Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

oyle düşünme pozitif dusun kaptan herşey gonlunce olsun mutlu olursun umarım ben her zaman pozitifligi tercih ediyorum:-)
Ben de pozitifim canim takmiyorum kafayaa:KK49:
Kizlar bnm misafitim daha yeni gitti evi toparladim geldim en azindan menumu yazayim die.
Sabah
1yunurta
2 dilim kepekekmek
1 bardak cay

Oglen yemedim

Aksam yarim prsiyon manti
Bir kase corba
Arada da bir auc fndik fistik yedim
Yarim saat yuruyis 1lt su
guzel menun canim
Gunaydin kizlar. Ben dun cok kacirdim :KK43:( insallah bugun oyle olmaz. Eve donunce menumu yazacagm insallah
dikkat et tatlim

Dunku menum
Sabah
1 adet biskuvi
1 cikolata
1 nescafe

Ogle
1 porsiyon icli kofte(haslama)
1 dilim ekmek

Ara
1 nescafe

Ara
1 elma

Aksam
1 kase yogurt

Gece
Sinemada patlamis misir

Su 2 lt
Spor 60 dk tempolu yuruyus

selam güzeller
)
bu arada suyunu arttir cok etkisini göreceksin internette okumuştum minimum bir insanın içmesi gereken su kiloya göre değişiyor şöyle bir hesap var kilonu 0.032 ile carpiyorsun çıkan sonuç kadar lt şu içmen gerek senin kilonu icin yaklaşık en az 2lt ama mesela 100 kiloluk bir insan 3lt içebilir sen 3lt içersen zararlı yani en az 2 icmelisin en fazla 3ki içme o kadar 2 yeter:-) ayrıca şu icince ne oluyor parcalanan yağlar proteinler artıklar ışte idrarla atiliyor birde su ictikce tüm sindirim sistemi elemanlari harekete geçiyor ordan bobreklerdesüzülüyor olayı bosverde telefonda uzun uzun anlatmak saçma bunların hepsi icin enerji harcanıyor yani kilo vermeye şu içmek etkili özet bu:-)

birde dün bişey okudum bir topikte düzenli uyuyan insanlarda günde 8 saat özellikle saat başı vücut 99 kalori yakiyormus 8saate kadar daha doğrusu fazlası da pek onerilmiyor kac saatten sonrası bilmiyorum ama belli bir saatten fazla uyuyorsa da insan kilo alma sebebiymis yani uyku da cok önemli ne cok az ne cok fazla:-) deadline dan bilgiler gibi oldum:-)
bilgiler için çok teşekkürler canım.. su içmeyle ilgili bir not da benden .. alınan sıvıların böbrekler yoluyla atılmasında 1 ml idrar için 0.8 kalori harcanır. yani içmeniz gerken suyun dışında fazladan içtiğiniz 100 ml su size 80 kalori harcatır..
Kizlar bu hafta 7. Olmusuz malum epey sabit kilomuz vardi:KK17::KK47:neyse moral bozmak yok artik haftaya yukselmemiz lazim guzel haber aprilcim bireysel derecede 3. Olmus tebrik ediyorum kendisiniii:nazar::nazar::nazar:
haftaya daha iyi olacağızzzzz.. aprili ayrıca tebrik ederim
evet şu an ideale yaklasmak uzeresin kaptan yakışır yani ulasirsin inşallah bende seninle aynı boydayim kilo verdikçe bacaklarından inceliyor belki birgün giyerim:-)

ah ah bana beni hatırlattı ben oraya ulaşmadan durmayı akıl ettim şükür ki:-) bende bekarim aslında beni kendime getiren bir kadın oldu geçen sene kışın böyle kalın bir kazak giymistim birde şişme mont 72 kilo falandim otobüse bindim kadın bana demesin mi kızım hamilesin galiba gel otur diye böyle ne desem bilemedim simdi evli değilim ki ben desem diyemedim ne dedim onu bile hatirlamiyorum cok moralim bozulmuştu birde sürekli tombik olduğumu söyleyip duran ve benim bundan rahatsız olmayacağımı düşünen insanlar var onlarda etken tabi inşallah arkadasinda veririm kilolarını kimse bu durumlarda kalmasın istiyorum böyle davranan insanlara da sinir oluyorum :-)
ayy o insanlar yok muuuuu.. yaa ben ilk doğumumdan sonra 6 ay fln hiç dikkat etmedim 80 civarındaydım.. insanlar bana tosun dana vs diyorlardı.. kendi babam bile doğumdan sonra hastaneden çıkıyoruz sezaryanlıyım arabaya zorlandım binerken ' şişko anne binemedin arabaya' demişti.. el insaf yaa daha yeni doğum yapmışım.. ama şimdi sen verirsin o zaman nasıl verdin yine verirsin diyorlar..
Kotu bir aniymis ama motive etmis seni bak tatlim, giyersin canim sende dert etme:KK76:ben de bekarim en guzeli bekarlik bence eskiden 30 yasinda cocuk sahibi olurum herhalde falan diyordum simdi 30 da evlenirim herhalde diyorum:eek:27 olduk plan falan yok

evet cok motiveyim artık şu an bile cok farkediyor daha cok motive oluyorum:-) bende 25 yaşındayım yakınmışiz:-) bizim ailede kızlar 30 dan önce evlenmiyor zaten henüz göremedim kuzenlerim falan herşeyin zamanı var ya allah mesut etsin de herşey zamanında senin içinde herşey güzel olur umarım kaptan;-)
ooo kızlar gençlğin güzelliğin doruğundasınız maaşallah... kısmet işi belli olmaz herşeyin bir zamanı var.. günümüzde zaten artık hep 30 civarı evlenliyor..
Kizlar bnm misafitim daha yeni gitti evi toparladim geldim en azindan menumu yazayim die.
Sabah
1yunurta
2 dilim kepekekmek
1 bardak cay

Oglen yemedim

Aksam yarim prsiyon manti
Bir kase corba
Arada da bir auc fndik fistik yedim
Yarim saat yuruyis 1lt su
afiyet olsun keşke öğlen de meyve fln atıştırsaymışsın çok acıkmışsındır..
gunaydin kızlar mutlu hafta sonları :-)

Gunaydin guzeller
çok geç oldu ama tünaydııııınnn

Dunku menum
Sabah
1 adet biskuvi
1 cikolata
1 nescafe

Ogle
1 dilim ekmek

Ara
1 nescafe

Ara
1 elma

Aksam
1 kase yogurt

Gece
Sinemada patlamis misir

Su 2 lt
kaptancım bu nasıl menü böyle :KK20: işe yarar bir yoğurtla elma var.. hiç bir şey yememişsin boş karbonhidrat dolu menün..

dünkü menüm
sabah: 1 dilim tam buğday ekmeği, 1 kk beyaz peynir, 2 kaşık lor peyniri, 5 zeytin, dereotu, domates , salatalık, 1 haşlanmış yumurta, 1 dilm tahin helvası
öğle: 1 kase nesfit+ müsli
ara: 2 dilim tam buğday ekmeği ve beyaz peynrile yapılmış yağsız tost, nescafe, 2 tanecik de cici bebe bisküvi,
akşam haşlanmış brokoli ve yoğurt
ara: 10 badem 2 kayısı
su 3 lt
spor 1 saat yürüyüş

Selam kızlar dünkü menüm
gec kahvaltı
1 haslama yumurta
3 biber
Yarim domates
biraz dereotu kuzu kulagı
kk peynir
4 zeytin
1 çay kasıgı ayvareceli
1 ck tereyag
1 poğaça

Ara irmik helvasi bikac cay kasigi

Aksam
balik ekmek ceyrek (disardaydim ilk kez yedim cok iyiymis)
Ara
bi muz
bi bardak ayran
spor yok
1.5 lt su
not:kaptan bugün evden cikmadan 1 saat yürüycem insallah aksatmam bu hafta..

Selam kızlar dünkü menüm
gec kahvaltı
1 haslama yumurta
3 biber
Yarim domates
kk peynir
4 zeytin
1 çay kasıgı ayvareceli
1 ck tereyag
1 poğaça

Aksam
Ara
bi muz
bi bardak ayran
spor yok
1.5 lt su
güzel olmuş afiyet olsun..ben de bu akşam hamsi tava yemeyi hayal ediyorum bakalım

Dunku menum
Sabah
1 adet biskuvi
1 cikolata
1 nescafe

Ogle
1 dilim ekmek

Ara
1 nescafe

Ara
1 elma

Aksam
1 kase yogurt

Gece
Sinemada patlamis misir

Su 2 lt

kaptancım bu nasıl menü böyle :KK20: işe yarar bir yoğurtla elma var.. hiç bir şey yememişsin boş karbonhidrat dolu menün..

tam olarak katiliyorum karbonhidrat konusuna :-) ben kahvaltıya bittim kaptan nasıl doydun onlarla ben bisküvi cikolata nescafeyi aç karnına icince daha cok acikiyorum :-)
dünkü menüm
sabah: 1 dilim tam buğday ekmeği, 1 kk beyaz peynir, 2 kaşık lor peyniri, 5 zeytin, dereotu, domates , salatalık, 1 haşlanmış yumurta, 1 dilm tahin helvası
öğle: 1 kase nesfit+ müsli
ara: 2 dilim tam buğday ekmeği ve beyaz peynrile yapılmış yağsız tost, nescafe, 2 tanecik de cici bebe bisküvi,
akşam haşlanmış brokoli ve yoğurt
ara: 10 badem 2 kayısı
su 3 lt
spor 1 saat yürüyüş
tebrik ederim canım cok güzel bir menü diyetisyen menüsü mu tam olarak:-) su ve sporda cok iyi:-)

Selam kızlar dünkü menüm
gec kahvaltı
1 haslama yumurta
3 biber
Yarim domates
kk peynir
4 zeytin
1 çay kasıgı ayvareceli
1 ck tereyag
1 poğaça

Aksam
Ara
bi muz
bi bardak ayran
spor yok
1.5 lt su
menü cok güzel olmuş suda artmış farkettim:-) balık ekmek bende cok severim ya ekmeği olmasa daha iyi şimdilik ekmeksiz yiyorum

tam olarak katiliyorum karbonhidrat konusuna :-) ben kahvaltıya bittim kaptan nasıl doydun onlarla ben bisküvi cikolata nescafeyi aç karnına icince daha cok acikiyorum :-)

tebrik ederim canım cok güzel bir menü diyetisyen menüsü mu tam olarak:-) su ve sporda cok iyi:-)

menü cok güzel olmuş suda artmış farkettim:-) balık ekmek bende cok severim ya ekmeği olmasa daha iyi şimdilik ekmeksiz yiyorum
diyetisyen menüsünden cok az farklı oldu dün.. listeyi atayım size ..

diyetisyen listesinden azıcık farklı oldu dün.. ama bugün aynen devam bakalım.. alşama balık gelirse kocamla birlikte devam gelmezse ne yiycem bilmiyorum..sabah eşimle konuştuk bugün hamsi tava yiyelim diye.. 1 saatliğine çıkıyorum işim var diye 11 de çıktı evden hala ortada yok..

diyetisyen listesinden azıcık farklı oldu dün.. ama bugün aynen devam bakalım.. alşama balık gelirse kocamla birlikte devam gelmezse ne yiycem bilmiyorum..sabah eşimle konuştuk bugün hamsi tava yiyelim diye.. 1 saatliğine çıkıyorum işim var diye 11 de çıktı evden hala ortada yok..
o kadar sapmalar cok etkilemez bence esin getirir bence balıgi getiremezse de başka hafif şeyler yersin :-) erkeklerin genel özelliği sanırım o gidip gelememek babamda cok yapar böyle acliktan oluruz o gelene kadar:-) afiyet olsun simdiden ;-)

image.jpg
Ben de arkadasin hazirladigi masayi gondereyim pek diyet grubuna uygun olmadi ama bunlar birer sinavvvv

Eki Görüntüle 1326590 Ben de arkadasin hazirladigi masayi gondereyim pek diyet grubuna uygun olmadi ama bunlar birer sinavvvv
kaptancim yazılı ve sözlü sınav mi yapiyon bize :-)aman cok yeme durdur kendini ben olsam biraz zorlanirdim ama kurabiye dayanamıyorum ondan bir tane yiyesim geldi:-) neyseki ben orda değilim sana sınavda başarılar dinleme beni sofrada güzelmiş arkadasinin eline sağlık :-)

kaptancim yazılı ve sözlü sınav mi yapiyon bize :-)aman cok yeme durdur kendini ben olsam biraz zorlanirdim ama kurabiye dayanamıyorum ondan bir tane yiyesim geldi:-) neyseki ben orda değilim sana sınavda başarılar dinleme beni sofrada güzelmiş arkadasinin eline sağlık :-)
Sagol canim abartmadan tadina baktim iste biraz biraz

X