1 yaştan 27 yaşa her yaşa uygun hediye önerisi lütfen :)

benim eşim de daha önceden hiç doğum günü kutlamamış, neredeyse hediye almamış,bundan cocukluğuna dönük hediyeleri cok sever
kızıma aldığım oyuncaklarla ilk o oynar:))

ha bir de kaset doldururduk karışık şimdi cd oldu ama :) belki o dönemin hit parçalarından karışık bir kaset bir de kasete şiir okurduk sevgiliye verirken kendi sesinizden bir şeyler de güzel olabilir. o yıllara ait posterler olabilir ergenlikte çok modaydı odaya poster falan asmak

Yaş 1 : emzik
yaş 2 : ayakkabı
yaş 3 : oyuncak araba
yaş 4 : boyama Kitabı boyalar :)))
Yaş 5 :yatakta okumak için masallar
Yaş 6 :uçak
Yaş 7 :cin ali serisi , tahta kalemler ortasi delik silgi :)))
Yaş 8 :bir kutu sulu göz sakızı :) inşallah bulurum :)
Yaş 9 :eek:yuncak su tabancası
Yaş 10:Tetris :)))
Yaş 11:baloncuk yapan oyuncak,çikolatalı gofret:))
Yaş 12:şapka
Yaş 13:spor saat
Yaş 14:spor çantası
Yaş 15:basket topu
Yaş 16:eşortman takımı
Yaş 17:spor ayakkabısı
Yaş 18:dünya klasikleri
Yaş 19:deodorant
Yaş 20:boxer :))
Yaş 21:gömlek
Yaş 22:kravat
Yaş 23:kemer
Yaş 24:eşin içiin özel bir şeyi çerçeveletebilirsin
Yaş 25:eşinin hayatının özeti olan bir albüm
Yaş 26:ikinizin özel resimleri olan bir albüm
16 nisan Yaş 27 : kendi elcaizlerim ile yaşPasta :)

çok duyarsızsınız
herkese kendiniz açısından bakmayın
belki eşi ve kendisi sziden daha duygusal insanlar,lütfen empati!!!

benim eşim de daha önceden hiç doğum günü kutlamamış, neredeyse hediye almamış,bundan cocukluğuna dönük hediyeleri cok sever
kızıma aldığım oyuncaklarla ilk o oynar:))

canımsin çok teşekkür ederim :) çok naziksin :) dediğin gibi çok seviyor böyle şeyleri eminim hepsini zevkle açacak, fikirlerin için de çok çok teşekkür ederim :) :) :) :)

Lazımlık fln da alacak mısınız :)

Benimki böyle hediyeleri çok sever, böyle bir şey yapsam gözleri dolardı herhalde ama ben hiç uğraşamam. Direk para veririm git istediğini al diye:KK70:
yaş 7 için mavi önlük de olabilir:)
Uçurtma, he-man kılıcı, çikolaata paralar, fiş dosyası...

İkk tiyatro bileti ilk sinema bileti de olur. Çocuk oyunlarını birlikte gider izler gülmekten krizlere girersiniz :KK70:

90 lardaki abur cuburları ve ufak oyuncakları satan bir web sitesi görmüşrüm burda isim veremiyorumda araştırın bi bulursunuz:)

Kızlar erkekler bu tarz şeylerden hoşlanmıyor hoşlanan varsa da ben görmedim..

Bir gün erkek arkadaşımlaydık,arkadaşı geldi sonra, arkadaşı elinde bi kutuyla dolanıyor, ne güzelmiş dedim kutu süslü püslü bişey içinde küçük küçük kağıtlar vardı,dedi ki bunlar kız arkadaşımın ben askerdeyken yazdığı her bir gün için ayrı kağıt üzerine yazılmış sözler..çok tatlı görünüyordu ama çocuğun ilgisini çekmemişti,sonra dedi ki istiyosanız size bırakayım istmememize rağmen yanımızda kutuyu bırakıp gitti :KK57::KK57::KK57::KK57:

Kız arkadaşını da seviyordu yani,

erkekler bu tarz süslü veya incelikleri önemsemiyor sanki. mesela canım senin hediyen de iyi düşünmüşsün tabi ama mesela sekiz yaş eşyasını 12 yaş eşyasını ne yapacak,saklasa diyelim 27 parça nerde durcak günün birinde mutlaka atacaktır bence,daha işe yarar bi hediye al bence..sonra sen de üzüleceksin.

1.yaş dişlik,zıbın,bebek bezi,pudra,pişik kremi vb.
2.yaş emzik,biberon,lazımlık vb.
3.yaş büyük parça legolar
4.yaş oyun hamuru
5.yaş puzzle
6.yaş boya kalemleri, boyama kitabı
7.yaş defter, kurşun kalem vb.
8.yaş mızıka, flüt vb.
9.yaş kumbara
10.yaş atari ya da lunapark jetonu
11.yaş rubik küpü
12.yaş 2 kişilik sinema bileti
13.yaş tuval,yağlı boya,palet ve fırçalar
14.yaş gitar
15.yaş bulunabilirse eğer eski kontör kartları (tam 100 kontör) :)))
16.yaş metallica, s.o.a.d ve r.h.c.p orjinal cd leri
17.yaş bir kutu jöle
18.yaş sürücü kursu hazırlık kitabı
19.yaş herhangi bir gece klübünde bir partiye ait eski bir giriş bileti
20.yaş aşk şiirleri kitabı
21.yaş eski 45 liklerden bir plak
22.yaş bir şişe votka
23.yaş deniz şortu
24.yaş meyveli prezervatiflerden oluşan bir arajman (bu evliler için olsun:))
25.yaş olta takımı
26.yaş tuttuğu takımın forması
27.yaş da pasta :)

üşenmedim düşündüm yazdım walla..kasımda aşk başkadır ı en az 7 defa izledim ve bunu yapmayı çok düşünmüştüm ama hediyeleri toparlamaya üşendiğim için hiç yapamadım..Onun yerine yaklaşık 45-50 ortak arkadaştan bulundukları ülke ve şehirlerde eşimi anlatan ve doğumgününü kutlayan bir video çekmelerini ve bana göndermelerini istedim..sonra onları birleştirip kendimi de ekleyip çok güzel bir kısa film haline getirdim..Ağladı resmen..ama gel gelelim adam odun içinde yok yaratıcı şeyler yapamıyor o benim için :KK43:

Bütün yazışmaları okumadım belki yazmışlardır ama, Çocuğunuza kalır hem 8-9 yaş için Samed Bahrengi nin Küçük kara balık kitabı. Ben şimdiden alıp koydum kütüphaneme. Ileride çocuğuma vericem.
Dipnot: henüz evli değilim:KK22:

1.yaş dişlik,zıbın,bebek bezi,pudra,pişik kremi vb.
2.yaş emzik,biberon,lazımlık vb.
3.yaş büyük parça legolar
4.yaş oyun hamuru
5.yaş puzzle
6.yaş boya kalemleri, boyama kitabı
7.yaş defter, kurşun kalem vb.
8.yaş mızıka, flüt vb.
9.yaş kumbara
10.yaş atari ya da lunapark jetonu
11.yaş rubik küpü
12.yaş 2 kişilik sinema bileti
13.yaş tuval,yağlı boya,palet ve fırçalar
14.yaş gitar
15.yaş bulunabilirse eğer eski kontör kartları (tam 100 kontör) :)))
16.yaş metallica, s.o.a.d ve r.h.c.p orjinal cd leri
17.yaş bir kutu jöle
18.yaş sürücü kursu hazırlık kitabı
19.yaş herhangi bir gece klübünde bir partiye ait eski bir giriş bileti
20.yaş aşk şiirleri kitabı
21.yaş eski 45 liklerden bir plak
22.yaş bir şişe votka
23.yaş deniz şortu
24.yaş meyveli prezervatiflerden oluşan bir arajman (bu evliler için olsun:))
25.yaş olta takımı
26.yaş tuttuğu takımın forması
27.yaş da pasta :)

üşenmedim düşündüm yazdım walla..kasımda aşk başkadır ı en az 7 defa izledim ve bunu yapmayı çok düşünmüştüm ama hediyeleri toparlamaya üşendiğim için hiç yapamadım..Onun yerine yaklaşık 45-50 ortak arkadaştan bulundukları ülke ve şehirlerde eşimi anlatan ve doğumgününü kutlayan bir video çekmelerini ve bana göndermelerini istedim..sonra onları birleştirip kendimi de ekleyip çok güzel bir kısa film haline getirdim..Ağladı resmen..ama gel gelelim adam odun içinde yok yaratıcı şeyler yapamıyor o benim için :KK43:
Sağol canım çok teşekkür ederim. Çok naziksin :)))

düşünce çok güzel canım :) Benim eşimin de ilk doğum gününü ben kutlamıştım o da 27 yaşında :)) ve 2. doğum gününde de uçan kalpli balonlarla ; balonlardan sarkıttığım kağıtlara eşime özel sözler yazmıştım.Tabi ki pasta yaptırmıştım.Kendi yapma fırsatım yoktu inşallah bu sefer olur:) çok mutlu olmuştu ama o kağıtlar çöp oldu ben olsam saklardım .. normalde çok duygusal bir inan olmasına rağmen attı.. Her insan tabi ki de aynı değildir.. fikrini çok beğendim umarım şu an kullanamayacağı eşyalarına değer vermiyormuşçasına davranmaz.
Ben de senden bir şey rica edeceğim arkadaşım ; eşim köye gittiklerinde eski radyolarını bulmuş çok mutlu olup eve getirmişti.Ancak kaset yok eğer bulabilirsen nerden bulabileceğimi mesajla atabilirsin lütfen..Yılmadım..
ben de sürpriz yapçam :) Şimdiden teşekkürler ve mutlu nice yıllar diliyorum

düşünce çok güzel canım :) Benim eşimin de ilk doğum gününü ben kutlamıştım o da 27 yaşında :)) ve 2. doğum gününde de uçan kalpli balonlarla ; balonlardan sarkıttığım kağıtlara eşime özel sözler yazmıştım.Tabi ki pasta yaptırmıştım.Kendi yapma fırsatım yoktu inşallah bu sefer olur:) çok mutlu olmuştu ama o kağıtlar çöp oldu ben olsam saklardım .. normalde çok duygusal bir inan olmasına rağmen attı.. Her insan tabi ki de aynı değildir.. fikrini çok beğendim umarım şu an kullanamayacağı eşyalarına değer vermiyormuşçasına davranmaz.
Ben de senden bir şey rica edeceğim arkadaşım ; eşim köye gittiklerinde eski radyolarını bulmuş çok mutlu olup eve getirmişti.Ancak kaset yok eğer bulabilirsen nerden bulabileceğimi mesajla atabilirsin lütfen..Yılmadım..
ben de sürpriz yapçam :) Şimdiden teşekkürler ve mutlu nice yıllar diliyorum

Kaset satın al yazın google a, çıkan alışveriş sitesinde bir sürü alternatif var. İnternet adresi vermek yasak mıdır diye yazamadım :)

Kızlar eşimin doğum günü için 27 hediye almak istiyorum, yalnız her yaş için o yaşa uygun bir hediye olmasını istiyorum. Mesela bir yaş emzik, iki yaş biberon, üç yaş ayakkabı gibi. Bebek eşyalarını Allah nasip eder de oğlumuz olursa onun için kullanıriz bu sayede babasının eşyalarını kullanmış olur yavrum :) oğlu kardeşi kocası sevgilisi olanlar lütfen bir yaş ve yaşa uygun hediye önerilerinizi yazın bekliyorum :) beş aylık evliyiz ilk defa eşimin doğum gününde ben yanında olmuş olacağım ve ilk defa kutlamış olacağım. Emek vermek istiyorum yardımlarınıza ihtiyacım var. Şimdiden teşekkür ediyorum herkese :-*

Yaş 1 : emzik
yaş 2 : ayakkabı
yaş 3 : oyuncak araba
yaş 4 : boyama Kitabı boyalar :)))
Yaş 5 :
Yaş 6 :
Yaş 7 :cin ali serisi , tahta kalemler ortasi delik silgi :)))
Yaş 8 :bir kutu sulu göz sakızı :) inşallah bulurum :)
Yaş 9 :
Yaş 10:Tetris :)))
Yaş 11:
Yaş 12:
Yaş 13:
Yaş 14:
Yaş 15:
Yaş 16:
Yaş 17:
Yaş 18:
Yaş 19:
Yaş 20:
Yaş 21:
Yaş 22:
Yaş 23:
Yaş 24:
Yaş 25:
Yaş 26:
16 nisan Yaş 27 : kendi elcaizlerim ile yaşPasta :)

Yardımlarınızla maddeleri doldurucam inşallah. Bu arada hiç yaşPasta yapmadım. Tarif veren olursa çok ikram olur :)

bence 1 yaş ve 27 yaş arası hediye arama erkek milleti odundur onun yerine 1 27 yaş resimlerini albüm yap derim belki daha çok hoşuna gider hatta tanıştıktan sonra braber çekilmiş fotoları eklersin

X