Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

napıyosunuz kızlar ben aksam yemeğini fazla kacırdım midem davul gibi uyuyamadım..Sbah kalkıp koşcam ama öyle üşeniyorum ki şimdiden off..
Canım valla yattım şu an eşimin telden buraya bakıyorum uyku gelmiyor yarın annemde gün var erkenden ona gitcem umarım fazla kaçırmam gerçi servis yapmaktan yemeye fırsatım olur mu orası da ayrı☺️

Canım valla yattım şu an eşimin telden buraya bakıyorum uyku gelmiyor yarın annemde gün var erkenden ona gitcem umarım fazla kaçırmam gerçi servis yapmaktan yemeye fırsatım olur mu orası da ayrı☺️
:) benimde 2 ayrı günüm var biri gecen çarşambaydı kayınvalidemin arkadaslarıyla katıldıgım..Biride kendi arkadaslarımla, oda bu carsamba sıra da bende,salı günü aksam misafirim var off..Bide kayınvalidemlerin bi aile dostu gelcekmiş davetimi bekliyolar onuda pazartesine alıp delirmeyi düşünüyorum:confused:

:) benimde 2 ayrı günüm var biri gecen çarşambaydı kayınvalidemin arkadaslarıyla katıldıgım..Biride kendi arkadaslarımla, oda bu carsamba sıra da bende,salı günü aksam misafirim var off..Bide kayınvalidemlerin bi aile dostu gelcekmiş davetimi bekliyolar onuda pazartesine alıp delirmeyi düşünüyorum:confused:
Oooo Allah kolaylık versin canm valla zor iş üst üste misafir benim kafa götürmüyor valla:)

Günaydın kızlar nasılsınız? Sporumu yaptım geldim. Dün yapamamıştım annamlerde kalmıştım bugün tekrar devam. Dünkü menümü paylaşayım
Sabah
1.5 dilim kızarmış ekmek
Kk peynir
2 zeytin
Bir yemek kaşığı zeytinyağı
Domates
Çeyrek tahanlı
Şekersiz limonlu çay

Ara
Limonlu yeşil çay

Öğle
1 elma 1 mandalina

Ara
3 form bisküvi
Kiraz sapı çayı

Akşam
Yarım tabak kuru fasulye
Bi tabak kereviz yemeği
Yoğurt

Ara
Limonlu yeşil çay

Yatmadan önce limonlu acı biberli yoğurt

Su 2.5 lt
Spor 50 mekik 100 ip atlama

gunaydin:-) bu hafta cok kaçamakli bir başlangıç yaptım perşembeden beri acayip yiyorum spor yapacak vaktim de olmadı kendime gelmem lazım itiraf etmeye geldim :-(

gunaydin:-) bu hafta cok kaçamakli bir başlangıç yaptım perşembeden beri acayip yiyorum spor yapacak vaktim de olmadı kendime gelmem lazım itiraf etmeye geldim :-(
Hemen silkelen canım kaçamaklar bizi hep başa döndürür unutma. Ben kaçak yapıcam zaman ' şimdi bunu yersem o anlık mutlu olucam ama yemezsem tartıda daha uzun süre mutlu olucam boşver yeme deyip vazgeçiyorum. Bide bu aralar dizilerdeki filmlerdeki çıtır hatunları inceliyorum. Elbiselerin üzerlerine ne kadar yakıştığına bakıyorum ben neden olamayımki diyorum. Umarım motive edici olmuştur canım yazdıklarım

mrb kızlar dünkü menümü yazim bi fırsat bulup giremedim
Sabah
sahanda yumurta
kepek ekmek 1 dilim
zeytin bikaç tane
kk peynir
1 bardak şekersiz çay

öğlen
sadece su dışardaydım

akşam
menemen bi tabak
2 dilim ekmek
1 şekersiz çay
2 lt su
1 elma
spor yok fırsat olmuyo :KK43:

Sabah
sahanda yumurta
kepek ekmek 1 dilim
zeytin bikaç tane
kk peynir
1 bardak şekersiz çay

öğlen
sadece su dışardaydım

akşam
menemen bi tabak
2 dilim ekmek
1 şekersiz çay
2 lt su
1 elma
çok güzel hafif bi menü olmuş canım akşamki ekmek bi dilim olsaymış daha iyi olurmuş. Spora fırsatın yok sanırım canım ama sporla daha hızlı kurtulursun kilolarından. Hiç olmazsa günde yarım saat ayırabilsen bidaha bırakamazsın zaten

kendine gel canımmm :KK15:
Hemen silkelen canım kaçamaklar bizi hep başa döndürür unutma. Ben kaçak yapıcam zaman ' şimdi bunu yersem o anlık mutlu olucam ama yemezsem tartıda daha uzun süre mutlu olucam boşver yeme deyip vazgeçiyorum. Bide bu aralar dizilerdeki filmlerdeki çıtır hatunları inceliyorum. Elbiselerin üzerlerine ne kadar yakıştığına bakıyorum ben neden olamayımki diyorum. Umarım motive edici olmuştur canım yazdıklarım
onlara ben de bakıyorum yaa bi de nasıl hiç kilo almıyorlar onu anlamıyorum :KK51:
Günaydın canım bugün pek sakin burası kimse menüde paylaşmıyo neyse akşam üstü gelirler
haftasonu sukuneti canım
Sabah
sahanda yumurta
kepek ekmek 1 dilim
zeytin bikaç tane
kk peynir
1 bardak şekersiz çay

öğlen
sadece su dışardaydım

akşam
menemen bi tabak
2 dilim ekmek
1 şekersiz çay
2 lt su
1 elma
canım güzel menün :KK69:

sosyetigim paylasim alanindaki oylamaya baktinmi
dussunceni merak etmistim canim

1) Her hafta genel sıralama listesi hazırlanırken etap dereceleri bölümüne "haftanın sonuncusu" eklensin mi?

2) Her hafta etap değerlendirme raporuna aynı haftanın birincisi bölümü gibi haftanın sonuncusu bölümünü ekleyeyim mi?

3) Haftanın birincilerinin sırlarını paylaştığı gibi, haftanın sonuncusu için de yaptığı hataları yazabileceği bir başlık açalım mı? Başlığın adı "Neden Sonuncu Oldum?"

ne diyorsunuz kızlar bi fikir alışverişi yapalım?

1) Her hafta genel sıralama listesi hazırlanırken etap dereceleri bölümüne "haftanın sonuncusu" eklensin mi?

2) Her hafta etap değerlendirme raporuna aynı haftanın birincisi bölümü gibi haftanın sonuncusu bölümünü ekleyeyim mi?

3) Haftanın birincilerinin sırlarını paylaştığı gibi, haftanın sonuncusu için de yaptığı hataları yazabileceği bir başlık açalım mı? Başlığın adı "Neden Sonuncu Oldum?"

ne diyorsunuz kızlar bi fikir alışverişi yapalım?
selam kaptancim ben 3maddeyi de begendim sonuncu olursak nerde hata yaptigimizi sorgulamis oluruz hemde sonuncu olmamak icin belli bir nedenimiz olur diyorum:-)

X