Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

baslamadım daha canm insallah da gerek kalmaz doktor bir daha böle 15 günde 10 günde bir adet olursan baslayalım hapa dedi .. bilmiyorum neden olduğunu da bi sorunum yok ama civanperçemiyle aslanpencesi otularını aldım dün aktardan karıştırıp içicem 15 gün falan en azından düzenler belki..

canim cok ada cayi iciyorsan o da adetsokturucu etkisi var. Oyle bisey de olmus olabilir.sanirim bebek istiyorsun. Stres yapma lutfen, demesi kolay biliyorum ama stressiz oldugunda daha kolay oluyor diyorlar.

canim cok ada cayi iciyorsan o da adetsokturucu etkisi var. Oyle bisey de olmus olabilir.sanirim bebek istiyorsun. Stres yapma lutfen, demesi kolay biliyorum ama stressiz oldugunda daha kolay oluyor diyorlar.
yok canm h,iç içmem adaçayı .. baska bi topikte bi arkadas da demiş dk hapını bıraktım o ay 2 hafta sonra tekrar adet oldum diye sanırım benm de öyle oldu diyorum .. stres yapmamak elde değil csnm hep olumsuzluklar pespese geliyor üzülüyorum

Merhaba kizlar cok yogun bir gundur ancak gelebildim neyse
Su arabulucuk mevzusuna gelirsek ben de sorun yasayanlardan olmamaya calisiyorum boyle bir durum olursa da ozel mesajla cozeriz diye dusunuyorum o yuzden oyumuzu hayir olarak kullanacagim opuldunuz sekerler

canimm olumsuzluk deme lutfen. Bir arkadasim var normal adet duzeni 18 gun fln. Yani arasi 18 gun. 15 gunun altina dusmedikce normal demisti onun doktoru. Bu olumsuz bisey degil. Gonlunu ferah tut. Allah saglikla kolayca bebisini kucagina almayo nasip etsin

Katiliyorum kaptan. Bizim grubumuzn masaallahi var bence

kuru üzümü sevmem canm.. bi de regl olduğuma üzüldüm canm hiç bişey istemedi yiyemedim..
Bende hiç sevmem aslında..Üzülme dicem ama elinde olmuyo ki seni çok iyi anlıyorum..Sabır canım allah büyük :)

kızlaar bugünkü menüm
geç kahvaltı
2 haslanmıs yumurta (çok küçük oldugundan)
3 biber
5 şeker domates
5 zeytin
kk peynir
1 dilim ekmek
şekersiz kayısılı form çay

öğlen
1 bardak süt
1 paket eti form

akşam
1 tabak yeşil mercimek
1 bardak ayran

1 lt su
spor yok akşama kadar temizlik yaptım canım çıktı...

Ben gecen haftalarda bakmistim menulere. Oldukca az yiyorlar. bir de kilolar yuksek. Yuksek kiloda hizli veriliyor ama ben hala anlamiyorum bir hafyada 3 ya da 4 kilo nasil veriyorlar.
ben de anlamıyorum nerdeyse aç geziyorum hergün spor yapmasam da ağrılarım azaldığından beri hiç yerimde durmam hep bi koşturma halindeyim..Ama takıldım kaldım sanki gitmiyo kilolar..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…