Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

ozele gittim canim..ama sgk veya izrl sigorta ikidi de kardilamiyormus..kan tahlillerini saglik ocaginda yaptirdim..insulini ayni hastanede verdim..gorumcemle gittik tahliller de ucretli olunca o vrremem dedi sagl ocagina gittik..

annenletdesin ve yine de cok az olmus bence..haftasonu annemler bendeydi dunyayi yedim 1 kilo almisim..

caydirici yontem ne ben kacirmisim orayi..
tiroidkerine baktir canim yardimci olabilirsem ne mutlu bNa..
sağol canım ben universitede gitmistim ama kontrollerine gittiğimde tayini çıkmışbende bir daha gitmedim birde o zaman arkadaşların baskısı vardı yurtta olunca aman ne diyeti sana yakisiyor falan dediler o zaman neyse artık simdi dinlemiyorum kimseyi bu sefer bende karar verdim kararlıyım diytisyenede gitmeyi düşünüyorum :-) umarım sende hedefine ulasirsin :-)

[QUOTE="prensesss016,
Su 1 lt
Spor
45 dk leslie 3 mil
100 ip atlama
50 mekik
sporun harikaymış canım ya maşallah sana :)..Bişey dicem hep limonlu çay mı içiyosun..Mideye zararlıymış diye duydum..Bide ekmeği makinede mi kızartıyosun bende istiyorum da hazır yapmim bayatları halledim diye o yüzden sordum..
bana sormamissin ama kızarmış ekmek deyince dayanamadım cok severim kıtır kıtır:-) bu arada ben kahvaltıda bayat ekmekleri dilimin üstüne yumurta peynir maydonozu karistirip firinda kizartip yemeyi cok seviyorum deneyebilirsin bayat ekmek olsaydı sabaha yapardım başka zamana artık:-)

bana sormamissin ama kızarmış ekmek deyince dayanamadım cok severim kıtır kıtır:-) bu arada ben kahvaltıda bayat ekmekleri dilimin üstüne yumurta peynir maydonozu karistirip firinda kizartip yemeyi cok seviyorum deneyebilirsin bayat ekmek olsaydı sabaha yapardım başka zamana artık:-)
ayy saol canım hiç aklıma gelmiyo böle şeyler :) yapıcam ilk fırsatta ...

ozele gittim canim..ama sgk veya izrl sigorta ikidi de kardilamiyormus..kan tahlillerini saglik ocaginda yaptirdim..insulini ayni hastanede verdim..gorumcemle gittik tahliller de ucretli olunca o vrremem dedi sagl ocagina gittik..

annenletdesin ve yine de cok az olmus bence..haftasonu annemler bendeydi dunyayi yedim 1 kilo almisim..

caydirici yontem ne ben kacirmisim orayi..
tiroidkerine baktir canim yardimci olabilirsem ne mutlu bNa..
teşekkür ederim canım elimden geleni yaptım. Kaptan bi soru sormuş canım hafta sonu her hafta etap birincisi seçilir gibi etap sonuncusuda seçilsinmi diye sormuş o soruyu cevapladım canım

prensesss016 prensesss016 ay alıntılayamadım bi türlü :KK53: sporun harikaymış canım ya maşallah sana :)..Bişey dicem hep limonlu çay mı içiyosun..Mideye zararlıymış diye duydum..Bide ekmeği makinede mi kızartıyosun bende istiyorum da hazır yapmim bayatları halledim diye o yüzden sordum..
sağol canım. Evet hep limunlu içiyorum bi kaç damla limon sıkıyorum. Normalde şekerli içerdim çayımı tek şekerli. Artık onuda bitirmeye karar verdim bu yüzden bi aydır şekersiz içiyorum. Alıştım artık şekerli içemiyorum.şimdiye kadar bi rahatsızlık vermek limon. Zaten çok çay içmem ben kahvaltıda bitane.

Canım cevaplamayı unutmuşum evet makinede kızartıyorum. Hem çok lezzetli oluyo hemde ekmek kızartıldığı zaman kalorisi düşüyo canım

Kiar su neden sonuncu oldum anketi iptal edilmis olup eger bu hafta ilk uce giremezsek ceza alacagiz:KK43::KK43:cezaya ornek ust uste sonuc listesi hazirlamak denebilir, lutfen bogazimi tutalim iki gun lutfen lutfen lutfen n:KK51:eminim isteyince yapariz kizlar hadi bakalim hedef ilk uc:KK19:

gunaydinlar..umarim guzel bir gun olur..
dunki menümu yazayim

sabah- öğle birlikte oldu 1 dilim borek 2 dilim oeynir 6-7 zeytin domates salatalik 1 dilim rkmek azicik recel ...recel ev yapimi ve az seketliydi

aksam menemen 2 dilim ekmek peynir

ara 7-8 badem 1 kasik pekmez

su 3 lt

teşekkür ederim canım elimden geleni yaptım. Kaptan bi soru sormuş canım hafta sonu her hafta etap birincisi seçilir gibi etap sonuncusuda seçilsinmi diye sormuş o soruyu cevapladım canım

sağol canım. Evet hep limunlu içiyorum bi kaç damla limon sıkıyorum. Normalde şekerli içerdim çayımı tek şekerli. Artık onuda bitirmeye karar verdim bu yüzden bi aydır şekersiz içiyorum. Alıştım artık şekerli içemiyorum.şimdiye kadar bi rahatsızlık vermek limon. Zaten çok çay içmem ben kahvaltıda bitane.
cayi limonlu içmek faydali..cayda diger besinletden aldigin demirin emilimini engellryen bir madde var..limon katmakla bu maddeyi etkisiz hale getiriyorsun
ayy bende tost makinesi almamıstım evlenirken :) eşimde bende cok yiyoruz diye şimdi eşim hergün alalım diye burnumdan getiriyo..Yerine bunu mu alsam :KK70:
bizde tost makinesi var ekmegi onda kizartiyorum ben..
Kiar su neden sonuncu oldum anketi iptal edilmis olup eger bu hafta ilk uce giremezsek ceza alacagiz:KK43::KK43:cezaya ornek ust uste sonuc listesi hazirlamak denebilir, lutfen bogazimi tutalim iki gun lutfen lutfen lutfen n:KK51:eminim isteyince yapariz kizlar hadi bakalim hedef ilk uc:KK19:
haydi yapalim..ilk uce girelimmm

eyvaaah:KK43:

dünkü menum
kahvalti: 1 yumurta 3dilim tam bugday ekmeği maydonoz salatalık peynir
ogle :1 kase yoğurt elma nar ve tarcinli
ara:ihlamur
aksam: 1kase çorba 2tane lahana sarma 1ince dilim ekmek ve 1kk peynir
evde aksam yiyecegim birşey yoktu peynir ve ekmek yedim mecburen sarmanın da tadına baktım
su 1lt 30dk yürüyüş

ya ben bugün tartildim geçen haftaya göre 100 gram fazlam var şişkinlik hissediyorum umarım yarina geçer +çıkmak istemiyorum:-(

selam kizlar..
niz yine disardaydik..insulin degeti ivin kan verdim. .yarin da sonuçları göstericem..
opuyorum hepinizi .yarin bebek görmeye arkadaşlar gelecek temizlik yapicam..

simdi bu hafta ilk uce girmemiz lazım ya cokheyecanlandım önceden bilseydik ona göre bu hafta aç bize gezebilirdim :-) neyse yarina tartı beni şaşırtır belki bakalım ödem atmaya yo yönelik tüm şeyleri ictim kac gündür az şu içiyorum suyumu iyi icicem bugün:-)

X