Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Insallah canim ben de yarin arkadasa gezmeye gitcm tutmaliyim kendimii

evet canim ya dikkat edelim..benim de yilbasi hedefim 75 altina inmek..
kaptanim brn de deadline ile ayni hesabi bulffum 60,5

evet kizlaaaaarr..
yılbaşına4 hafta kaldı hadi bakalım hedeflerinizi görelim ...mesela ben 75 in altına inmek istiyorum bakalım başarabilecek miyim size nasıl hedef koydunuz

evet kizlaaaaarr..
yılbaşına4 hafta kaldı hadi bakalım hedeflerinizi görelim ...mesela ben 75 in altına inmek istiyorum bakalım başarabilecek miyim size nasıl hedef koydunuz
ins canım olur bence oyle cok hedefimiz yok sonuçta önümüzde 4 hafta var sayılır

Benim de hedefim yılbaşına kadar 70 olmaktı ama, maalesef mümkün görünmüyor.. ama azmetmeye devam
olur canım sen pes etme gitmez gitmez bir bakmissin beklemediğini anda gitmeye başlamış bende hep oyle olur bi yerden sonra duraklama geçince hızlanıyor kilo verme

Ben en azindan 60a inmek istiyorum ama gonul ister ki 58 olayim yada hamisss:) :)
amin canim hayırlı olsun inşallah gönlünden geçen

Yilbasinda hedefim bi yerlere gitmek o sayilir mi cok skldim cunkuuu
olur kaptan sayalım seni mi kircaz git eglen ama biraz daha çıtır gidebilirsin

sayılır tabii..neresi mesela..paris roma İstanbul

kibris...benim icin hayal simdilik..belki srneye..
Yurtdisi simdilik zor gec kaldm plana istanbul ankara neresi olursaaa ama biyer lutfennn
aynen canim minielbise giyerim

Yurtdisi simdilik zor gec kaldm plana istanbul ankara neresi olursaaa ama biyer lutfennn

aynen canim minielbise giyerim
ay kaptan gez ya ama ankara cok sıkıcı havalarda kötü ben istanbulu tercih ederim gerçi ankarada oldugumdan sıkıldım sen kendin karar ver bu arada senin boyun kaçtı birde hedefini merak ettim asıl hedefini yani ona göre mini etek giyebilecekmisin karar vercem benim dolma gibi bacaklarım var miniyi bırak normal etek giymeyi bile sevmiyorum

Selam kizlar dünkü menüm...
Sabah
1 haslanmis yumurta
4 zeytin
2 kk peynir
Biraz cevizli simit
3 dilim sucuk
biraz domates yarimdan az
1 biber bikac dilim salatalik

Oglen
turk kahvesi orta
bi kurabiye

Aksam
tavuklu mantar sote yarim tabak
2 kasik pilav

Ara
yarim bardak süt
2bisküvi

Spor yok
1 lt su

Deadline nasilsin canim? Ben cok abartmisim dimi ya...
evet ama vücudunu bayadir sasirtmissin iyi olmuş bu seferlik bunu hergün devam ettirme yalnız cok karbonhidratlı akşam bisküvi yeme bence ara ogunde yoğurt süt falan öneririm menun kötü değil miktarları az zaten birde spor yaptın mi tamamdir gerçi bende yapsam iyi olacak ama nerde ama yinede pilav ve kurabiye aynı gun olmasın şeker deposu arkadaşlar cok yaklastirma onları inşallah bu hafta sende duraksamayi kircaksin cok heyecanlı olacak seni takipteyim ;-)

)
Deadline nasilsin canim? Ben cok abartmisim dimi ya...
bu arada suyunu arttir cok etkisini göreceksin internette okumuştum minimum bir insanın içmesi gereken su kiloya göre değişiyor şöyle bir hesap var kilonu 0.032 ile carpiyorsun çıkan sonuç kadar lt şu içmen gerek senin kilonu icin yaklaşık en az 2lt ama mesela 100 kiloluk bir insan 3lt içebilir sen 3lt içersen zararlı yani en az 2 icmelisin en fazla 3ki içme o kadar 2 yeter ayrıca şu icince ne oluyor parcalanan yağlar proteinler artıklar ışte idrarla atiliyor birde su ictikce tüm sindirim sistemi elemanlari harekete geçiyor ordan bobreklerdesüzülüyor olayı bosverde telefonda uzun uzun anlatmak saçma bunların hepsi icin enerji harcanıyor yani kilo vermeye şu içmek etkili özet bu

birde dün bişey okudum bir topikte düzenli uyuyan insanlarda günde 8 saat özellikle saat başı vücut 99 kalori yakiyormus 8saate kadar daha doğrusu fazlası da pek onerilmiyor kac saatten sonrası bilmiyorum ama belli bir saatten fazla uyuyorsa da insan kilo alma sebebiymis yani uyku da cok önemli ne cok az ne cok fazla deadline dan bilgiler gibi oldum

ay ben kosarsam yada yürürsem 2 lt cikabiliyorum..Ama 1 lt yi gecemiyorum normalde tuvaletten cikamiyorum canim:)

ay ben kosarsam yada yürürsem 2 lt cikabiliyorum..Ama 1 lt yi gecemiyorum normalde tuvaletten cikamiyorum canim:)
o zaman 1lt yi biraz geçmeye çalış yinede özellikle hafta sonu daha rahat olur 4 bardak su 1 lt denk geliyor ya 5 içmeye çalış bu hafta özellikle aksam evdeyken 2bardak icersin rahat disarda sorun oluyorsa 1 bardak sabah kalkınca iç aç karnına 2 bardakta gun içinde icersen başlangıç icin 5 bardak en azından uygun mu

benim ev ve dısarısı için şişelerim var :)tupper..Evdeki 500ml dısarısı için olan 425 ml..mesela evde o şişeyle 3 tane içmeye calısıyorum günde ama 2 de kalıyorum..Suan da da 2.si bitmek üzere ama 3 olurmu yatana kadar zorlıycam tansiyonum düştü sanırım basım dönüyo bugün yürümedim..Bu hafta misafir çağırmadım hiç spor aksatmadan yapıp bakcaktım 500 kalori yakmaya calıscam ama arkadas msj atmıs uğrıcam yarın die..Diyet yapmaya başladım eve akın basladı normalde kimse gelmezdi bi popüler oldum Bu arada gelen arkadasımda kilolu baya gaza getirdim diyete başlıcakmış onada hediye su şişesi aldım

cok iyi yapmışsın keşke biride bana böyle sürpriz yapsaydı arkadasin cok şanslı bizde normalde kimse uğramaz bir ders çalışırken bir de diyet yaparken gelen giden eksik olmaz hep beni buluyorlarmis gibi hissediyorum oyle olunca kolay gelsin ama cok iyi yapmışsın şişeleri almakla;-)

Boyum 162 canim hedefim 53 ama benim bacaklarim guzeldir yaa ama giyemiyorum ben de kiskanc sevgili faktoru bi de rahat edemiyorum ama ozel gunlerde severim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…