Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Selam kızlar bizim takimda kimse yok size misafir geldim. Topalak bulgur ve unla yaparız biz üstteki soruya benim cevabım fazla yememk lazım.
Hoşgeldin canım teşekkür ederiz bu arada cevabın için tahmin etmiştim bu tarzbişey olduğu
Naber kizlar keyifler nasil?
İyidir canım senin keyifler nasıl. Şu an bu tarz benimi izlemiyorum dizim bitsin dönücem ama şimdi nihat doğana duyunca çok şaşırdım kesin reyting için çıkarmışlardır
Bu tarz benimi izliyorum ben pazartesi ekmegi birakma karari aldim insallah istikrarli olabilirim kizlar
Tabi zayıf kızları çıtırları gördün kararlar aldın demi. Tebrik ediyorum canım çok iyi yaparsın ben nerdeyse iki haftadır sabah dışında yemiyorum çok rahatım. Hatta bu sabah tartıldım 400 gr fazlalığımıda atmışım
İyi geceler kızlar...
Menü bildirmedim çünkü 2gündür çok fena hastayım.. :KK43: yemek yiyemiyorum... Yediklerim de afedersiniz aynen dışarda.. :KK43: dikkat edin sizde kendinize.. İnşallah yarın iyi olurum ve yemek yiyebilir im de menümü paylaşırım.. Kendinize iyi bakın Hatunlar...
geçmiş olsun canım inşallah tez zamanda iyileşirsin

Hoşgeldin canım teşekkür ederiz bu arada cevabın için tahmin etmiştim bu tarzbişey olduğu

İyidir canım senin keyifler nasıl. Şu an bu tarz benimi izlemiyorum dizim bitsin dönücem ama şimdi nihat doğana duyunca çok şaşırdım kesin reyting için çıkarmışlardır

Tabi zayıf kızları çıtırları gördün kararlar aldın demi. Tebrik ediyorum canım çok iyi yaparsın ben nerdeyse iki haftadır sabah dışında yemiyorum çok rahatım. Hatta bu sabah tartıldım 400 gr fazlalığımıda atmışım
geçmiş olsun canım inşallah tez zamanda iyileşirsin
Canim eskidende yemezdim ben aslinda bi anda karataya girmek salladi beni, daha cok ekmek yiyesim geldi simdi once kahvaltida yemeyi dusunuyorum sadece sonra onu da birakirim diye dusunuyorum :KK6:

katiliyorum ve buna rağmen izliyoruz böyle şeyleri beynimizi uyusturuyorlar alttan alttan birde herkes zaten oyuncu manken birşey onlar ünlü olmaya çalışıyor bizde ekmeklerine yağ sürüyoruz
Kesinlikle rtukten 200 bin cezayi yiyince hakaretlesmeler bitmis ama:KK75:

burası da canlandı biraz iyi oldu geldiğiniz şekerler:-) bu arada geçen sene spor salonuna gidiyodum yürüyüş bantlarının karşısına tv koymuşlar açmışlar bu gun ne giysem yarışmasını ona bakarak yürüyüş yaptiriyolardi hocaya sordum motive olmamız icin aciyolarmis zayıf zayıf kızlar cok gulmustum cok zekice aynı zamanda:-)

burası da canlandı biraz iyi oldu geldiğiniz şekerler:-) bu arada geçen sene spor salonuna gidiyodum yürüyüş bantlarının karşısına tv koymuşlar açmışlar bu gun ne giysem yarışmasını ona bakarak yürüyüş yaptiriyolardi hocaya sordum motive olmamız icin aciyolarmis zayıf zayıf kızlar cok gulmustum cok zekice aynı zamanda:-)
Mantikliymis cidden ben de gidiyordum klipler vardi genelde ama ben fitness a da gittim platese de gelince yemek yedigim icin kilo aldim, en iyisi yuruyus yapayim dedim bende yapmaya calisiyorum onu da iste o_O

Mantikliymis cidden ben de gidiyordum klipler vardi genelde ama ben fitness a da gittim platese de gelince yemek yedigim icin kilo aldim, en iyisi yuruyus yapayim dedim bende yapmaya calisiyorum onu da iste o_O
bende gidince kilo aldım ya spor yapıyorum sonra ders calisiyodum bide iyice acikip daha cok yemisim simdi kendimce yürüyüş yapıyorum birde arada plates yapıyorum yediklerimede dikkat etmeye çalışıyorum bu kez iddialiyim :-)

bende gidince kilo aldım ya spor yapıyorum sonra ders calisiyodum bide iyice acikip daha cok yemisim simdi kendimce yürüyüş yapıyorum birde arada plates yapıyorum yediklerimede dikkat etmeye çalışıyorum bu kez iddialiyim :-)
Platese gittim canim ben topum lastigim her seyim var ama yapasim yok herhalde bi sporu istikrarla yapsak super olacak ama hala bulamadik uygun olani:KK76:

Platese gittim canim ben topum lastigim her seyim var ama yapasim yok herhalde bi sporu istikrarla yapsak super olacak ama hala bulamadik uygun olani:KK76:
ben salon sporlarını pek sevmiyorum onu anladım evde aklima gelince yapıyorum oda gerçekten sikilastiriyor ama:-) bende yüzmeye gitmek istiyorum aslında ama uzakta havuz eve useniyorum otobüs falan şimdilik yuruyuse devam en kolayı:-)

ben yatiyorum herkesciklere iyi geceler:-) birde kaptan mesajını begendim sonra kendiliğinden begenmekten vazgeçti tel sonra ben tekrar begendim sana bildirim gelip duruyosa napiyor bu kız deme telefona bir haller oldu:KK19: gideyim yatayim bari:KK70:

X