Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Agistostan sonta bozuldu bi 40 gunde bi 30gunde bi 38 gunde bi 23 gunde bi 15gunde oldum cnm
benimde eylülde bozuldu 21. gün oldum..Sonra ki ay 37. gün oldum..Bu ayda yumurtlama testi yaptım sanırım 15 yada 16 aralıkta regl olcam..Niye böyle oldu bilmiyorum..Seninle sorunlar benziyo biz kafaya taktıkca ufak pürüzler cıkıyo takmamaya çalısıyorum sende öyle yap canım..
Sabah ac iken olan bence cnm gun icinde degisse de ertesi sabah dun sabahla ayni oluyor. Bn bugun aksam tartildim
bende perşembe sabah tartılim yarın da 1 saat yürim bari..Neyse ben çıkıyorum canım yarın gün var kv le gidicem..Ama akşam gelirim görüşürüz inşallah kendine dikkat et üzülme..

benimde eylülde bozuldu 21. gün oldum..Sonra ki ay 37. gün oldum..Bu ayda yumurtlama testi yaptım sanırım 15 yada 16 aralıkta regl olcam..Niye böyle oldu bilmiyorum..Seninle sorunlar benziyo biz kafaya taktıkca ufak pürüzler cıkıyo takmamaya çalısıyorum sende öyle yap canım..

bende perşembe sabah tartılim yarın da 1 saat yürim bari..Neyse ben çıkıyorum canım yarın gün var kv le gidicem..Ama akşam gelirim görüşürüz inşallah kendine dikkat et üzülme..
Tamm cnm fikkat et ..

Dunku menum de soyle

sabah
1 dilim peynirlk borek (gec kaliyordum kahvalti yapamadim isyerinde de borek olunca dayanamadim yedim)

oglen yiyemedim yine. Bu aralar cok yogunum

aksam
8 9 kasik taze fasulye
2 3 kasik pilav
1 dilim ekmek

ara
1 mandalina
1 /2 portakal
1/2 greyfurt

spor 45 dk tempolu yuruyus
su 2 lt
su ve sporun tam olması gereken gibi.. darısı başıma :) meyveye bende dayanamıyorum.. yemeğe başladığımda , tutamıommm :KK43:

Ok kaptan ama ben kaç gündür tuvalet sorunu yaşıyorum sağlam fikri olan varmı bide gebelik şüphelisiyim..Yani zararsız çay falan bilen..
Merhaba canım.. kayısı iyi geliyor.. ara öğünlerinde, yemeklerinde yemeni tavsiye ederim.. Benim annem çeker hep kabızlık.. O da hep gün kurusu kayısı yer :KK66:

dünkü menüm
sabah:1 dilim tam buğday ekmeği,1kk beyaz peynir 2 kaşık lor peynir 5 zeytin 1 haşlanmış yumurta dereotu domates salatalık 30 gram tahin helvası
ara: 1 elma
öğlen: yarım tabak tavuk sote 1 kase yoğurt 1 dilim ekmek
akşam: yarım tabak tavuk sote salata 1 dilim ekmek
ara :7 badem 2 kuru kayısı
su 3,5 lt
spor buyuk temuzliuiiiikkkk

gunaydin kızlar menumu paylasayim :
öncelikle su 2lt spor yok
kahvalti: 3dilim ekmek lord peyniri 1yumurta bol maydonoz dereotu roka limonlu 2tk reçel
ara: 10cig badem 1türk kahvesi 1parça bitter cikolata
öğle 2kepçe çorba 5yk yoğurt
ara: 1avuç patlamış mısır
aksam: 1tabak nohut yemeği ve bol salata

kahvalti: 3dilim ekmek lord peyniri 1yumurta bol maydonoz dereotu roka limonlu 2tk reçel
cok guzel olmus..
lord peyniri ne ki..lor peyniri mi demrk istedinyoksa :KK53:

Dunku menum
Sabah
1 adet biskuvi
1 nescafe

Ogle
1 tantuni
1 ayran

Ara 1 gofret 1 nescafe

Aksam
1 tabak fasulye yemegi 1 tabak corba 1 kase yogurt
Yatmadan patlamis misir cok canim istemisti ne kadar yedim bilmiyorum

Su 2 lt
Spor yok

dünkü menüm
sabah:1 dilim tam buğday ekmeği,1kk beyaz peynir 2 kaşık lor peynir 5 zeytin 1 haşlanmış yumurta dereotu domates salatalık 30 gram tahin helvası
ara: 1 elma
öğlen: yarım tabak tavuk sote 1 kase yoğurt 1 dilim ekmek
akşam: yarım tabak tavuk sote salata 1 dilim ekmek
ara :7 badem 2 kuru kayısı
su 3,5 lt
spor buyuk temuzliuiiiikkkk
harika menün canım :KK70:

süpersin yaa :) reçele bende seviyorum ama ben basladım mı duramam o yüzden ymeiyorum :KK43:

Dunku menum
Sabah
1 adet biskuvi
1 nescafe

Ogle
1 tantuni
1 ayran

Ara 1 gofret 1 nescafe

Aksam
1 tabak fasulye yemegi 1 tabak corba 1 kase yogurt
Yatmadan patlamis misir cok canim istemisti ne kadar yedim bilmiyorum

Su 2 lt
Spor yok
kaptan kahvaltı sevmiyomusun sanki geçiştiriyosun gibi :) ayy tantuniyi çok özledim :)

kaptan gaza geldin herhalde kim tutar seni senden güzel şeyler bekliyorum bu hafta:-)
bende hiç bişey yok bu hafta yaa kaçamakta yapmadım sporda haftada yapmaya çalışıyorum ama yok off morlaim bozuluyo yaa eve gidince saat yürüycem... bi işe yaramıyo sanki böyle her çarşamba bunalıma mı gircem ben ya ..

İyi akşamlar 1.takımcım:KK54:
Ben 8. Takım kaptanıyım bir hatırlatmada bulunmak istiyorum şekerler:KK19:
Editörümüz sevgili püsküütümüzle alakalı yeni kullanıcı adı seaBahAR:KK56:
Forumun enleri seçiliyor bildiğiniz üzere dünde lady arkadaşımız hatırlatmıştı bizlere,
Takım listelerinde yarışan 100 üye var ama malesef baharıma verilen oy sayısı 43 demekki yarımızdan çoğumuz hala oy kullanmamışız:KK64:
Herkesi oy kullanmaya davet ediyorum:KK55:
Kocaman öpüldünüz canlarım:KK60:

http://www.kadinlarkulubu.com/forum...rili-kk-editoerue.774847/page-6#post-38110806

bende hiç bişey yok bu hafta yaa kaçamakta yapmadım sporda haftada yapmaya çalışıyorum ama yok off morlaim bozuluyo yaa eve gidince saat yürüycem... bi işe yaramıyo sanki böyle her çarşamba bunalıma mı gircem ben ya ..
ben oyle durumlarda yeme şeklini değiştiriyorum aynı duzene alisincada bir süre sonra vücut duraklıyor sanki birde stres yapinca vücut olumsuz etkileniyor şu aralarki ruh halinede bağlı olabilir oyle düşünme sen yine elinden geleni yap kilo veremesende bu hafta haftaya gidecek bir şekildeinanıyorum pes etme gerilme:-)

ben oyle durumlarda yeme şeklini değiştiriyorum aynı duzene alisincada bir süre sonra vücut duraklıyor sanki birde stres yapinca vücut olumsuz etkileniyor şu aralarki ruh halinede bağlı olabilir oyle düşünme sen yine elinden geleni yap kilo veremesende bu hafta haftaya gidecek bir şekildeinanıyorum pes etme gerilme:-)
nası değiştirsem naapsam ki

nası değiştirsem naapsam ki
simdi loyalty öncelikle senin kilonun zaten oyle cok fazla değil yani bir haftada 1 2 kilo gitmemesi normal bence haftada 400 gr versen senin icin cok ideal hatta oh mis:-) sonra birkaç günlük menune göz attım gecmise dönüp gerçekten cok az olmuşlar yani arada az olunca iyi kilo veriliyor ama sürekli olmaya başlayınca duraksama oluyor bende aynı sorunu cok yaşadım bence kahvaltilar cok iyi aynı şekilde yap hatta durmam diye düşünme cok az reçel ye minicik en son lokmanda :-) devam ediyorum öğlen cok hafifi yiyorsun ya bisküvi süt yemissin ondan önce bir ara yap 1 meyve ye öğleden sonrada 1ara yap 2 3ceviz yoksa 5 6 cig badem falan azicik birşeyler ye akşamı yine hafif geçir bbiraz böyle takil vücudunu sasirt benim önerim bu şekilde vucudun kitlik sinyalleri sanıp duraksama yapıyor gibi geldi sonra yine eski duzenine donersin :-) bu sadece öneri oylamaya sunuyorum sana fikir olsun;-)

X