Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

ne sen sor ne be soyleyim :-) böyle kıtır kıtır bişey ama tereyağlı unlu küçük baklava dilimi şeklinde oluyorlar cok yemedim gerçi ama sonuçta yağlı bişey:-(
Canım çok merak ettim bulduğum yerde kesinlikle alıcam denicem tabii az yemek kaydıyla :)

yarinki planimi yaptım tavuk haslayip aksam salatayla onu yemeyi planlıyorum mantıda sadece tadımlık yiycem sonuçta bu yola baskoydum :-)
iyi plan canım ...

Canım çok merak ettim bulduğum yerde kesinlikle alıcam denicem tabii az yemek kaydıyla :)

iyi plan canım ...
gondereyim ıstersen:-) gerçi beypazarinda yiyince daha güzel sıcak oluyor ben ankara merkezde oldugumdan dışardan en benzeyenini yiyorum:-) neyse bu kadar yemek muhabbetini keseyim simdi başka arkadaşları kaçamağı itmeyeyim :-( siz yapmayın böyle şeyler arkadaşlar lütfen :-)

kızlar içim icimi yiyor itiraf etmezsem rahat olamiycam :-) simdi ben oh böyle kilo veriyorum falan arkadaşlarla bulustuk
sen zayiflamissin falan bende a oylemi falan diyet yaptigimi söylemiyorum tabi neyse ben aç değilim yeni yedim falan geçiştirdim ama... sonra taze sıcak sıcak beypazarı kurusu gördük biryerde bende bayılırım yedim baya ışte :-( yarindakomsular gelecekmis mantı günü varmış bende cok severim de mantı günü diye birşey mi olur ya cok mutsuzum suan :-(
ohh ohhh biz ackiktan olelim gotur sen ggötür.saka bir yana manti konusunda soyle bir fikrim var eger yemiycem yemiycem dersrn bir anda bakmussin iki tabak yemissin..ama sen ye yarim tBak fln o zaman fazladini canin crkmez sporu faxla yaparsin yarin..
gondereyim ıstersen:-) gerçi beypazarinda yiyince daha güzel sıcak oluyor ben ankara merkezde oldugumdan dışardan en benzeyenini yiyorum:-) neyse bu kadar yemek muhabbetini keseyim simdi başka arkadaşları kaçamağı itmeyeyim :-( siz yapmayın böyle şeyler arkadaşlar lütfen :-)
bak simdi gece gece yaptigina :KK67: neler neler geciyor aklimdan..beypazari kurusunu tarif ederken ben gozumde baklava fln canlandiriyorum..kiz uyisa da yatsam yoksa gifip bisryler yiycem bu gidisle

***1.TAKIM 390. ETAP***

sosyestetik(58.5/58.4/0.1/0.17)
ApriL_2007(93.8/92.0/1.8/%1.92)
jasmine53(76.4/76.4/0/%0)kilosu sabit
prensesss016(57.3/56.7/0.6/%1.04)
ispanyol(77.5/////%)
dagatesi(63.5/63.5/0/%0)
mahzen77(83.2/83.2/0/%0)kilosu sabit
loyalty88(56.6/56.6/0/%0)kilosu sabit
afrodit26 (64.4/63.6/0.8/%1.24)
deadline(67.2/ 66.5/ 0.7/%1.04)

1. Takim Ortalamasi:%

Kizlar daha eve yeni gelebildim. Aglamak istiyorum yaaa. Is getirdim bir de. Ya da getirmek zorunda kaldim. Sabaha kadar onlari yapacagim bir de. Insallah yarin yazabilirim.

Kizlar daha eve yeni gelebildim. Aglamak istiyorum yaaa. Is getirdim bir de. Ya da getirmek zorunda kaldim. Sabaha kadar onlari yapacagim bir de. Insallah yarin yazabilirim.
ahh canimm..Allah kolaylik versin guzelim..biraz dinlen oyle yap bari..

Canım çok naziksin göndermiş kadar oldun tŞkrler .Demekki napıoruz gidip yerinde yiyoruz :) evet tabiii kesinlikle yapmamalıyız cısssSS

kolay gelsin canım sonuçta yogunsun giremesende hbr verdin sonuçta işlerin yoğunluğu azalınca gelirsin :-) cok işin olursa birdaha bana ozelden falan mesaj atabilirsin kilonu ben hesaplayıp tabloya eklerim aklında olsun ya da buraya yaz birileri ekler bence:-)

İyi geceler arkadaşlar benim gözler kaymaya başladı hadi byeee
iyi geceler canım ayrıca teşekkür ederim o senin inceligin :KK66:

ohh ohhh biz ackiktan olelim gotur sen ggötür.saka bir yana manti konusunda soyle bir fikrim var eger yemiycem yemiycem dersrn bir anda bakmussin iki tabak yemissin..ama sen ye yarim tBak fln o zaman fazladini canin crkmez sporu faxla yaparsin yarin..

bak simdi gece gece yaptigina :KK67: neler neler geciyor aklimdan..beypazari kurusunu tarif ederken ben gozumde baklava fln canlandiriyorum..kiz uyisa da yatsam yoksa gifip bisryler yiycem bu gidisle
evet canım fikrini değerlendirmeye aldım duruma göre :-) bende yazarken neler geçti aklımdan o yüzden kısa kestim aman gece gece unut oyle şeyleri :-) iyi geceler bu arada

kızlar içim icimi yiyor itiraf etmezsem rahat olamiycam :-) simdi ben oh böyle kilo veriyorum falan arkadaşlarla bulustuk
sen zayiflamissin falan bende a oylemi falan diyet yaptigimi söylemiyorum tabi neyse ben aç değilim yeni yedim falan geçiştirdim ama... sonra taze sıcak sıcak beypazarı kurusu gördük biryerde bende bayılırım yedim baya ışte :-( yarindakomsular gelecekmis mantı günü varmış bende cok severim de mantı günü diye birşey mi olur ya cok mutsuzum suan :-(
Az yersin canim sende ya da diger ogunlere dikkat edersin

***1.TAKIM 390. ETAP***

sosyestetik(58.5/58.4/0.1/0.17)
ApriL_2007(93.8/92.0/1.8/%1.92)
jasmine53(76.4/76.4/0/%0)kilosu sabit
prensesss016(57.3/56.7/0.6/%1.04)
ispanyol(77.5/////%)
dagatesi(63.5/63.5/0/%0)kilosu sabit
mahzen77(83.2/83.2/0/%0)kilosu sabit
loyalty88(56.6/56.6/0/%0)kilosu sabit
afrodit26 (64.4/63.6/0.8/%1.24)
deadline(67.2/ 66.5/ 0.7/%1.04)

1. Takim Ortalamasi:%

evet canım fikrini değerlendirmeye aldım duruma göre :-) bende yazarken neler geçti aklımdan o yüzden kısa kestim aman gece gece unut oyle şeyleri :-) iyi geceler bu arada
Gece gece beypazari kurusu manti baklavaya benziyor falan olmadi ama deadline tatlim yaaa

Iyi gecelee tatli ruyalar kizlar bi tek ispanyol ispanyol bildirim yapmadi o da yarin sabahtan yapar sanirim listeyi duzenleyip paylasim alanina tasirim insallah unutursam lutfen biriniz bana yardimci olsun unutmam insallah cok yogun olmam opuldunuz

X