Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Kesinlikle oyle oluyor:KK52: fringe ben de izledim canim izlemediysen supernatural lost game of thrones dexter izle derim
Ben :KK54:
lostu bende izledim sonunu cok saçma buldugumdan silmisim hafizamdan :-) supernaturel de 4 sezon izledim kaldı diğerlerini izlemedim game of thrones u merak ediyorum aslında onlara da bakayım bi ara güzelmiş baya:-)

kızlar dünkü menüm :)
sabah
sucuklu yumurta(4tane sucuk ve bir yumurtanın yarısı)
1dilim ekmek
kk peynir
1bardak çay

ara 1dilim kavun

öğlen yemedim
akşamı da erken yedim 5te
1tabak salçalı makarna
bikaç yaprak marul

2bardak çay

2ltye yakın su içtim
camlarımı sildim ve 30 mekik çektim
bugun de mutfak dolaplarımı sildim kızlar giremedim nete:)

sabah
1dilim ekmek
kk peynir
1bardak çay

ara 1dilim kavun

öğlen yemedim
1tabak salçalı makarna
bikaç yaprak marul

2bardak çay

2ltye yakın su içtim
baya yorulmussundur temiz temiz kullanırsin dolapları menüde güzel afiyet olsun:-)

kızlar ya neredeyse bir hafta olacak hatta olmuş bile olabilir. cok afedersiniz ama tuvalet düzenim felaket. cıkamaz oldum :KK43: form cayı vs de denedim ama hiç etkisi olmadı. farklı fikirleriniz var mı ?

İyi geceler kızlar...
Menü bildirmedim çünkü 2gündür çok fena hastayım.. :KK43: yemek yiyemiyorum... Yediklerim de afedersiniz aynen dışarda.. :KK43: dikkat edin sizde kendinize.. İnşallah yarın iyi olurum ve yemek yiyebilir im de menümü paylaşırım.. Kendinize iyi bakın Hatunlar...

geçmiş olsun inşallah sağlıgına kavusmussundur

burası da canlandı biraz iyi oldu geldiğiniz şekerler:-) bu arada geçen sene spor salonuna gidiyodum yürüyüş bantlarının karşısına tv koymuşlar açmışlar bu gun ne giysem yarışmasını ona bakarak yürüyüş yaptiriyolardi hocaya sordum motive olmamız icin aciyolarmis zayıf zayıf kızlar cok gulmustum cok zekice aynı zamanda:-)

bence motivasyon insanın içinde. bu tarz dışsal etkiler kısa süreli işe yarıyor.

bende gidince kilo aldım ya spor yapıyorum sonra ders calisiyodum bide iyice acikip daha cok yemisim simdi kendimce yürüyüş yapıyorum birde arada plates yapıyorum yediklerimede dikkat etmeye çalışıyorum bu kez iddialiyim :-)

platesi kiminle yapıyordun ?

Tesekkur ederim canim ben bunu da denemistim de cok zorlandim:KK35:

acaba dize cok etkisi oluyor mudur yani agrı yapar mı ki ?

Günaydın kızlar. .
umarim haftasonunuz bol keyifli az kalorili geciyordur

ne cabuk bitti ya h.sonu .. benim için az kacamaklı bir h.sonu oldu

benim laptop u kardeşim aldı o yüzden yabancı dizilerimi izleyemiyorum türk dizileri beni bayiyor dram dram o yüzden ne kadar yarışma falan o tarz şeylere sardim :-) bende fringe izlemistim en son birde haven diye bir dizi var onu izliyodum kaldı bende bilim kurgu maceraya bayılıyorum birde house izliyodum yarım kaldı ışte en sevdiğim tarz:-) bir arada kore dizilerine sardim onu izliyodum :KK70: sen ne izliyorsun tavsiyen varsa izlerim vakit bulursam:-)

aa aa haouse dedi biri!! :) ben yayımlanırken izliyordum gecenlerde yeniden basladım birisine tavsiye ederken heveslenip :) kore dizilerinden ne izledin ? sanırım bir rüzgar gibi esti gecti herkesten o kore dizisi dönemi :)))

benim dünkü halim bisiklet sürdüm bacaklarımi bugün aynı hissediyorum:-)

normal bisiklet mi spor aleti seklinde mi? absürt bir soru oldu ama anlatabildim umarım. ah ah acıkhavada bisiklet sürmeyi ne özledim anlatamam. bu kaza alışkanlıklarımın hepsini yerle bir etti. artık süremiyorum :KK43:

geçmiş olsun inşallah sağlıgına kavusmussundur

bence motivasyon insanın içinde. bu tarz dışsal etkiler kısa süreli işe yarıyor.

platesi kiminle yapıyordun ?

acaba dize cok etkisi oluyor mudur yani agrı yapar mı ki ?

ne cabuk bitti ya h.sonu .. benim için az kacamaklı bir h.sonu oldu

aa aa haouse dedi biri!! :) ben yayımlanırken izliyordum gecenlerde yeniden basladım birisine tavsiye ederken heveslenip :) kore dizilerinden ne izledin ? sanırım bir rüzgar gibi esti gecti herkesten o kore dizisi dönemi :)))

normal bisiklet mi spor aleti seklinde mi? absürt bir soru oldu ama anlatabildim umarım. ah ah acıkhavada bisiklet sürmeyi ne özledim anlatamam. bu kaza alışkanlıklarımın hepsini yerle bir etti. artık süremiyorum :KK43:
merhaba canım tek tek cevap vereyim o zaman spor salonunda yapiyodum simdi ebru şallı videolarıyla yapıyorum
house baya iyi ya seviyorum onu izlerim sıkıldıkça:-)
birde bisiklet kondisyon bisikleti normal bisikletim yok ya kirildi yillar önce olsada binsek ama hakikaten:KK19:
birde o kore dizileri filmleri var baya bişey izledim birde hint filmlerine sardim bir ara ne bulursam izlemisim bende:KK70:

merhaba canım tek tek cevap vereyim o zaman spor salonunda yapiyodum simdi ebru şallı videolarıyla yapıyorum
house baya iyi ya seviyorum onu izlerim sıkıldıkça:-)
birde bisiklet kondisyon bisikleti normal bisikletim yok ya kirildi yillar önce olsada binsek ama hakikaten:KK19:
birde o kore dizileri filmleri var baya bişey izledim birde hint filmlerine sardim bir ara ne bulursam izlemisim bende:KK70:

ben hiç ebru sallı denemedim. memnun musun. kac gün ve ne kadar süreyle yapıyorsun. hint filmlerinden amir khan filmlerini severim. 3 idiots bir ara efsaneydi. bence kore dizileri bir süre sonra bıkkınlık veriyor hep aynı senaryo hep tiksinc kızlar fakir kızlar yakısıklı zengin ötesi adamlar. ama secret gardenı severimç faithi cok sevmeme ragmen tamamlayamadım. kore dizilerinden bıkıp hint dizilerine gecenler var. 200 bölüm izlemem mümkün görünmediğinden o asamada kalmıstım :KK70: ay simdi kafamı kasıyacak vaktim yok, ne boş adammışım eskiden

Mrb canım menün çok güzel sporda öle maşallah:) kiraZ sapı çayı nası canm faydasını görüyomusun
sağol canım kiraz sapı çok lezzetli bi çay bi kere ikram üzerine içmiştim tuvalet ihtiyacımı gidermişti. Şimdi hep içiyorum. Ama şunu farkettim yeşil çay içtiğim günlerden içince faydasını görüyorum.

Dünkü menüm
Sabah
Sahanda yumurta 1 porsiyon
1 bardak sekersiz çay
1 dilim kepek ekmek
Kk peynir
5 zeytin
3 biber
1 domates

Öğlen
1 elma

Akşam
Çiğ köfte
Sekersiz neskafe

1.5 lt su
Spor yok
( çiğköfte dürüm değildi göbekle yedim)
menün çok güzel canım bide sporun olsaymış çok güzelmiş. Sporla beraber daha hızlı kilo verildiğine inandım ben

sabah
1dilim ekmek
kk peynir
1bardak çay

ara 1dilim kavun

öğlen yemedim
1tabak salçalı makarna
bikaç yaprak marul

2bardak çay

2ltye yakın su içtim
güzel olmuş menün canım

kızlar ya neredeyse bir hafta olacak hatta olmuş bile olabilir. cok afedersiniz ama tuvalet düzenim felaket. cıkamaz oldum :KK43: form cayı vs de denedim ama hiç etkisi olmadı. farklı fikirleriniz var mı ?
canım herkeste aynı etkiyi gösterir mi bilmiyorum ama bi kaç saat arayla yeşil çay ve kiraz sapı çayı içince düzenli tuvalete çıkıyorum ben deneyebilirsin

En guzeli canim hangilerini izliyorsun?
su an haven, once upon in a time, under the dome...game of thrones tatilde...
benim laptop u kardeşim aldı o yüzden yabancı dizilerimi izleyemiyorum türk dizileri beni bayiyor dram dram o yüzden ne kadar yarışma falan o tarz şeylere sardim :-) bende fringe izlemistim en son birde haven diye bir dizi var onu izliyodum kaldı bende bilim kurgu maceraya bayılıyorum birde house izliyodum yarım kaldı ışte en sevdiğim tarz:-) bir arada kore dizilerine sardim onu izliyodum :KK70: sen ne izliyorsun tavsiyen varsa izlerim vakit bulursam:-)
fringeeeeee....en sevdigimmmm..haven seyrediyirum simdi..yiksrda yazdiklarim disinda orphan black guzel seyretmefiysen spartacus...fringe ve spartacus bitince cok uzulmustum..
sabah
1dilim ekmek
kk peynir
1bardak çay

ara 1dilim kavun

öğlen yemedim
1tabak salçalı makarna
bikaç yaprak marul

2bardak çay

2ltye yakın su içtim
afiyet olsun guzel olmus..
yulaf ezmesi dene derim brn

Günaydın çıtır hatunlar gününüz aydın olsun..bol hareketli, az kalorili bir gün olsun
Dünkü menüm
Sabah
1 adet elmalı kurabiye kendim yaptım bi önceki gece yemedim sabah 7 de yedim akşama erisin diye
1 adet cevizli poğça
Kk peynir
4 yeşil zeytin
Domates salatalık roka maydanoz
Şekersiz limonlu çay

Ara
Bi avuç leblebi

Öğle
Kağıt helva yürüyüşteyken

Akşam
10-15 adet hamsi tava
Salata

Ara
Şekersiz çay

Su 1 lt
Spor 1,5 saat yürüyüş

Kesinlikle oyle oluyor:KK52: fringe ben de izledim canim izlemediysen supernatural lost game of thrones dexter izle derim
Ben :KK54:
Günaydın. Game of thrones ve dexter'i ben de severim.
Bu arada Dukan'a başladık biz. Yulaf kepeğinin üzerine sürekli su içme isteğim var.

Günaydın. Game of thrones ve dexter'i ben de severim.
Bu arada Dukan'a başladık biz. Yulaf kepeğinin üzerine sürekli su içme isteğim var.
Günaydıınn...
Dukan a mı başladınız? ne zaman oldu ? neler yapıyorsunuz? sağlıklı diyetlere her zaman kapım açık.. :) ben de yapmak istiom :)

Ben de hasta da olsam dünkü menümü paylaşayım istedim..
sabah: geç kahvaltı.
1 çb çay,
1kk kadar peynir,
3 zeytin,
1 çk kadar helva,
1dilim ekmek,

akşam:
2 kepçe tarhana çorbası,
1 dlim ekmek.

ara:
meyve(çeyrek nar. yarım elma, yarım armut.)
yürüyüş yapmadım.. evden dışarı çıkamadım maalesef.. evde dinlendim sadece..
anca 1lt su içtim.. onu bile içmeye mecalim yoktu kızlar..

Rabbim hastalık vermesin kimseye.. Küçüğü büyüğü yok vallahi... Havalar terelelli, dikkat edesiniz kendinize.. :KK66:
Güzel bir hafta başı dilerim :)

X