Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

gecmis olsun canım minigine

cevabimi aldım ben hergün leslie yapıyor musun cok iyiymiş masallah nazar değmesin
Evet canım bir haftadır hergün yapıyorum. Sabah namaza kalkınca uyumuyorum ben bidaha namazdan sonrada 45 dakka oğlum uyurken leslie yapıyorum çok rahat oluyo benim için kendimide çok rahat hissediyorum.
canım boşver takma ben ilk hafta 1.8 kilo vermiştim ikinci hafta hiç veremedim 100 gr bile. O yüzden sen yine 300 gr vermişsin haftaya daha iyi olur inşallah

inşallah canım teşekkür ederim :)

kızlaar bu arada eşim zumbaya izin vermedi bebek düşünüyoruz da :) orda hoplar zıplarsın belki hamile olduğunu bilmeden bişey olur falan diye çok pipirikli..Bende eve gelir gelmez alt komşuya indim..Dedim böyle böyle koşu bandı çalıştırcam köşe odada rahatsız olurmusunuz yok dedi hemen yukarı çıktım termal eşofmanlarımı buldum yırtıkmış diktimçıktım koşu bandıda pat sigortalar attı neyse hallettim bi şekilde 30 dk yürüdüm..Ama çok şanssızım ya şimdi bide elektrikçi bulcam off..Ama olsun inşallah ayaklarım ağrımazda hergün yarım saat yürürüm evde kızlar çok sevindim ya

evet canım eşin haklı madem çocuk düşünüyosunuz ağır sporlar yapma. Yürüyüş en güzel spor bence. Ne şanslısınki koşu bandında var ben bi türlü alamadım.evimde çok müsait aslında ama sıra gelmez işte. Sen şimdi bebek istiyosunya tam hedefine ulaşırmışın pat hamile kalırmışsın. Benim öyle olmuştu bikeresinde gerçi ben hedefime tam ulaşamadan kalmıştım

bende canım çok istiyodum bebek ama artık hayırlısı dedim bu arada da zayıflarım inşallah aceleye gerek yok allah sağlık versinde..Bu arada gittigidiyorda çok ucuza oluyo benimki kv nin ben elkoydum

cok iyi ya bu çözümün hep böyle devam et

kolay gelsin cnm cok iyi olmuş yurursun rahatça sigortaciyi da rahatça bulursun inşallah sıkıntı yoktur

Günaydın hepimizeeee.
minigimi asiya goturucemm agliycaz beraber..
tartimin pili zayif gosteriyir..bugun alayim yarin sabah tartilip yazarim olur muuu..saat ona kadar yazmis oluurum
tamam canım sorun degil
evet dürüm olmadı malesef
umarım becerebilmişimdir kaptancım 800 gr vermişim benim için çok iyi bi rakam 58 ide görmüş oldum
olmuş canım ellerine saglık
teşekkürlerrr
teşekkürlerrr
menün güzel canım tebrikler
olmuş canım tşk

umarım yaptım benden öncekileri de ekledim kolay olsun kaptana
A afrodit26 nasıl verdin canım 1.9 kilolarimiz yakın ya sırrını paylasirmisin gerçi menülerin falan cok iyi
evet afrodit bilgilendir biziii
o akşam yemegi yokk superr
bitterin kalorisi daha az canım onu ye cok krize girersen
form çayı iç canım iyi gelir

Aynen öyle bebeğim dışarısı şuan fırtınalı yağmur , sevmem hiç
bendeeee
maşallah canım tebrik ediyorum
hayırlı olsun canım yeni spor planın esine katılıyorum ben de
canım sen de azimli bir annesin maşallah bebişi uyutup spor yapıyorsun çok takdir ettim helal olsun
bende canım çok istiyodum bebek ama artık hayırlısı dedim bu arada da zayıflarım inşallah aceleye gerek yok allah sağlık versinde..Bu arada gittigidiyorda çok ucuza oluyo benimki kv nin ben elkoydum
amin canım en önemlisi saglık kesinlikle

1.TAKIM 387.ETAP

sosyestetik(59////%)
ApriL_2007(93.8/93.8/0/%0)
judiee (51/////)bildirimde bulunmadı izne ayrilmak istiyor
jasmine53(77.8/77.5/0.3/%0.38)
prensesss016(59.2//58.4/0.8/%1.35
ispanyol(77.7////%)
dagatesi(64.4/65.2/-0.8/%-1,24)
mahzen77(85.1/83,7/1.4/%1,64)
loyalty88(57.9/57.7/0.2/%0,34)
afrodit26 (67.4/65.5/1.9/%2.81) yeni uye hedef kilosu 55
deadline(69.5/68.5/1/%1.43) yeni uye hedef kilosu 59

1.Takim Ortalamasi: %

canım yaa ondan önce öyle şeyler varki sırada teklif bile edemem eşime ama ben evde sporun çözümünü buldum leslie ile yürüyüş yapıyorum çok ter arttırıyo. Ayrıca ben Deniz kıyısında oturuyorum havalar el verdiği sürece sahile inip oğluşumla yürüyoruz. Hem o hava alıyo hemde ben hedefime yaklaşıyorum.

cok iyi ya bu çözümün hep böyle devam et

kolay gelsin cnm cok iyi olmuş yurursun rahatça sigortaciyi da rahatça bulursun inşallah sıkıntı yoktur
Sağol canım inşallah
sağol canım. Napalım bi şekilde bakmamız gerekkendimize anne olmanın yanı sıra eşizde salmak olmaz. Ayrıca insan ne yapıyosa önce kendisi için yapıyodur. Herkes bana sen iyisin ne diyeti deselerde ben aynada kendimi beğenmiyosam bitmiştir olay. Beğenene kadar devam

evet afrodit bilgilendir biziii

o akşam yemegi yokk superr

bitterin kalorisi daha az canım onu ye cok krize girersen

form çayı iç canım iyi gelir
valla canm burda ne yazıyosam o baska bişey yapamıyorum hastayım zaten egzersize de cok zaman ayıramadım bu hafta hırs yaptım heralde:)

Herkese günaydın kiZLAR güzel bir gün diliyorum, yaşasin yarın tatil... arada olur öyle cnm, sıkma canını, telafi edersin. Pilates ben de hep niyetleniyorum, ama sonra biraz kilo vereyim diye erteliyorum. Sen kiminle yapıyorsun?

Gunaydin canim ben de bi ara platese gittim epey de skilasmistim ama spor sonrasi yediklerim yuzunden kilo veremememistim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…