Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Canimm hemen dk ya baslamasaydin ya. Cunku bende de ara ara 16 17 gunde olabiliyor. Mevsim degisikligi ya da strrs vs de etkiliyor. Bir de kilon ne kadardi hatirlamiyorum ama kilo verdikce de degisiyor. Mesela benim eskiden duzensizligim vardi bazen 30 gunde bazen 20 gunde oluyordu. Simdi oyle degil.
baslamadım daha canm insallah da gerek kalmaz doktor bir daha böle 15 günde 10 günde bir adet olursan baslayalım hapa dedi .. bilmiyorum neden olduğunu da bi sorunum yok ama civanperçemiyle aslanpencesi otularını aldım dün aktardan karıştırıp içicem 15 gün falan en azından düzenler belki..

baslamadım daha canm insallah da gerek kalmaz doktor bir daha böle 15 günde 10 günde bir adet olursan baslayalım hapa dedi .. bilmiyorum neden olduğunu da bi sorunum yok ama civanperçemiyle aslanpencesi otularını aldım dün aktardan karıştırıp içicem 15 gün falan en azından düzenler belki..

canim cok ada cayi iciyorsan o da adetsokturucu etkisi var. Oyle bisey de olmus olabilir.sanirim bebek istiyorsun. Stres yapma lutfen, demesi kolay biliyorum ama stressiz oldugunda daha kolay oluyor diyorlar.

canim cok ada cayi iciyorsan o da adetsokturucu etkisi var. Oyle bisey de olmus olabilir.sanirim bebek istiyorsun. Stres yapma lutfen, demesi kolay biliyorum ama stressiz oldugunda daha kolay oluyor diyorlar.
yok canm h,iç içmem adaçayı .. baska bi topikte bi arkadas da demiş dk hapını bıraktım o ay 2 hafta sonra tekrar adet oldum diye sanırım benm de öyle oldu diyorum .. stres yapmamak elde değil csnm hep olumsuzluklar pespese geliyor üzülüyorum

Merhaba kizlar cok yogun bir gundur ancak gelebildim neyse
Su arabulucuk mevzusuna gelirsek ben de sorun yasayanlardan olmamaya calisiyorum boyle bir durum olursa da ozel mesajla cozeriz diye dusunuyorum o yuzden oyumuzu hayir olarak kullanacagim opuldunuz sekerler

yok canm h,iç içmem adaçayı .. baska bi topikte bi arkadas da demiş dk hapını bıraktım o ay 2 hafta sonra tekrar adet oldum diye sanırım benm de öyle oldu diyorum .. stres yapmamak elde değil csnm hep olumsuzluklar pespese geliyor üzülüyorum

canimm olumsuzluk deme lutfen. Bir arkadasim var normal adet duzeni 18 gun fln. Yani arasi 18 gun. 15 gunun altina dusmedikce normal demisti onun doktoru. Bu olumsuz bisey degil. Gonlunu ferah tut. :KK66: Allah saglikla kolayca bebisini kucagina almayo nasip etsin

Merhaba kizlar cok yogun bir gundur ancak gelebildim neyse
Su arabulucuk mevzusuna gelirsek ben de sorun yasayanlardan olmamaya calisiyorum boyle bir durum olursa da ozel mesajla cozeriz diye dusunuyorum o yuzden oyumuzu hayir olarak kullanacagim opuldunuz sekerler

Katiliyorum kaptan. Bizim grubumuzn masaallahi var bence :KK66:

Günaydın guzellikleeer...

ben gerek olmadigini dusunuyorum..mrdeni insanlariz aramizda cozeriz..ama yine de sen ne dersrn o olsun canim

suyu biraz arttirirsan cok gusel olur
zorluyorum ama gitmiyor canım :KK43: malesef

mmm bu coook iyi olmus ...
teşekkürler ama kendimi anlamıyorum..Yani çalışmıyorum eşime yardıma gidiyorum haftada bikaç kez ama bu yoğunluk niye anlamıyorum hergün spor yapamıyorum bugün de ancak bu saatte girebildim..Ya misafir geliyo ya bişey oluyo hep bi aksiyon..

gecmis olsun canim..uzulme ama hastalik fln degilmiscya sevinmen gerek..
suyu arttur bir de papatya cayi melisa cayi fln ic cokbrahatlarsin

bizim takımda bir sorun yok katiliyorum bir sıkıntı olursa da özel mesaj atacaksakta özel mesajla kendi aramızda çözebiliriz bende iyle düşünüyorum ama 2 takım arası birileri arasında sıkıntı oldu geçen hafta biraz istenmeyen konuşmalar oldu sanırım ortalikta dolastigimdan gördüm bende:-) sanırım o yüzden böyle bir uygulama icin oylama başlatıldı durum bu yani ortalikta konusulmasindansa ara bulucuya özel mesajla sikayetlerini söylemiş olacaklar kimin sikayet ettiği belli olmayacak ara bulucu diğer kişiye böyle bir mesaj atacak anladigim kadarıyla bende kararsızım oyle birşeye ihtiyacımız olur mu bilmem ama kendi aramızda çözebiliriz oyle birşey olursa bende kararsızım
sana bayılıyorum ya :KK70: bende bilgisayarım bozulmadan önce senin gibiydim geziyodum topiclerde öyle ne var ne yok şimdi haberim olmuyo...Neyse sanırım yarın tablet alıciim :KK70:

gecmis olsun canım menü zaten cok az spor yapmasanda önemli değil ama arada birşeyler yemelisin bncede halsiz düsme

kuru üzümü sevmem canm.. bi de regl olduğuma üzüldüm canm hiç bişey istemedi yiyemedim..
Bende hiç sevmem aslında..Üzülme dicem ama elinde olmuyo ki seni çok iyi anlıyorum..Sabır canım allah büyük :)

kızlaar bugünkü menüm
geç kahvaltı
2 haslanmıs yumurta (çok küçük oldugundan)
3 biber
5 şeker domates
5 zeytin
kk peynir
1 dilim ekmek
şekersiz kayısılı form çay

öğlen
1 bardak süt
1 paket eti form

akşam
1 tabak yeşil mercimek
1 bardak ayran

1 lt su
spor yok akşama kadar temizlik yaptım canım çıktı...

Ben gecen haftalarda bakmistim menulere. Oldukca az yiyorlar. bir de kilolar yuksek. Yuksek kiloda hizli veriliyor ama ben hala anlamiyorum bir hafyada 3 ya da 4 kilo nasil veriyorlar.
ben de anlamıyorum nerdeyse aç geziyorum hergün spor yapmasam da ağrılarım azaldığından beri hiç yerimde durmam hep bi koşturma halindeyim..Ama takıldım kaldım sanki gitmiyo kilolar..

X