Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Insallah atanirsin da gerek kalmaz cnm.. bende calismiyorum..Evlenince biraktim gecen yil tekrar ise girdim 3 ayda bel fitigi oldum ciktim:)Ama esime yardima gidiyorum ofiste telefonlari aciyorum sabahlari bikac saat :) bazende kaytariyorum...Bende kendi is yerimi acmak istiyorum ama hayal tabi suan:)hep bi kirtasiye acmak istemistim de cocukluktan beri :)

Son düzenleme:
TSH 0.08 Normal deger 0.3-5.6
Free t3 3.17 normal deger 2.5-3.9
Free t4 0.84 normal deger 0.6-1.1
Anti tg 0.1 normal deger 0.0-4.0
Anti tpo 5.0 normal deger 0.0-9.0
ispanyol tatlim ben gecende hormonlaima baktirdim doktor hipertroidi var ama ilac kullanmana gerek yok su an 3 ay sonra yine bakalim dedi, daha once benim normal deger araliginda olmazdi pek degerlerim. Sence de ilac kullanmaya gerek yok mu? Baska doktora da gitmeli miyim?

ben geldim bugün bir uyku modundayim ya öğlen uyumusum kalmışım bir uyandım aksam olmuş pump it up yaptın mi nasıl zor mu ben baktım bi cesaret edemedim zor gibi geldi
öğle uykusu güzeldir severim
loyalty bugün hastaneye gidecekti galiba dün oyle demişti yorulmustur bence afroditi bende merak ettim nerde acaba
afrodit nerdeee
süpermiş
ohhhh

çok geçmiş olsun canım
geçmiş olsun canım tekrardan
Aynen esim bile alisti artik.Bazen kahvalti hazirlarken yumurta bitmisse tamam tamam aglama gider alirim yoksa bütun gün homurdaniyosun diyo:)
favorim yumurta diyorsun

Bizdede valla yine portakal mandalina vr tv mod olursa isyan edicem artik:)
yok oyle olmaz inşallah ya son ana kalmak istemiyorum planlı olsun istiyorum ben burcumdan mı kaynaklı bilmiyorum boğa burcum hiç spontane yaşayamadım imreniyorum oyle yaşayanlara benim hep işim var

hayırlısı olsun canım

Yilbasında napiyosunuz kizlar:)

ay alintilarin altına sabahtan beri yazamadim sinir oldum burdan yazayim teşekkür ederim bu arada gecmis olsun loyalty bel fıtığı kötü oluyor zorlama kendini bu arada benimde yilbasina planım yok evde pijamalarimla gircem sanirsam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…