Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Sporla desteklesen guzel olur canim
bilgiler icin tsk tatlim

sağol canım..En eski arkadaşım ama hep kilo sorunu vardı şimdi dahada aldı 90 kilo boyuda 165 falan..Ama işi stresli ve üzülünce yada sinirlenince yeme huyu var şimdi konustuk da 1 kilo vermiş diyetisyene gitmiş bende squat falan bahsettim aksamları eve gidince yapsın die bakalım..İnsallah istikrarlı olurda zayıflar kendimden çok onu istiyorum yaa daha bekar..

Tupper koku yapmiyor mu canim? Arkadas almisti da kokudan su icemedi bende cool gear var hic koku yapmiyor 1 ltreye yakin

Boyum 162 canim hedefim 53 ama benim bacaklarim guzeldir yaa ama giyemiyorum ben de kiskanc sevgili faktoru bi de rahat edemiyorum ama ozel gunlerde severim
evet şu an ideale yaklasmak uzeresin kaptan yakışır yani ulasirsin inşallah bende seninle aynı boydayim kilo verdikçe bacaklarından inceliyor belki birgün giyerim

ah ah bana beni hatırlattı ben oraya ulaşmadan durmayı akıl ettim şükür ki bende bekarim aslında beni kendime getiren bir kadın oldu geçen sene kışın böyle kalın bir kazak giymistim birde şişme mont 72 kilo falandim otobüse bindim kadın bana demesin mi kızım hamilesin galiba gel otur diye böyle ne desem bilemedim simdi evli değilim ki ben desem diyemedim ne dedim onu bile hatirlamiyorum cok moralim bozulmuştu birde sürekli tombik olduğumu söyleyip duran ve benim bundan rahatsız olmayacağımı düşünen insanlar var onlarda etken tabi inşallah arkadasinda veririm kilolarını kimse bu durumlarda kalmasın istiyorum böyle davranan insanlara da sinir oluyorum

Kotu bir aniymis ama motive etmis seni bak tatlim, giyersin canim sende dert etmeben de bekarim en guzeli bekarlik bence eskiden 30 yasinda cocuk sahibi olurum herhalde falan diyordum simdi 30 da evlenirim herhalde diyorum27 olduk plan falan yok

Kotu bir aniymis ama motive etmis seni bak tatlim, giyersin canim sende dert etmeben de bekarim en guzeli bekarlik bence eskiden 30 yasinda cocuk sahibi olurum herhalde falan diyordum simdi 30 da evlenirim herhalde diyorum27 olduk plan falan yok
evet cok motiveyim artık şu an bile cok farkediyor daha cok motive oluyorum bende 25 yaşındayım yakınmışiz bizim ailede kızlar 30 dan önce evlenmiyor zaten henüz göremedim kuzenlerim falan herşeyin zamanı var ya allah mesut etsin de herşey zamanında senin içinde herşey güzel olur umarım kaptan;-)

Bizde 30 ustu de evlenmiyor evli kuzen falan pek yok gibi nasip bakalim

Kizlar bnm misafitim daha yeni gitti evi toparladim geldim en azindan menumu yazayim die.
Sabah
1yunurta
2 dilim kepekekmek
1 bardak cay

Oglen yemedim

Aksam yarim prsiyon manti
Bir kase corba
Arada da bir auc fndik fistik yedim
Yarim saat yuruyis 1lt su

dün cok yemedigin icin menünün kararinda olmuş bence dengelemissin gibi geldi yürüyüş bile var su birazcık daha olsaydı daha iyiymiş
Gunaydin kizlar. Ben dun cok kacirdim ( insallah bugun oyle olmaz. Eve donunce menumu yazacagm insallah
bugün dikkat edersin canım birşey olmaz

dün cok yemedigin icin menünün kararinda olmuş bence dengelemissin gibi geldi yürüyüş bile var su birazcık daha olsaydı daha iyiymiş

Artik canm istese de yiyemiyorum canm alismisim hemen doyuyorum mide almiyor ama suyu da kosturmaktan elime alip da icemiotum sabah kalinca bi yarim lt dikiyrum kafaya bi de yatarken o kadar ama telasem bitti artik iceeim daha

Artik canm istese de yiyemiyorum canm alismisim hemen doyuyorum mide almiyor ama suyu da kosturmaktan elime alip da icemiotum sabah kalinca bi yarim lt dikiyrum kafaya bi de yatarken o kadar ama telasem bitti artik iceeim daha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…