Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Dunku menum
Ceyrek dilim ekmek
1 nescafe

Ogle
2 adet krem peynirli uno sandvic ekmegi

Ara
1 nescafe

Aksam
1 parca katmer
1 dilim peynir
Bir kurabiyenin yarisi
1 mandalina

Su 1 lt( su icemedim sulugumu bi yerde unuttum herhalde)
Spor 30 dk tempolu yuruyus

***1.TAKIM 390. ETAP ***

sosyestetik(58.5/////%)
ApriL_2007(93.8/92.0/1.8/%1.92)
jasmine53(76.4/////%)
prensesss016(57.3/////%)
ispanyol(77.5/////%)
dagatesi(63.5////%)
mahzen77(83.2/////%)
loyalty88(56.6/56.6/0/%0)
afrodit26 (64.4/////%)
deadline(67.2/////%)

1. Takim Ortalamasi: %

Merhaba kizlar misafiri vardida giremedim..Kilom sabit maalesef..Neyseki almamisim..Cok üzüldüm..Dünkü menüm.
Gec kahvalti
1 pogaca
Öğlen
hellimli salata
1 kurabiye minik visneli
su
aksam
tonbalikli salata
Portakal suyu sekersiz
Ara
form bisküvi yarim paket
1 sekersiz cay
spor yok
1 lt su

Kizlar merhaba

bir turlu yazamadim. Telefondan kilomu duzeltemedim. Bu aksam da eve gec donecegim ne yazikki. Uef cok yoruldim kizlar ya. Yarin aksam 6 da toplanti var yine. Haftaya h.sonu yine ofisteyiz. Bunalmis bir haldeym. Pek giremiyor olusumun nedenleri bunlar. Insallah bu msji gonderebilirim. Nedense bazen gitmiyor.

Dunku menum
Ceyrek dilim ekmek
1 nescafe

Ogle
2 adet krem peynirli uno sandvic ekmegi

Ara
1 nescafe

Aksam
1 parca katmer
1 dilim peynir
Bir kurabiyenin yarisi
1 mandalina

Su 1 lt( su icemedim sulugumu bi yerde unuttum herhalde)
Spor 30 dk tempolu yuruyus
canım güzel menün sadece eksik olan vitaminli şeyler hiç yok.Aman dikkat kuzum :KK66:

Kizlar merhaba

bir turlu yazamadim. Telefondan kilomu duzeltemedim. Bu aksam da eve gec donecegim ne yazikki. Uef cok yoruldim kizlar ya. Yarin aksam 6 da toplanti var yine. Haftaya h.sonu yine ofisteyiz. Bunalmis bir haldeym. Pek giremiyor olusumun nedenleri bunlar. Insallah bu msji gonderebilirim. Nedense bazen gitmiyor.
oyy canım oy seni çok iyi anlıyorum yoğunluk deme bana bilirim :KK43:

iyi aksamlar kızlar nasılsınız:-)
iyi akşamlar canım iyiyim sen nasılsın .Şimdi eve girdim sen napıyosun ?

***1.TAKIM 390. ETAP***

sosyestetik(58.5/58.4/0.1/0.17)
ApriL_2007(93.8/92.0/1.8/%1.92)
jasmine53(76.4/76.4/0/%0)kilosu sabit
prensesss016(57.3/56.7/0.6/%1.04)
ispanyol(77.5/////%)
dagatesi(63.5////%)
mahzen77(83.2/83.2/0/%0)kilosu sabit
loyalty88(56.6/56.6/0/%0)kilosu sabit
afrodit26 (64.4/63.6/0.8/%1.24)
deadline(67.2/ 66.5/ 0.7/%1.04)

1. Takim Ortalamasi:%

canım güzel menün sadece eksik olan vitaminli şeyler hiç yok.Aman dikkat kuzum :KK66:

oyy canım oy seni çok iyi anlıyorum yoğunluk deme bana bilirim :KK43:

iyi akşamlar canım iyiyim sen nasılsın .Şimdi eve girdim sen napıyosun ?
sağol canım bende iyiyim dışardan geldim yemek yedim geldim:-) herkes cok yoğun burda bu aralar bir ben bosum pek sevmesemde mecbur bosum buralarda takılmaya çalışıyorum:-) paylaşım alanında yine bir oylama var birde haberiniz varmı ben haberci oldum burda:)

sağol canım bende iyiyim dışardan geldim yemek yedim geldim:-) herkes cok yoğun burda bu aralar bir ben bosum pek sevmesemde mecbur bosum buralarda takılmaya çalışıyorum:-) paylaşım alanında yine bir oylama var birde haberiniz varmı ben haberci oldum burda:)
Afiyet olsun , ne güzel boş kalabilmek bende son zamanlarda öyle bir yoğundum ki hiç giremedim nerdeyse.Hiç haberim yok daha doğrusu vakit mi var ? Nedir canım oylama ?

ben dünkü menum yazmamisim 2.5 lt su 10dk zumba anca bu kadar oldu
kahvalti: 3dilim ekmek büyüklüğünde ekmege lor peynirli domatesli yağsız tost 3yeşil zeytin bol maydonoz roka dereotu limonlu siyah çay
ara: 1kupa süt içine 1tatlı kaşıği türk kahvesi attım yanında 1parça bitter cikolata
öğle: 3kepçe çorba
ara: yarım elma üzeri tarcinli
aksam: 2haşlanmış patates bol mevsim salata

Afiyet olsun , ne güzel boş kalabilmek bende son zamanlarda öyle bir yoğundum ki hiç giremedim nerdeyse.Hiç haberim yok daha doğrusu vakit mi var ? Nedir canım oylama ?
yeni gelen üye deneme süresi yapılsın o hafta listeye girmesin demiş puskuut birde bu hafta yeni üyeleri listeye almayın demiş bizde yeni üye yok zaten oylamada yeni üye deneme süresi kac hafta olsun 2 hafta yada 3 hafta falan diye kaptanlar fikrini yazıyor haftaya kadar vakit var sanırım

yeni gelen üye deneme süresi yapılsın o hafta listeye girmesin demiş puskuut birde bu hafta yeni üyeleri listeye almayın demiş bizde yeni üye yok zaten oylamada yeni üye deneme süresi kac hafta olsun 2 hafta yada 3 hafta falan diye kaptanlar fikrini yazıyor haftaya kadar vakit var sanırım
Anladım canım deneme süresi olması tabiki iyi artık sosyestetik sosyestetik karar verir kaç hafta olacağına :)

kızlar içim icimi yiyor itiraf etmezsem rahat olamiycam :-) simdi ben oh böyle kilo veriyorum falan arkadaşlarla bulustuk
sen zayiflamissin falan bende a oylemi falan diyet yaptigimi söylemiyorum tabi neyse ben aç değilim yeni yedim falan geçiştirdim ama... sonra taze sıcak sıcak beypazarı kurusu gördük biryerde bende bayılırım yedim baya ışte :-( yarindakomsular gelecekmis mantı günü varmış bende cok severim de mantı günü diye birşey mi olur ya cok mutsuzum suan :-(

kızlar içim icimi yiyor itiraf etmezsem rahat olamiycam :-) simdi ben oh böyle kilo veriyorum falan arkadaşlarla bulustuk
sen zayiflamissin falan bende a oylemi falan diyet yaptigimi söylemiyorum tabi neyse ben aç değilim yeni yedim falan geçiştirdim ama... sonra taze sıcak sıcak beypazarı kurusu gördük biryerde bende bayılırım yedim baya ışte :-( yarindakomsular gelecekmis mantı günü varmış bende cok severim de mantı günü diye birşey mi olur ya cok mutsuzum suan :-(
O nedir canım Beypazarı kurusu ? Eyvah mantı günümü canım az ye su iç yanında bol bol tutar o seni yiyemezsin fazla :)

O nedir canım Beypazarı kurusu ? Eyvah mantı günümü canım az ye su iç yanında bol bol tutar o seni yiyemezsin fazla :)
ne sen sor ne be soyleyim :-) böyle kıtır kıtır bişey ama tereyağlı unlu küçük baklava dilimi şeklinde oluyorlar cok yemedim gerçi ama sonuçta yağlı bişey:-(

X