Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

gunaydin guzeller:-) dünkü menum
kahvalti: 2dilim tam bugday ekmeği maydanoz salatalık 2kk peynir 5 zeytin şekersiz çay
öğle: 1kase yeşil mercimek çorbası
ara:ihlamur
aksam:1 kase çorba 4yk taze fasulye
ara: yağsız tuzsuz patlamış mısır 1 avuç
mısır cok canım çekti sinemada arkadaşlar yerken ben tokum falan dedim almadım eve gelince kendime yaptım:-) su 1 lt spor 1mil leslie 20 mekik
güzel canm

merhaba kızlar dünkü menüm..
sabah
sahanda yumurta
1 domates
kk peynir
şekersiz çay
5 zeytin
1 dilim ekmek

öğlen
bi tabak taze fasulye
3 kasık yoğurt

ara
bi bardak süt

akşam
1 kase çorba
1 dilim ıspanaklı börek

50 dk tempolu yürüyüş
1,5 lt su

gunaydin guzeller:-) dünkü menum
kahvalti: 2dilim tam bugday ekmeği maydanoz salatalık 2kk peynir 5 zeytin şekersiz çay
öğle: 1kase yeşil mercimek çorbası
ara:ihlamur
aksam:1 kase çorba 4yk taze fasulye
ara: yağsız tuzsuz patlamış mısır 1 avuç
mısır cok canım çekti sinemada arkadaşlar yerken ben tokum falan dedim almadım eve gelince kendime yaptım:-) su 1 lt spor 1mil leslie 20 mekik
:KK70: çok güzel menün canım ama akşam az değilmi..Yada dün mısır yedin diye mi kıstın..

dünkü menümü de yazayım..
gec kahvaltı
6zeytin
2dilim ekmek
1bardak çay

öğlen yok

akşam
5tane sarma
1kase corba
1dilim ekmek
2kasık bezelye
karışık salata

2bardak çay

dün bebek baktım spor yapamadım
1lt su içebildim..

selam kızlar
evet insilün direncim biraz yüksek çıkmıştı.. zaten bu sürece de o yüzden başladım.. insülin direncinin yüksek olması kilo vermeyi de çocuk olma olasılığını da etkiliyormuş sanırım :KK43:
pekivilac verildimi ins direnci icin..genrlde metformin veriyorlar
Nodulum var canim ultrason da cekildi elle de muayene edildi, once bi dahiliye uzmani biyopsi onerdi sonra endokronolojiye gittim elle muayene etti once biyopsi yapariz dedi sora bi ilacla devam edelim dedim. Ama sintigrafi cekilmedim. Her zaman olmuyor carpinti vs cok ofkelendigimde ellerde titreme ve carpinti oluyor evet
aslinda biyopsi yapmak gerekiyor ..nrreye gudiyirsun kontrole..

gezel menun canm ama yemek zorunda kaldım zayıflamaya calışıyorum diyemedim güvec vardı onu da yemedim diye sordular biraz pilav aldım artık onu da almasam tabak cok boş olacaktı diyetim ortaya cıkacaktı masada konu olmak istemedim..
ama dün emeğimin karşılığını almaya basladım ablamlara gittim eniştem ve eltisi sen zayıflamışsın dediler çok mutlu oldum:KK68:
huuu huuu.. insanlardan geribildirim almak insanı daha da çok şevke getiriyor...
Bu arada evet doğru diyorsun.. toplulukta göze batma olayı çok fazla oluyor.. herkes yerken biz de öyle bakamayacağımza göre.. az az alıyoruz.. haklısın.. Ama yine de şöyle bir artımız oluyor.. dikkat ederek yaklaşıyoruz yemeğe, tıka basa doldurmuyoruz.. bende de çok oluyor o dediğin.. iş yerinde arkadaşlarla yemeğe çıkınca.. e bide kilo vermeye çalıştığımı bildiklerinden gözler hep üzerimde.. sinir bozucu:p

diyetisyene gittim en sonundaaaa..gerci diyetisten cook hastaydi..Ağır grip olmus once ben sana bakayım dedim..
neyse 78,1 kilo ciktim ki annemler burda olduguvicin abartmistim ve evde 78,8 ciktim..
yag orankm da % 40.
tahlil icinbkan verdim..sonuclsrla gudicem bakalım ..
yilbasina kadar 4-5 kilo vermek istiyorum

selam kızlar
pekivilac verildimi ins direnci icin..genrlde metformin veriyorlar
merhaba canım.. yok henüz doktora gitmedim.. okmeydanında troid ler için çok iyi bir doktor var; annemin ve anneannemin doktoru aynı zamnda.. e devlet hastanesi olduğu için aralıkta gideceğim.. o zamana kadar da dikkat edicem.. Kilo verirsem, insülin direnciminde normal leşeceğini söylemişlerdi.. O zamana kadar dikkat edip, tekrar ölçtüreyim diyorum :)

diyetisyene gittim en sonundaaaa..gerci diyetisten cook hastaydi..Ağır grip olmus once ben sana bakayım dedim..
neyse 78,1 kilo ciktim ki annemler burda olduguvicin abartmistim ve evde 78,8 ciktim..
yag orankm da % 40.
inşallah verirsin canım :)

yag orankm da % 40.
Diyetisyene giderek çok büyük bir adım atmışsın canım...
yılbaşına daha çok var.. ki sen emziriyorsun birde.. bence çok rahat verirsin 4-5 kiloyu :KK66:

huuu huuu.. insanlardan geribildirim almak insanı daha da çok şevke getiriyor...
Bu arada evet doğru diyorsun.. toplulukta göze batma olayı çok fazla oluyor.. herkes yerken biz de öyle bakamayacağımza göre.. az az alıyoruz.. haklısın.. Ama yine de şöyle bir artımız oluyor.. dikkat ederek yaklaşıyoruz yemeğe, tıka basa doldurmuyoruz.. bende de çok oluyor o dediğin.. iş yerinde arkadaşlarla yemeğe çıkınca.. e bide kilo vermeye çalıştığımı bildiklerinden gözler hep üzerimde.. sinir bozucu:p
yaa hele ki kvlere gittiğimizde daha cok konu oluyorum görümcem ve eşi dilllerinde düşürmüyolar ama baksan ikisi de göbekli üstelik görümce benden de kısa bı de.. ama bişey denmiyo işte herşeyin tadına bakıyorum ben de çaktırmıyorum artık bişey derlerse de diyet yapmıyorum bıraktım diyorum..

merhaba canım.. yok henüz doktora gitmedim.. okmeydanında troid ler için çok iyi bir doktor var; annemin ve anneannemin doktoru aynı zamnda.. e devlet hastanesi olduğu için aralıkta gideceğim.. o zamana kadar da dikkat edicem.. Kilo verirsem, insülin direnciminde normal leşeceğini söylemişlerdi.. O zamana kadar dikkat edip, tekrar ölçtüreyim diyorum :)
iihmal etne canim olctur bence de
inşallah verirsin canım :)
insallah veririz hep birlikte
Diyetisyene giderek çok büyük bir adım atmışsın canım...
yılbaşına daha çok var.. ki sen emziriyorsun birde.. bence çok rahat verirsin 4-5 kiloyu :KK66:
ayy ne guzelvolur..cok iyi moralvolur bana da..
yaa hele ki kvlere gittiğimizde daha cok konu oluyorum görümcem ve eşi dilllerinde düşürmüyolar ama baksan ikisi de göbekli üstelik görümce benden de kısa bı de.. ama bişey denmiyo işte herşeyin tadına bakıyorum ben de çaktırmıyorum artık bişey derlerse de diyet yapmıyorum bıraktım diyorum..
en guzelini yapiyorsun..verince de ayy hetsryi de yedim ama verdim dersin catlasinlar

yag orankm da % 40.
diyetisyene giderek cok iyi yapmissin canım özelde mi gittin yoksa devlet hastanesindekilerden birine mi bende gitmeyi düşünüyorum sence cok farkeder mi

Selam kızlar iki gündür giremedim kusura bakmayın annemlerde kaldım orda internet çekmiyo malesef. Dünkü menümü paylaşayım
Sabah
İki dilim kızarmış ekmek
3-4 zeytin
Kk peynir
5-6 adet paytates kızartması
Limonlu şekersiz çay

Akşam
Ekek arası tavuk döner
Ayran

Su 1 lt
Spor
45 dk leslie 3 mil
100 ip atlama
50 mekik

Evde olmayınca malesef çok istediğim gibi olmadı bu hafta diyetim 2 gün sporda yapamadım çok kötü geçmedi menülerim ama evdeyken daha bi istikrarlı oluyorum. Yinede umutluyum bu haftada çok olmasada verdiğime inanıyorum umarım yanılmam. Yalnız bugün hastalandım tartıyı bu etkiler mi bilmiyorum.bu sabah bi tartılayım dedim cesaret edemedim dedim şimdi moralimi bozmayayım.
Kaptancım bu arada bu soru yöneltmişsin benim fikrimce uygundur hatta süper olur. Çok caydırıcı bi yöntem. Bence çok faydalı olur. Bide aramızda doktor varmış çok hoşuma gitti böyle mesleklere çok saygı duyuyorum. Ayrıca canım haftaya bende troidlerime baktırıcam yardımlarını isterim.

diyetisyene giderek cok iyi yapmissin canım özelde mi gittin yoksa devlet hastanesindekilerden birine mi bende gitmeyi düşünüyorum sence cok farkeder mi
ozele gittim canim..ama sgk veya izrl sigorta ikidi de kardilamiyormus..kan tahlillerini saglik ocaginda yaptirdim..insulini ayni hastanede verdim..gorumcemle gittik tahliller de ucretli olunca o vrremem dedi sagl ocagina gittik..
Selam kızlar iki gündür giremedim kusura bakmayın annemlerde kaldım orda internet çekmiyo malesef. Dünkü menümü paylaşayım
Sabah
İki dilim kızarmış ekmek
3-4 zeytin
Kk peynir
5-6 adet paytates kızartması
Limonlu şekersiz çay

Akşam
Ekek arası tavuk döner
Ayran

Su 1 lt
Spor
45 dk leslie 3 mil
100 ip atlama
50 mekik
annenletdesin ve yine de cok az olmus bence..haftasonu annemler bendeydi dunyayi yedim 1 kilo almisim..
Evde olmayınca malesef çok istediğim gibi olmadı bu hafta diyetim 2 gün sporda yapamadım çok kötü geçmedi menülerim ama evdeyken daha bi istikrarlı oluyorum. Yinede umutluyum bu haftada çok olmasada verdiğime inanıyorum umarım yanılmam. Yalnız bugün hastalandım tartıyı bu etkiler mi bilmiyorum.bu sabah bi tartılayım dedim cesaret edemedim dedim şimdi moralimi bozmayayım.
Kaptancım bu arada bu soru yöneltmişsin benim fikrimce uygundur hatta süper olur. Çok caydırıcı bi yöntem. Bence çok faydalı olur. Bide aramızda doktor varmış çok hoşuma gitti böyle mesleklere çok saygı duyuyorum. Ayrıca canım haftaya bende troidlerime baktırıcam yardımlarını isterim.
caydirici yontem ne ben kacirmisim orayi..
tiroidkerine baktir canim yardimci olabilirsem ne mutlu bNa..

prensesss016 prensesss016 ay alıntılayamadım bi türlü :KK53: sporun harikaymış canım ya maşallah sana :)..Bişey dicem hep limonlu çay mı içiyosun..Mideye zararlıymış diye duydum..Bide ekmeği makinede mi kızartıyosun bende istiyorum da hazır yapmim bayatları halledim diye o yüzden sordum..

X