Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

bugün hiç giremedim kızlar biraz kacirdigimdan spora adadım kendimi en azından kilo almayim dedim yarın kendime geleceğim geri dönüşüm muhteşem olacak

ya bu 2. maddeyi yeni anladım bizim grubun sonuncusunu kastediyorsunuz demi bilemedim bu maddeyi :-(

selam kaptancim ben 3maddeyi de begendim sonuncu olursak nerde hata yaptigimizi sorgulamis oluruz hemde sonuncu olmamak icin belli bir nedenimiz olur diyorum
Tamam canim tesekkurler fikrin icinn
bugün hiç giremedim kızlar biraz kacirdigimdan spora adadım kendimi en azından kilo almayim dedim yarın kendime geleceğim geri dönüşüm muhteşem olacak
sabirsizlikla bekliyorum canimm
mesajını yeni gördüm canım ben yine yarışmayı izliyorum oturuyorum şu an sen nasilsin?
ben de izliyorum ama cok yorgunum bugun
ya bu 2. maddeyi yeni anladım bizim grubun sonuncusunu kastediyorsunuz demi bilemedim bu maddeyi :-(
genel olarak ne diyorsun canim etap degerlendirme biraz daha farkli her etap sonunda yayinlaniyor ama ben sonuncu olma etap sonuncusu fikrine alisamadim gerci iyi de olur ama kilosu fazla olan arkadaslarla hedefleri kucuk olan arkadaslar arasinda fark illaki olacaktir sonuncu olmak nasil bir duygu olur bilmiyorum, bi oylayalim bakalim paylasim alanina yazicam fikrimizi bende

genel olarak ben olabilir diyorum ama takıma bağlı ya 2. madde mesela takımda herkes kilo verse de sonuçta az yüzde olan sonuncu oluyor dediğin gibi verilecek kiloya göre yüzde degisir senin fikrin ne kaptan sen ne dusunursen uygundur kendi adima

G
Güzel canım olabilir

AA evet canım düşününce mantıklı söylediğin :/

mrb kızlar misafir gelecek sabahtan beri yemek yapıyorum öldüm yorgunluktan,dünde ben misafirdim akşam..
Dünkü menüm
sabah
2 haslanmıs yumurta
kk peynir
6 zeytin
yeşil çay

öğlen
kepekli poğaça 1 tane

akşam
salata
meyve suyu şekersiz
1 dilim pasta (kardeşimin doğum günüydü)
spor yok
su 1 lt
(hiç keyfim yok kızlar ya spor yapmaya zaman yok ya bi yere gidiyorum ya bana misafir geliyo
ayaklarım ağrıyo falan kilo alıyorum gibi hissediyorum sanki..)

yok canım 2 gün hareket etmedin ya ondan öyle hisssediyorsundur o histen bende de var gerçi bu gün tartıldım 500 gr fazla çıktım kaçamaklar yedi beni perşembeye toparlamam lazım bu gün dikkat etmye çalıştım akşam yine porsiyon fazla oldu sanki öğün atladım sanırım oyüzden bir oturtamadım düzeni bende bu arada fena kapatmamışsın günü yarından itibaren eski düzenine dönersin

kızlar bu gün kimse yok bende film izle kitap oku müzik dinle derken takılıyorum kahve içeceğim ama önce çay mı içsem ay ne yapsam ben bir kararsızlık üstümde bir ağırlık içimdeki sıkıntı yedi beni bu gün yeminle hayır bir şeyde yok çok daraldım bu gün böyle bir ruh hali kimse de yok zaten gidip çay kahve içeyim gelirim off öpüldünüz

sanırım yoğun bir pazar geçiriyorsunuz kızlar kimsecikler gelmemiş hala kaçamak falan yapmayın bakayım perşembe kilo alan olursa tepesine binerim kendimide falakaya yatırcam içiniz rahat olsun kendi kendime konusuyorum burda rahatlıyorum bu kız delirmiş demeyin sıkıntıdan hepsi gidip kitap okumaya devam edeyim bende gidiyorum o zaman yarın görüşürüz artık özletmeyin kendinizi

Benimle konus canim geldimm nabersin disardaydim bende

Benimle konus canim geldimm nabersin disardaydim bende

Ben de kendim dahil herkesi falakaya yattabilirim cigkofte falan yedim bugun
tamda gidiyordum bende kitap okumaya hoşgeldin kaptan çiğ köfte olmamış ama tüm menüyü bilmeden yorum yapmayım çok yemediysen olur bnede zeytinyağlı yaprak sarma yedimdi 5 tane sanırım bu hafta beraber falakaya yatarız ama leslie yaptım 3 mil 30 mekik çektim hiç yoktan iyidir bu günkü menümde fena değildi ama öğün atlamak mecburiyetinde kaldım biraz halsizlik hissediyorum birde abur cubur yememek için ıhlamur tarçınlı zencefilli çay türk kahvesi falan ne bulursam içtim onlar yüzünden öğün atladım ama abur cubur yemedim sarma hariç senin nasıl gidiyor

Bende bugun cezeryeee yedim, regl donemindeyim ama 40 dk kadar da yuruyus yaptim tum menum de sacma sapan bisey oldu aslinda, sabah cok erken kalktim kahvaltiya davetliydik sonra arkadaslarla bulustuk vs yorucu bir gundu, harcamisimdir aldiklarimi umarim, simdi de yetenek sizsiniz izliyorum dus alip uyumayi planliyorum. Sen neler yapiyorsun canim nasildi gunun?

yakmışsındır bence baya hareketliymiş günün birde reglsen tamam vucudun zaten yakmıştır cezeryeyi de çok severim ama ben nerdeyse 2 gündür hiç evden çıkmadım yarın dışarıda yürüyüş planlıyorum yoksa evde kafayı yeme noktasına geldim ileri derecede depresyona girme yolundayım bir boşlukta hissediyorum ya atanamadımda zaten anneme gecen anne evlendir beni ilk gelenle dedim kadın şok oldu o kadar vahim durum tabi şaka yapmıştım ama arada düşünmüyor değilim normalde böyle bir insan değilim saçma sapan konuşan ama işsizlik böyle bir şeymiş anladım iş aramalıyım öncelikle hayatım bir garip hal aldı seni oyalamak istemem canım yorgunsundur geç olmadan yat istersen yarın görüşürüz yazınca farkettim baya dertliyim bu gün yarına geçer arada geliyorlar bana

Ne demek canim bozma moralini hepimizin skntili oldugu zamanlar oluyor, evlilik cozum degil bence oyle dusunme. Iyimser olmaya calis hem burdan hem ozel mesajla istedigin zaman dertlesebiliriz canim. Disari cik temiz hava al iyi gelir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…