarda popüler olan ama onun alamadığı bir şey mutlaka vardır. Ya da çocukluğunu hatırlatacak bir şey. Yani tek hediye bence daha güzel olur.
Ama illa yapacağım diyosan bizim okulda lazer oynardı çocuklar. Sanal bebek vardı erkekler hayvan beslerdi sanal.. Bilyeler olabilir. O güne kadar gazoz içip kapaklarını düzleştirip taso yapabilirsin. Telefon jetonları alabilirsin. O yıllarda çektirip yıkatmayı unuttuğu pozlar varsa onları yıkatabilirsin. Hugoyla ilgili birşey bulup koyabilirsin. Ya da ninja kaplumlabağalar. Naneli şeker olabiliir. Barış MANÇO ilgili birşeyler olabilir. Fiş dosyası olabilir.

Cin Ali seti var Nezih'ten aldım ben kızıma set olarak satıliyor.
Çok kapsamlı düşünmüşsünüz hediye kkonusunu. Keyifli olur tek tek açmak ve sürprizler.
Hangi yıla eklersiniz bilemedim ama en basitinden çocukluğumdan aklıma ilk gelenler. Elma şekeri, Tavanda asılı kalan balonlar, leblebi tozu, pamuk şekeri,Walkman, tetris, Ayşegül ve Cin ali kitapları, susam sokaği karakterleride olabilir yada dvdleri.
Kolaylıklar dilerim.
Teşekkür ederim nazik düşünceleriniz ve fikirleriniz için :)

Canimmm süpersn teşekkürler :)
Bence her yaşa değil de çocukken o yıllarda popüler olan ama onun alamadığı bir şey mutlaka vardır. Ya da çocukluğunu hatırlatacak bir şey. Yani tek hediye bence daha güzel olur.
Ama illa yapacağım diyosan bizim okulda lazer oynardı çocuklar. Sanal bebek vardı erkekler hayvan beslerdi sanal.. Bilyeler olabilir. O güne kadar gazoz içip kapaklarını düzleştirip taso yapabilirsin. Telefon jetonları alabilirsin. O yıllarda çektirip yıkatmayı unuttuğu pozlar varsa onları yıkatabilirsin. Hugoyla ilgili birşey bulup koyabilirsin. Ya da ninja kaplumlabağalar. Naneli şeker olabiliir. Barış MANÇO ilgili birşeyler olabilir. Fiş dosyası olabilir.

Walkman olabilir, tahtaya çivi çakıp maç yapardık paralarla. Onu hazırlayabilirsin.

Ya yanlış anlamayin ama sanki daha anlamli hediyeler de alabilirsiniz ? Bakin fikir cok guzel ama çok ivir zivir oluyor böyle mesela bence su da iyi bir fikir xbox filan alin evinizde yoksa? Beraber cok guzel vakit gecirirsiniz.

Bunun yaninda bu fikri de kullanin mesela
0 doğum hediyesi
5 yas hediyesi
10 yas hediyesi
15
20
27 gibi ve aralarindan biri de xbox gibi kullnisi bir şey olsunm ya da 3 6 9 12 diye gidin ama 20li yaslar sizi cok zorlar ve cok gereksiz olur gibime geldi, bir düşünün :)

herkes aynı olacak diye bişey yok konu sahibi heves kırın demedi fikir istedi sdc illa olumsuz bişey söylenicek yani
Herkes mutsuz evliliğinİ buraya yansıtarak bir nevi iç döküyor boşver konuşsunlar ben çok mutluyum fikrimle de eşimle de :))))

Tuzluk hazırlayabilirsin. Eski çoraptan çim adam yapabilirsin. :-) ayyy bunu benim de yapasım geldi şimdi kendime:-)

X