Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Selam kizlar nasilsinizz ben resmen ac gezdim tum gun 30 dk yuruyus de yaptim tutun beni aksam da az yiyeyimmm
Merhaba tatlım , iyilik diyelim iyi olsun :) Canım tüm gün aç gezme akşam aç yat daha iyi olur...

Dunku menum
Sabah
1 adet biskuvi
1 nescafe

Ogle
1 tantuni
1 ayran

Ara 1 gofret 1 nescafe

Aksam
1 tabak fasulye yemegi 1 tabak corba 1 kase yogurt
Yatmadan patlamis misir cok canim istemisti ne kadar yedim bilmiyorum

Su 2 lt
Spor yok
Canım ahh o mısır olmasaydı iyi olurdu ama güzel diğerleri

Çok iyi açıklamışsın bencede arkadaşımız şaşırtmalı metobolizmasını yoksa bisüre aynı yerde kalır gitmez kglar ...

Bugün bi komşuda öyle dedi..Diyetisyene git dedi..Ama özelde zayıflamaya odaklı oluyo hep görümceme diyet vermiş 15 gün paso sebze..Dayatma gibi liste olunca yapamam..15 gün sebze yesem bida yeşillik görmek istemem

Canım ahh zaten o sebzeleri yesek sadece hiç kg alırmıyız.Gerçekten hayattan soğur insan zor gelir günlük işler

Çok iyi açıklamışsın bencede arkadaşımız şaşırtmalı metobolizmasını yoksa bisüre aynı yerde kalır gitmez kglar ...
Bende kilo veremiyorum diye iyice azaltmayı düşünüyodum..Eşimde çok kızıyo akşam geçiştiriyorum diye..Ben suçluluk hissediyorum ya niye böyle oldu anlamadım..

Ara öğünleri artırıp, akşam yine hafif mi geçirim yani..Bende öğlen yemek yemeye çalışim diyorum ama bu ara geç kalkıyorum düzenim bozuldu..Yani mesela tavuk falan yersem öğlen yeyip akşam geçiştirim diyodum..

Bende kilo veremiyorum diye iyice azaltmayı düşünüyodum..Eşimde çok kızıyo akşam geçiştiriyorum diye..Ben suçluluk hissediyorum ya niye böyle oldu anlamadım..
Canım aç kalarak olmaz karnın birazcık doymalı bol spor hareket olmalı hepimiz böyle yapmalıyız başka türlü gitmiyor bu kglar...

Tabiki atlama öyle ögünleri ama geç kalkıyorsan iki ara iki ana öğün yap canım.

Canım aç kalarak olmaz karnın birazcık doymalı bol spor hareket olmalı hepimiz böyle yapmalıyız başka türlü gitmiyor bu kglar...
Geçen arkadasıma gittim mevlüt vardı..Yarım tabaktan birazcık fazla pilav yedim..Midem patlıycak gibi oldu ya rahatsız oldum epeydir pilav yemiyorum sanırım..Tamam kızlar bide böyle deniycem yarın tartıldıktan sonra teşekkürler

Dene bakalım bol şanslar canım
Tamam canım çok sağol..
Rica ederim canım nedemek herzaman

***1.TAKIM 390. ETAP ***

sosyestetik(58.5/////%)
ApriL_2007(93.8/////%)
jasmine53(76.4/////%)
prensesss016(57.3/////%)
ispanyol(77.5/////%)
dagatesi(63.5////%)
mahzen77(83.2/////%)
loyalty88(56.6/////%)
afrodit26 (64.4/////%)
deadline(67.2/////%)

1. Takim Ortalamasi: %

evet söylediğin doğru ama diyetisyene göre değişiyor sevdiğin sevmedigin yiyeceklere göre yapıyor ama kendinde düzen oturtabilirsin benim tavsiyem yediklerini daha fazla kısma hatta arttir aksam hafif olsun diğerleri orta düzeyde ve kesinlikle ara yap derim ben bu aralar cok iyi hissediyorum kendime bir düzen oturttum kahvalti ara öğle ara aksam her ogun arası 2 3 saat oluyor açlık hissetmezsem sabahki arayı yapmıyorum sabah cok iyi kahvalti yapıyorum ve akşama doğru hafifliyor menum şimdilik bu şekilde ilerliyorum ama yediklerini kesinlikle azaltma tamamen kilo vermeni durdurma ApriL_2007 teşekkür ederim bbirşeyler ogrenmisim sanırım uygulamada bazen sorun olsada teknik olarak bu konuya hakimim

Kizlarartik bisey yemiyoruz yemegi dusunen varsa hemen biraksin eline vururum cis diye, ben uyuyorum insallah guzel kilolar vermisizdir opuldunuzzz iyi gecelerrr

kızlar iyi geceler nasılsınız.. bugun çok yoğundum misafirim doluydu yarınn da cuma da öyle olacak çok yoruldum ama hiç kaçamak yapmadım yemeği kacırmadım afferin bana :)
dünkü menum
1 haslama yumurta
1kk peynir
1bardak çay
2dilim kepek ekmek

1bardak nescafe

öğlen yemedm

akşam
1dilim kepek ekmek
1porsiyon kabak yemeği
5 kasık makarna

yarım elma
3bardak çay
bir avuc fındık fıstık

1.5lt su
1saat yuruyus yaptım..

***1.TAKIM 390. ETAP ***

sosyestetik(58.5/////%)
ApriL_2007(93.8/92.0/1.8/%1.92)
jasmine53(76.4/////%)
prensesss016(57.3/////%)
ispanyol(77.5/////%)
dagatesi(63.5////%)
mahzen77(83.2/////%)
loyalty88(56.6/////%)
afrodit26 (64.4/////%)
deadline(67.2/////%)

1. Takim Ortalamasi: %

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…